eGospodarka.pl

 • TFI: wartość aktywów netto VI 2018

  (...) miesiąc zaowocował zwyżkami przede wszystkim w segmencie funduszy gotówkowych i pieniężnych. Wartość zgromadzonego w nich kapitału podskoczyła o niemal +1,2 mld zł (+2,3%), po raz pierwszy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-8C, poznaj opinie o L'Oreal Récital Préférence 7,1/L Islande / Popielaty Blond czy przeglądaj oferty pracy z miasta luboń.


 • Wiedza na temat segregacji odpadów rośnie, ale...

  (...) dzień nad projektami związanymi z edukacją ekologiczną społeczeństwa oraz promocją selektywnej zbiórki i recyklingu odpadów opakowaniowych. W ramach swojej stałej działalności Fundacja (...)

 • Rozliczenie w PIT i CIT ulepszenia środka trwałego w 2018 r.

  (...) współwłasność podatnika, nabyte lub wytworzone we własnym zakresie, kompletne i zdatne do użytku w dniu przyjęcia do używania budowle, budynki oraz lokale będące odrębną własnością (...)

 • Podatek od zysków osiągniętych przed 2015 rokiem trzeba zapłacić

  (...) czerwca 2018 roku, sygn. akt II FSK 1197/16, II FSK 2162/16 rozwiały wątpliwości wszystkich tych, którzy zastanawiali się, czy zyski osiągnięte w ramach prowadzonych przez nich , powstałe (...)

 • Zwrot kosztów dojazdu dla rady nadzorczej w podatku dochodowym

  (...) Spółka akcyjna z mocy prawa posiada radę nadzorczą. Jej akcjonariusze w umowie spółki znacznie rozszerzyli uprawnienia rady nadzorczej, poprzez m.in. zobowiązanie zarządu spółki do (...)

 • Premiera Jaguar I-PACE

  (...) walorach brytyjskiego sprzętu, pragnę uświadomić liczne grono sceptyków. W ciągu pięciu lat (2012-2017) na drogi wyjechało ponad 1,2 miliona samochodów elektrycznych. Najwięcej sprzedaje (...)

 • Handel zagraniczny I-V 2018

  (...) w dolarach USA i w euro Eksport wyrażony w dolarach USA wyniósł 108,8 mld USD, a import 109,2 mld USD (wzrost odpowiednio o 22,1% i o 24,1%). Ujemne saldo ukształtowało się na poziomie 0,4 mld (...)

 • InfoPraca: oferty pracy w górę, bezrobocie w dół

  (...) ofert pracy dotyczył Mazowsza, na drugim biegunie, z największymi spadkami uplasowały się województwa łódzkie i lubuskie W ujęciu rocznym liderem wzrostów okazały się Mazowsze i (...)

 • Strajk linii lotniczych - czy dostaniesz odszkodowanie?

  (...) i brak rekompensaty za te niedogodności – w takim położeniu każdego roku znajdują się tysiące pasażerów. Warto jednak przypomnieć, że od kwietnia tego roku, zgodnie ze stanowiskiem (...)

 • Ceny mieszkań: ile kosztuje życie na starówce?

  (...) wyjątkową przede wszystkim ze względu na fakt, że wcale nie jest takie...stare. Starówkę, która podczas II wojny światowej niemal całkowicie została zrównana z ziemią, odbudowano tak (...)

 • Ataki APT w II kwartale 2018 r., czyli znowu Azja

  (...) Lab w II kwartale br. dowiodły, że ataki APT (ang. Advanced Persistent Threat) nie tracą na sile. Podobnie jak miało to miejsce ostatnio, w centrum zainteresowania cybergangów znalazła się (...)

 • Złoty zyskuje

  (...) trwa, zatem i aktywa ryzykowne maja moment na odreagowanie poprzedniej słabości. AUD i NZD odrabiają straty, USD, JPY i CHF stały się mniej poszukiwane. EUR/USD nudno tkwi w wąskim pasmie (...)

 • 3 nowe inwestycje mieszkaniowe na Pradze Północ

  (...) obrębie prawobrzeżnej Warszawy sprawiają, że Praga jest coraz częściej wybierana na lokalizację nowych . „Zintegrowany Program Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku” zakłada, że (...)

 • Nietrafiona rekrutacja pracowników - co dalej?

  (...) decyduje się na profesjonalną usługę przeprowadzoną przez wyspecjalizowanych konsultantów. Taka współpraca oszczędza czas i gwarantuje lepsze i szybsze rezultaty, a pomyślnie zakończony (...)

 • Luksusowe apartamenty w Warszawie. Czy to się sprzedaje?

  (...) się dziś w ofercie warszawskiego jest blisko 100 takich, których nazwa sugeruje, że należą do najwyższego segmentu jakościowego. 45 projektów deweloperskich (lub faz inwestycji (...)

 • Rynek walutowy 09-13.07.18

  (...) fraza sprawdza się częściej. Ta druga szczególnie na giełdach nie musi być tak oczywista: są w końcu spółki, które z dna wyceny rynkowej już się nie podnoszą. My jednak będziemy (...)

 • Restrukturyzacja szansą na uratowanie dłużnika

  (...) prawa restrukturyzacyjnego są dłużnicy niewypłacalni lub zagrożeni niewypłacalnością. Jego celem zaś jest zapobieżenie ogłoszeniu upadłości dłużnika dzięki przeprowadzeniu . Cztery (...)

 • Egzekucja komornicza z weksla in blanco

  (...) jest związane z dodatkową umową między wystawcą weksla a remitentem, którą jest porozumienie lub deklaracja wekslowa, gdzie obie strony uzgadniają sposób i okoliczności, w jakich weksel in (...)

 • Rzeczpospolita - Dziennik z dużą zawartością informacji ekonomicznych i społecznych, pierwsza polska gazeta on-line.

  Czytaj więcej: Dzienniki


strony : [ 1 ]
 
16
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3076
CHF 3,6816
USD 3,6828
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.