eGospodarka.pl

 • System podzielonej płatności: specyfika rachunku VAT

  (...) polskiego systemu podatkowego podzielonej płatności, która polega na tym, że czynny podatnik VAT, dokonujący zapłaty za nabywane towary i usługi może dokonać płatności w dwóch częściach (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3j , poznaj opinie o Samsung LE40N87BD czy przeglądaj oferty pracy z miasta grodków.


 • Sprzedaż samochodu osobowego wyłączonego z firmy

  (...) W dniu 15.08.2015 r. wnioskodawczyni przekazała swój do y, uznała za środek trwały wyceniając w cenie nabycia i rozpoczęła jego amortyzację. VAT przy nabyciu nie został odliczony. W czasie (...)

 • Badania internetu Gemius/PBI VI 2018

  (...) badania Gemius/PBI z niewielkimi zmianami na podium, gdzie wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów ponownie zwycięża Grupa Google z (...)

 • Moda na designerskie hotele?

  (...) są w naszym kraju trzonem hotelarstwa (jest ich nieco ponad 100), to jednak widać, że cieszą się one coraz większym zainteresowaniem ze strony turystów. Raport HRS dowodzi, że 30% (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking VI 2018

  (...) Najświeższy ranking porównywarki Ubea - nie inaczej niż 41 poprzednich - przygląda się czterem kategoriom ubezpieczeń. Ocenie podlegają ceny obowiązkowego , a także koszty oferowanych przez (...)

 • Wakacje 2018: droższe niż rok temu są tylko Egipt i Malta

  (...) w turystyce wyjazdowej. Sprzedaż wycieczek z rekordem, ale znów w skromnym wydaniu W mediach pojawiła się trzydziesta szósta już odsłona raportu z systemu MerlinX (26/2018), poświęconego (...)

 • Zatory płatnicze, czyli na próżno szukać winnych

  (...) których kontrahenci nie regulują terminowo swoich zobowiązań, respondenci odpowiadają najczęściej, że źródłem nieterminowości jest ...nieterminowość. 50 proc. badanych uważa, że (...)

 • Dzieci w sieci obronią się same?

  (...) roku badania Bitdefender "Teens and online Threats" wynika, że ponad połowa nastolatków (52%) chroni swoje urządzenia oprogramowaniem zabezpieczającym, z czego 47% posiada darmowy program, 39% (...)

 • Ile kosztowały nowe mieszkania w II kw. 2018 r.?

  (...) granicę 8000 zł/mkw. Kwartalna analiza cen nowych lokali przygotowywana przez portal RynekPierwotny.pl, zawsze rozpoczyna się od przedstawienia średnich ofertowych stawek z sześciu metropolii (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych VII 2018

  (...) r. W tym roku zauważalnie rosną kwoty udzielnych kredytów. Tylko częściowo wynika to jednak z tego, że coraz wyższe są ceny mieszkań. Dobra sytuacja na sprawia, że nie boimy się (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości VI 2018

  (...) zastanawia się nad zakupem mieszkania i ma problemy z podjęciem decyzji, dziś może być zaskoczony rozmiarem podwyżek cen. Kupujemy coraz droższe mieszkania, a najpopularniejsze segmenty lokali (...)

 • Zdolność kredytowa VII 2018

  (...) rodzice pracują przynosząc do domu po średniej krajowej, może dziś pożyczyć na mieszkanie niecałe 499 tys. zł – wynika z ankiety przeprowadzonej przez Open Finance wśród banków. Liczba (...)

 • Znalezisko archeologiczne na placu budowy. Co robić?

  (...) archeologiczne na krakowskiej budowie właściwie nie powinno być zaskoczeniem - prowadzone są bowiem w zabytkowej części miasta, w której znajdował się niegdyś kościół św. Jadwigi oraz (...)

 • Kłopotliwy wskaźnik LtV

  (...) o poziomie wskaźnika LtV dla spłacanych kredytów mieszkaniowych, można znaleźć w corocznym podsumowaniu przygotowywanym przez KNF. Komisja Nadzoru Finansowego niedawno opublikowała takie (...)

 • Oszczędności Polaków rosną szybciej niż zadłużenie

  (...) zgromadziły na rachunkach i depozytach bankowych nieco ponad 706 mld zł. To kwota o 37,3 mld zł większa niż rok wcześniej., co oznacza wzrost o 5,6 proc. Poprzednio podobnie silną zwyżkę (...)

 • Wakacje 2018 z kartą kredytową w walizce

  (...) płatności kartą. Rośnie nie tylko liczba „plastików”, która znajduje się w naszych portfelach, ale również wartość dokonywanych nimi transakcji. Ostatnie dane NBP potwierdzają, że w (...)

 • USD, JPY i CHF odzyskują przewagę

  (...) nie trwał długo, gdyż w nocy administracja USA poinformowała, że jego gotowa z listą wartych ok. 200 mld USD towarów importowanych z Chin, które będą analizowane pod kątem nałożenia na (...)

 • Pracochłonna flota firmowa

  (...) jego poprzednik, okazał się dla rynku motoryzacyjnego niezwykle udany. Z danych Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów wynika, że zeszłoroczna sprzedaż nowych osobówek osiągnęła (...)

 • Już nie musisz czytać CV

  (...) CarrerXRoads postanowili sprawdzić, jak w praktyce wygląda żywot rekruterów borykających się każdego dnia z przytłaczającą liczbą aplikacji. W tym celu stworzyli fikcyjne CV niejakiego (...)

 • Czy zarządzania można nauczyć się z książek?

  (...) jak i procesów, projektów czy budżetu. W odniesieniu do zarządzania ludźmi przeważnie jednak używamy terminu . Dlatego mówimy albo o procesie, albo - w przypadku przywództwa - o filozofii i (...)

 • Spilit - Asortyment do zabudowy ścian wspinaczkowych.

  Czytaj więcej: Wspinaczka


strony : [ 1 ]
 
11
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3322
CHF 3,7255
USD 3,7000
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.