eGospodarka.pl

 • Refundacja za zatrudnienie bezrobotnego z podatkiem dochodowym

  (...) 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy przewiduje różne formy wsparcia dla firm zatrudniających bezrobotnych. Dla przykładu możliwa jest refundacja pracodawcy lub (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-UA 7, poznaj opinie o Spokey Rękawice bokserskie NOKAUT 85086 czy przeglądaj oferty pracy z miasta biała podlaska.


 • Bez opodatkowania wkładów pieniężnych wniesionych do spółki

  (...) można odnieść do konkretnego przykładu opisanego poniżej. Od 1 styczna 2018 weszła w życie nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, która zmieniła między innymi art. 12 (...)

 • Wynajem powierzchni biurowej z nowym podatkiem od nieruchomości

  (...) Zgodnie z ustawą o CIT przychody z tytułu własności (budynków biurowych oraz handlowo-usługowych), których wartość początkowa przekracza 10 mln zł, podlegają opodatkowaniu stawką 0,035% (...)

 • Dział spadku ze spłatą bez podatku dochodowego

  (...) Matka wnioskodawczyni zmarła w sierpniu 2014 r. Spadek po niej, w postaci mieszkania, odziedziczyła zainteresowana z bratem (każdy po ½ udziału). W sierpniu 2016 r. wnioskodawczyni zawarła z (...)

 • Obroty na rynkach GPW VI 2018 r.

  (...) wynika, że łączna wartość obrotu akcjami na głównym parkiecie GPW sięgnęła w badanym okresie 17,7 mld zł, co względem poprzedniego czerwca oznaczało spadek rzędu 41,4%. Wartość (...)

 • Wakacje samochodem: na Bałkanach uważaj na promile

  (...) przepisach ruchu drogowego wiele dowiemy się ze stojących przy granicy tablic informacyjnych. Nie znajdziemy tam jednak wszystkich potrzebnych informacji, w tym tych, które dotyczą (...)

 • Najbardziej poszukiwane zawody 2018

  (...) od kilku lat otwierają wykwalifikowani pracownicy fizyczni (w tym m.in. elektrycy, spawacze, mechanicy, hydraulicy i murarze). Polscy pracodawcy mają również problemy ze znalezieniem kierowców (...)

 • Automatyzacja bez szans? Roboty jednak nie zastąpią ludzi?

  (...) dowodzi, że pracodawcy nie mają zamiaru zastępować człowieka maszynami. wbrew temu, co wieszczono, nie powinna spowodować spadku zatrudnienia. 92 na 100 menedżerów reprezentujących 42 kraje (...)

 • Czytnik inkBOOK EXPLORE

  (...) wyświetlacz E Ink Carta HD o przekątnej 7,8 cala i rozdzielczości 1872 x 1404 px i czarną obudowę. Jego wymiary to 192 x 140 x 9 mm. Waży 242 g. Ma 1 GB i 8 GB pamięci wewnętrznej. W (...)

 • Prężne usługi biznesowe w Opolu

  (...) Dane zebrane przez Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych - ABSL - dowodzą, że tylko na przestrzeni dwóch ostatnich lat na terenie Opola powstało sześć nowych centrów , w efekcie czego (...)

 • Wakacje 2018: ceny wycieczek ciągle w dół

  (...) w turystyce wyjazdowej. Sprzedaż wycieczek wreszcie z rekordem, ale w skromnym wydaniu W mediach pojawiła się trzydziesta piąta już odsłona raportu z systemu MerlinX (25/2018), poświęconego (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości V 2018

  (...) Indeksu Cen Transakcyjnych Home Brokera i Open Finance. Jest to wartość najwyższa od maja 2010 r., a jednocześnie o 8,5 proc. wyższa od tej sprzed roku. W tym okresie ceny wzrosły w 22 (...)

 • USD świeci jasno

  (...) weekend z podwyższonym ryzykiem zdarzeń nadzwyczajnych, w efekcie czego we wtorek inwestorzy skupili się na domykaniu zyskownych pozycji, póki jeszcze mieli na to szanse. Jako że wczorajszy (...)

 • Jakie metody płatności wybieramy przy zakupach online?

  (...) płatności korzysta odpowiednio 33, 32 i 31 proc. badanych. Z kolei co piąty z respondentów (22 proc.) wskazuje na płatność kartą u kuriera. Duża popularność tego dostępnego od krótkiego (...)

 • Jak ciąć koszty wyprawki szkolnej?

  (...) Z badań CBOS wynika, że średni koszt wyprawki szkolnej na rok 2017/2018 sięgał 686 zł. Rok wcześniej kwota ta była o niemal 100 złotych niższa (588 zł). - Wydatki na wyprawkę szkolną (...)

 • Prywatne firmy: plany, priorytety i oczekiwania

  (...) do czynienia z prosperity we wszystkich czołowych gospodarkach świata. Wyraźnie zaznacza się również, Polska nie jest pod tym względem wyjątkiem, coraz większe znaczenie prywatnych firm. Z (...)

 • Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

  (...) liczba powstałych w pierwszym kwartale 2018 roku miejsc pracy okazała się o 14,4 proc. wyższa aniżeli przed rokiem. stają się coraz poważniejszym problemem polskich pracodawców. jest coraz (...)

 • Nissan X-Trail 2.0 dCi Xtronic All Mode 4x4-i Tekna

  (...) się na coś więcej, niż dodanie kilku chromowanym listew. Praktycznie nowy jest cały pas przedni, gdzie pojawiły się zmodyfikowane światła przeciwmgłowe, większy grill, zupełnie inny (...)

 • Luksusowe nieruchomości w Poznaniu

  (...) luksus w stolicy Wielkopolski to - według bazujących na danych transakcyjnych wyliczeń Poland Sotheby’s International Realty - 10 tys. zł za metr kwadratowy, a więc sporo mniej niż przychodzi (...)

 • Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnouście - Informacje o portach, mapy i przepisy portowe, oferta usług i taryfy opłat, tor wodny Szczecin-Świnoujście.

  Czytaj więcej: Morski


strony : [ 1 ]
 
5
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3833
CHF 3,7759
USD 3,7485
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.