eGospodarka.pl

 • TFI: sprzedaż i umorzenia VI 2018

  (...) TFI odpłynęło 0,7 mld zł, ale warto podkreślić, ze jest to dopiero drugi ujemny wynik w tym roku. - Kilka pierwszych miesięcy bieżącego roku charakteryzowało się wysokim, powtarzalnym (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS ZN, poznaj opinie o Chłodnia Olsztyn Warzywa na patelnię z ziemniakami czy przeglądaj oferty pracy z miasta jelcz-laskowice.


 • Budownictwo mieszkaniowe I-VI 2018

  (...) GUS, na przestrzeni pierwszych sześciu miesięcy br. oddano do użytkowania 83217 mieszkań, co jest rezultatem o 6,3% wyższym od uzyskanego przed rokiem. Lepsze wyniki odnotowali inwestorzy z (...)

 • Chatboty opanowują rynek?

  (...) kryje się przede wszystkim wizja oszczędności (tak czasu jak i pieniędzy) oraz możliwość oddziaływania na poprawę jakości Customer Experience. Nie bez znaczenia jest również zakrojony na (...)

 • Podatek VAT: Sprzedaż nieruchomości w dacie aktu notarialnego

  (...) Wnioskodawca – , sprzedał nieruchomość składającą się z budowli, nieukończonego budynku oraz prawa użytkowania wieczystego gruntu. Pierwszy akt notarialny został podpisany 12 marca 2018 (...)

 • MF wyjaśnia: zasady stosowania mechanizmu podzielonej płatności

  (...) istota i zakres stosowania to nowe rozwiązanie prawne dotyczące szczególnego sposobu dokonywania płatności, za pośrednictwem rachunków bankowych lub SKOK, z tytułu należności (...)

 • Opór toczenia opony ważny również w "elektryku"

  (...) wynosić różnica spalania dwóch osobówek, spośród których jedna wyposażona jest w opony klasy A, a druga jeździ na ogumieniu klasy G. Opony energooszczędne, czyli takie, które (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie VI i II kw. 2018

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Debiut PASSUS SA na NewConnect

  (...) prawny działa od 2014 roku, kiedy osoby związane z Passus Sp. z o.o. założyły spółkę akcyjną i odkupiły od spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zorganizowaną część (...)

 • Saksy ciągle w modzie?

  (...) i poprawiającej się sytuacji na rodzimym rynku pracy emigracja zarobkowa pociąga nas coraz mniej, to ciągle jednak nie brakuje chętnych na . Z danych GUS wynika, że w 2016 roku poza granicami (...)

 • Monitor AOC Q3279VWFD8

  (...) x 729,6 x 153,2 mm i waży 7 kg. Matryca IPS o rozdzielczości QHD (2560x1440 pikseli) zapewnia dużą szczegółowość obrazu oraz wierne odwzorowanie kolorów, pokrywając 88% przestrzeni barw (...)

 • Najtańsze OC ma Rzeszów i Opole

  (...) dali nam wreszcie nieco odetchnąć - w całym kraju średnie stawki OC były niższe niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. Najniższe ceny nie są jednak równoznaczne z największymi (...)

 • Gdzie największy brak pracowników?

  (...) największym stopniu? Okazuje się, że niezależnie od lokalizacji na mapie (w badaniu ManpowerGroup wzięto pod uwagę 6 regionów naszego kraju tj. centralny, wschodni, północny (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie w Polsce i na Ukrainie. Zobacz różnice

  (...) zatrudnienie w polskim hotelu i pracując legalnie przez 9 miesięcy jest w stanie zarobić tyle, ile na Ukrainie otrzymałby za prawie 3,5 roku tej samej pracy. Do tego oczywiście dochodzi niski (...)

 • USD powoli w dół

  (...) handel, co w pierwszej kolejności przynosi redukcję pozycji tam, gdzie przestały one pracować. W brutalny sposób odbyła się wczoraj kapitulacja posiadaczy długich pozycji na ropie naftowej (z (...)

 • Branża budowlana szuka pracowników

  (...) już okres ożywienia w budownictwie i usługach. Okazuje się jednak, że to właśnie te dwie branże szczególnie narzekają na , a w przypadku budowlanki dodatkowych problemów dostarczają (...)

 • Majestatyczny Mercedes-Benz S 560 L 4MATIC

  (...) Stuttgartu imponuje masywnością i elegancją, które tworzą spójną, bardzo szlachetną całość. Tu nic nie jest przesadą, nie ma też żadnego elementu zaburzającego płynną, klasyczną (...)

 • Komunikacja w firmie: warto postawić na otwarty feedback

  (...) biznesowej, który jest jednocześnie najistotniejszy i najczęściej pomijany: OTWARTOŚĆ. Jak je rozumiemy? Chodzi nie tylko o jasne i szczere precyzowanie komunikatów, które wysyłamy. Przede (...)

 • eM-Partner - Oferta doradztwa w zakresie kadrowo-płacowym oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Referencje i dane kontaktowe.

  Czytaj więcej: Doradztwo


strony : [ 1 ]
 
17
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2998
CHF 3,6850
USD 3,6619
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.