eGospodarka.pl

 • Ransomware. (Nie)nowe oblicze cyberprzestępczości

  (...) Jak wskazuje David Maciejak z firmy Fortinet, dotychczas można było wyszczególnić dwa podstawowe rodzaje . Pierwszy to blokujący normalne korzystanie z komputera, drugi zaś szyfrujący dane. W (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa o pracę na okres próbny, poznaj opinie o Sony KDL-60NX720 czy przeglądaj oferty pracy z miasta włoszczowa.


 • Fotelik samochodowy dla dzieci: poradnik bezpieczeństwa

  (...) ukończyło 12 roku życia musiało być przewożone w foteliku. Dziś, po nowelizacji przepisów w 2015 roku, konieczność przewożenia pociech w fotelikach zależy od ich wzrostu. Dopóki dziecko (...)

 • Nowe modele drukarek Ricoh: SP C340DN i SP C342DN

  (...) C340DN przeznaczony jest dla klientów, którym zależy na niskim koszcie zakupu samego urządzenia. Model SP C342DN umożliwia oszczędności długoterminowe, wynikające z niższych . Oba (...)

 • Zasiłek wychowawczy 2016

  (...) dodatkiem do zasiłku rodzinnego, przyznawanym osobom przebywającym na urlopie wychowawczym. Nie jest to świadczenie przyznawane każdemu rodzicowi korzystającemu z urlopu wychowawczego, zależy (...)

 • E-commerce w Polsce: w Lublinie kupuje się sukienki, w Bydgoszczy garnitury

  (...) w tym roku o blisko 9 mld złotych (Sociomatic Labs, „Barometr e-commerce 2016”). Polska to najszybciej rozwijający się rynek e-commerce w Europie. Po czterech latach istnienia platformy (...)

 • Dysk SSD: jak bezpiecznie usunąć dane?

  (...) w dużych firmach. Również typowy Kowalski coraz częściej interesuje się losem swoich plików podczas sprzedaży komputera lub samego dysku czy też oddaniem sprzętu do serwisu. Bezpowrotne (...)

 • Majątek spółki jawnej dla wspólników w podatku od spadków i darowizn

  (...) ustawa z dnia 28 lipca 1983 r. o podatku od spadków i darowizn (j.t. Dz. U. z 2016 r. poz. 205 z późn. zm.) określa zamknięty katalog czynności podlegających opodatkowaniu tym podatkiem (...)

 • Umorzenie pożyczki z Funduszu Pracy bez podatku dochodowego?

  (...) Wnioskodawca - jednostka samorządowa - udziela dotacji czy pożyczek bezrobotnym z Funduszu Pracy w celu ich . Pożyczki te jednakże nie zawsze są spłacane. Wnioskodawca, w drodze decyzji (...)

 • Gdzie po małe mieszkanie trzypokojowe?

  (...) Corp S.A. Najmniejsze mieszkania trzypokojowe w naszych inwestycjach mają powierzchnię średnio od około 50 do 54 mkw., przy czym w niektórych naszych projektach dostępne są także mieszkania (...)

 • Kredyt hipoteczny: poznaj podstawowe pojęcia

  (...) na który według TNS Polska decyduje się 84% Polaków. Jednak zanim rozpoczniemy poszukiwania wymarzonego lokum, postarajmy się jak najlepiej przygotować do uzyskania zobowiązania. – Do tego (...)

 • Mało chętnych na własne mieszkanie?

  (...) tyle wzrosło bankowe mieszkaniowych w pierwszym półroczu br. – wynika z najnowszych danych opublikowanych przez NBP. Jest to najniższy wynik zanotowany od pierwszego kwartału 2009 roku, a (...)

 • Jak upomnieć się o zaległość u spółki z o.o.?

  (...) osobowość prawną, działająca samodzielnie z własnym kapitałem zakładowym. Jej wspólnicy, a przede wszystkim ich majątki, stoją na drugim planie. Taki stan rzeczy uchodzi za najbardziej (...)

 • PZWLP: CFM w II kw. 2016 r.

  (...) że na koniec II kwartału 2016 r. w dyspozycji należących do Związku firm wynajmu długoterminowego samochodów (CFM) znajdowało się łącznie 122 tys. aut. Lwia część z nich (89,9%), czyli (...)

 • Jen nie wróci na szczyty?

  (...) utrzymał roczny cel dla przyrostu bazy monetarnej (odpowiednio QE) na poziomie 80 bln JPY, a także podwoił skup ETF (inwestujących w akcje na giełdzie w Tokio) do 6 bln JPY. Nieoczekiwanie (...)

 • EUR/USD - możliwy atak na 1.1120 USD, ropa na kolejnym dnie

  (...) - Inflacja konsumencka, produkcja przemysłowa, sprzedaż detaliczna, 05:44 (Japonia) - Decyzja BoJ ws. stóp procentowych lipiec (-0,1%, prognoza -0,2%, poprzednio -0,1%), 08:00 (Niemcy) - Sprzedaż (...)

 • Pierwszy dzień w pracy. 5 sposobów na zrobienie dobrego wrażenia

  (...) zarówno w przypadku stażysty, jak i dyrektora zarządzającego, pierwszy dzień w firmie może mieć ogromny wpływ na dalsze postrzeganie przez współpracowników. A przecież każdy chce jak (...)

 • S&P500 - nadal w konsolidacji

  (...) duże ryzyko realizacji zysków. Zniesienie wielosesyjnych wzrostów o 38% wypada na poziomie 1768 pkt. Bardzo silne wsparcie jest w okolicy 1750 pkt. W dalszej perspektywie powinniśmy zobaczyć (...)

 • Inwestycje w nieruchomości komercyjne: Polska na czele regionu

  (...) I półroczu 2016 na rynkach nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej wyniosła ok. 5,1 mld euro. To aż o 69% wyższy wynik niż , a zarazem najlepsze pierwsze półrocze od 2007 (...)

 • Kredyty we frankach: raty wracają do poziomu sprzed Brexitu

  (...) wynosił aż 4,14 zł. Tak wysoki poziom był oczywiście skutkiem tego, że kilka dni wcześniej Brytyjczycy zdecydowali w referendum o wyjściu z Unii Europejskiej. Obecnie, po raz pierwszy po (...)

 • Google Play nie jest wolny od fałszywych aplikacji

  (...) bezpłatnego dodania nawet pół miliona nowych znajomych do swojego profilu na Facebooku oraz pozyskanie podobnej liczby „lajków”. W rzeczywistości głównym celem aplikacji było zapisanie (...)

 • Ceny biletów lotniczych na igrzyska w Rio mogą sięgać 20 000 zł

  (...) liczba rezerwacji do Rio de Janeiro znacznie wzrosła w porównaniu z rokiem ubiegłym. we wszystkich serwisach tripsta zarezerwowano ponad dwa razy więcej biletów lotniczych niż na ten sam okres (...)

 • Sertop Tychy - Zaklad wytwórczy serów topionych, oferta produkcyjna.

  Czytaj więcej: Nabiał


strony : [ 1 ]
 
29
lipiec 2016

lipiec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3684
CHF 4,0256
USD 3,9364
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.