eGospodarka.pl

 • 4 typy oszczędzających Polaków

  (...) Zagubieni i Poszukiwacze wrażeń - na takie grupy podzielono ankietowanych. Z raportu BGŻOptima „Polak Oszczędny. Dlaczego przechodzimy obojętnie obok zysków?” wynika także, że wszystkich (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Oświadczenie o stanie rodzinnym, majątku, dochodach i źródłach utrzymania (koszty sądowe), poznaj opinie o Kingway COBRA 50 czy przeglądaj oferty pracy z miasta cieszyn.


 • Nawyki zakupowe Pokolenia Z

  (...) Z. Opracowanie oparte na Criteo Shopper Story przygląda się zwyczajom zakupowym , czyli tej generacji konsumentów, której potrzeby zaczynają liczyć się w coraz większym stopniu (...)

 • 7 korzyści legalnej pracy

  (...) rok są coraz lepsze, to jednak praca na czarno wciąż pozostaje nie do końca rozwiązanym problemem. Potwierdzają to chociażby rezultaty kontroli przeprowadzanych przez ZUS i Państwową (...)

 • Ulga rehabilitacyjna: odliczenie kosztów wyżywienia

  (...) W dniu 10 października 2017 r. wydano wnioskodawcy orzeczenie o zaliczeniu do umiarkowanego stopnia niepełnosprawności. Orzeczenie wydano do 31.10.2020 r. i stwierdzono w nim, że (...)

 • Przedsiębiorco martw się sam: lepiej zwrot VAT wstrzymać niż wypłacić

  (...) wojewódzkiego sądu administracyjnego zaskarżyła jedna ze spółek, oczekująca na . To właśnie on był przyczyną wszczęcia w spółce postępowania kontrolnego przez naczelnika urzędu (...)

 • Dynamika inwestycji mieszkaniowych u kresu możliwości?

  (...) deweloperzy ponownie wyciągnęli na poziomy bliskie historycznym szczytom najważniejsze, z punktu widzenia bieżącego stanu koniunktury rynkowej, statystyki dotyczące budów rozpoczętych i (...)

 • U kogo największe spadki składek OC?

  (...) średniej ceny OC, jaką proponują polskim kierowcom rodzimi ubezpieczyciele. „Ta średnia składka jest wynikiem porównania tysięcy kalkulacji o bardzo różnych parametrach (dotyczących np (...)

 • Złoty otrzymał prezent od Turcji

  (...) złotego, a EUR/PLN osobiście mnie zaskoczył testem 4,30, ale to dlatego, że nie oczekiwałem prezentu, jaki polskim importerom sprawił bank centralny Turcji, który wbrew powszechnemu (...)

 • Powstaje II etap Portu Żerań

  (...) na Port Żerań złoży się około 850 lokali usytuowanych w siedmiu budynkach. W drugiej fazie prac powstaną dwa 6-piętrowe budynki B i C, a w nich 330 mieszkań, do których klucze rozdane (...)

 • Polski rynek nieruchomości handlowych I poł. 2018

  (...) przez JLL, całkowita podaż nowoczesnej powierzchni handlowej w naszym kraju osiągnęła 14 mln mkw., w czym największy udział mają – 413 powstałych nad Wisłą obiektów tego formatu (...)

 • Wakacyjna promocja u deweloperów

  (...) i Marketingu Polnord S.A. Do końca lipca br. będzie trwała przedsprzedaż mieszkań we wprowadzonej właśnie na rynek nowej inwestycji w warszawskim Wilanowie. Na kameralnym, złożonym z (...)

 • Już nie cena, ale wygoda. To się liczy w e-commerce

  (...) ubiegłorocznymi, to okaże się, że Polacy coraz rzadziej przyglądają się wiarygodności sklepu i firmy realizującej płatności, a także kwestiom związanym z warunkami . Najprawdopodobniej (...)

 • Laptop Lenovo Yoga 730

  (...) wykończenie w kolorze stalowym, smukłą linię i wąskie ramki wokół ekranu. Za sprawą oryginalnych zawiasów ekran obraca się w zakresie 360 stopni i umożliwia korzystanie z laptopa na 4 (...)

 • Volkswagen Tiguan Allspace 2.0 TDI 150 - w dużym ciele

  (...) samochodu, która dobija do 4,7 metra i przekracza tę standardową odmianę o 20 centymetrów. Sam rozstaw osi różni się o 11 centymetrów – Allspace ma aż 2,8 metra pomiędzy kołami. Co (...)

 • Złoty Program Parterski - Oferta współpracy z wydawnictwem Złote Myśli zajmującym się wydawaniem książek elektronicznych.

  Czytaj więcej: Programy partnerskie


strony : [ 1 ]
 
25
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3035
CHF 3,7070
USD 3,6793
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.