eGospodarka.pl

 • Split payment, czyli mechanizm utrudniania przedsiębiorczości?

  (...) Najprościej mówiąc, jest to nowy mechanizm płatności za faktury. Po jego zastosowaniu kwota VAT wpływa na specjalne konto VAT, a kwota netto trafia na . Do każdego rachunku rozliczeniowego (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZP-300 , poznaj opinie o Platinet Omega OK 010 czy przeglądaj oferty pracy z miasta kostrzyn nad odrą.


 • Raport McAfee Labs VI 2018: cryptojacking na fali

  (...) to szybszy, mniej skomplikowany i obarczony zdecydowanie mniejszym ryzykiem niż dotychczasowe sposób na . Cyberprzestępcy przechwytują przeglądarki upatrzonych ofiar, infekują ich systemy, a (...)

 • Sprzedaż mieszkania: ulga meldunkowa czy cele mieszkaniowe?

  (...) Wnioskodawczyni wraz z matką w 2004 r. nabyła nieruchomość (każda miała 1/2 udziałów własności). Następnie w 2008 r. matka przekazała wnioskodawczyni swój udział w nieruchomości . W (...)

 • Działalność nierejestrowa: przychód w PIT i obrót w VAT

  (...) 6 marca 2018 r. Prawo przedsiębiorców mówi, iż nie stanowi działalności gospodarczej działalność wykonywana przez osobę fizyczną, której przychód należny z tej działalności nie (...)

 • Rynek mieszkaniowy: największe miasta Polski III kw. 2018

  (...) dość zróżnicowana. Kwestią, która łączy wszystkie i tamtejszych kredytobiorców jest wzmożony popyt na kredyty hipoteczne. Do banków spływa dziś tak pokaźna liczba wniosków, że na (...)

 • Jak ceny ropy naftowej wpływają na biznes?

  (...) były efektem odbicia po wcześniejszych, dość pokaźnych spadkach. Od początku drugiego kwartału 2018 roku są one jednak uwarunkowane głównie czynnikami geopolitycznymi. Istotne znaczenie (...)

 • Czy zagranica też ma swoje Mieszkanie Plus?

  (...) oraz Francuzi Wszystkie kraje Unii Europejskiej posiadają swobodę w prowadzeniu polityki mieszkaniowej. Nie zmienia to jednak faktu, że państwa członkowskie UE stosują dość podobne (...)

 • Inwestorzy czekają na dane z rynku pracy USA

  (...) obawiać, że osłabienie CNY i tąpnięcie na giełdzie w Szanghaju mogą być wiązane z silnym odpływem kapitału. Jednak werbalne wsparcie dla waluty ze strony władz monetarnych przekładające (...)

 • Pracownicy z Ukrainy zadowoleni, ale...

  (...) rodzimym rynku pracy sprawia, że dla wielu pracodawców są wręcz ratunkiem. „Od 2013 roku, kiedy zaczęliśmy rekrutację na Ukrainie, obserwujemy dynamiczny wzrost zapotrzebowania naszych (...)

 • Wakacje w Polsce 2018. Jakie ceny i preferencje turystów?

  (...) Travel & Tourism Council, z których wynika, że wartość branży podróży i turystyki wzrośnie o 4 proc. i osiągnie w tym roku blisko 9 bln USD, podczas gdy w roku poprzednim było to 8,27 bln (...)

 • Rosną opóźnienia w płatnościach B2B w obu Amerykach

  (...) dziś 63 dni wobec 61 dni w 2017 r. dotykają średnio 90,3 proc. respondentów, przy czym w Meksyku odsetek ten sięga 94,4 proc., a w USA 90,9 proc. Połowa faktur nie jest opłacana przed (...)

 • Bankowość mobilna coraz popularniejsza

  (...) bankowość mobilna największą popularnością cieszy się wśród najmłodszych użytkowników. Korzysta z niej niemal 61 proc. respondentów pomiędzy 18 a 24 rokiem życia. Pośród (...)

 • Mechanicy wybrali najmniej awaryjne auta

  (...) o ich awaryjności zasięgają przeważnie w dwóch źródłach. Są to rankingi (głównie niemieckie i anglosaskie) oraz fora internetowe, na których wypowiadają się użytkownicy oraz mechanicy. (...)

 • Kolejne mieszkania w Forum Wola

  (...) u zbiegu ulic Jana Kazimierza oraz Goleszowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie stworzonego przez ROBYG Parku Odolany. Plany zakładają, że prace budowlane rozpoczną się w I kwartale 2019 roku, a (...)

 • Opóźnienia w płatnościach: trzeba reagować szybko

  (...) się dzisiaj całkiem dobrze, to jednak nie zawsze znajduje to odzwierciedlenie w sytuacji przedsiębiorstw. Z danych BIG InfoMonitor wynika, że w II kwartale br. sięgające co najmniej 60 dni (...)

 • 5 sposobów na zarządzanie zespołem wielopokoleniowym

  (...) aby pracować, a generacja Y pracuje, aby żyć, to jednak zarówno „iksy” jak i „igreki” nastawione były przede wszystkim na realizację stawianych przed nimi zadań. Już jednak za 10 lat (...)

 • Crossoverem w świat czyli Suzuki SX-4 w kopalni Bełchatów

  (...) że SUV-y i crossovery przeznaczone są dla ludzi aktywnie spędzających czas. Dla takich, którzy nie potrafią bezczynnie siedzieć w miejscu i poszukują nowych wrażeń. W takim razie (...)

 • Tworzywa sztuczne mają się dobrze

  (...) sztuczne, potocznie zwane plastikiem, jest wszechobecne w naszym życiu. Musimy sobie jednak zdawać sprawę, że jest to grupa wielu różnych substancji o szerokiej gamie właściwości i tym samym (...)

 • Miniramp - Odzież, deskorolki, akcesoria.

  Czytaj więcej: Skateboarding


strony : [ 1 ]
 
4
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3969
CHF 3,8027
USD 3,7759
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.