eGospodarka.pl

 • Tryby udzielania zamówień publicznych - zmiany

  (...) publikacji ogłoszenia o zamówieniu w inny sposób / czasopiśmie, dzienniku/ brak możliwości bezpośredniego informowania Wykonawców o wszczęciu postępowania obowiązek udostępnienia SWZ na (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Karta wypadku w drodze do pracy lub z pracy, poznaj opinie o Rebicek Rebi-Dental Szczoteczka do zębów miękka M45 czy przeglądaj oferty pracy z miasta żywiec.


 • Panele fotowoltaiczne to także cele mieszkaniowe

  (...) wiele lat temu. Obecnie może z nich korzystać jedynie część podatników na zasadzie praw nabytych. Ustawodawca istotnie ogranicza także ulgę polegającą na odzyskaniu części podatku VAT (...)

 • Getin Noble Bank odda klientom opłaty za prowadzenie konta

  (...) zostało wszczęte na podstawie doniesień medialnych pod koniec grudnia 2014 roku. Wątpliwości Prezesa UOKiK wzbudziło za prowadzenie rachunku od kilku do kilkunastu miesięcy łącznie zamiast (...)

 • Praca w IT szuka człowieka

  (...) Pracuj.pl pojawiło się 6 227 ogłoszeń adresowanych do specjalistów z dziedziny IT, co w porównaniu rok do roku oznacza wzrost o 28%. przeważnie programistów, specjalistów ds (...)

 • Obroty na rynkach GPW VI 2016 r.

  (...) w czerwcu 2016 r. poziom 16,8 mld zł, czyli o 18,5% mniej niż rok wcześniej. Jednocześnie liczba transakcji w czerwcu 2016 r. wyniosła 1,5 mln, czyli o 15,5% więcej rok do roku. Średnia (...)

 • Podział i sprzedaż działek budowlanych bez podatku VAT?

  (...) Wnioskodawca jest właścicielem o powierzchni 0,5106 ha, który otrzymał w spadku po swoich rodzicach, zmarłych w 1981 r. i 1983 r. W 2015 r. wnioskodawca dokonał podziału tej nieruchomości na (...)

 • Rozliczenie faktur korygujących w 2016 r. w podatku dochodowym

  (...) końca 2015 r. milczały, co do sposobu ujmowania zarówno po stronie przychodów jak i kosztów. Powyższe spowodowało wykształcenie się dwóch odrębnych linii interpretacyjnych. Pierwsza z (...)

 • Przygotuj się na RODO, czyli nadchodzi nowa ochrona danych

  (...) Unii Europejskiej Ogólne Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (potocznie nazywane RODO) wprowadza jednolite prawo w zakresie danych osobowych we wszystkich 28 państwach członkowskich (...)

 • Art Deco: nowe mieszkania na Woli

  (...) Woli to projekt zlokalizowany w ścisłym centrum biznesowej Warszawy, w niedalekim sąsiedztwie Metra . W kameralny budynku w stylu art déco znajdą się nie tylko nowoczesne mieszkania, ale także (...)

 • Oprocentowanie obligacji a ryzyko

  (...) formą wynagrodzenia dla posiadaczy obligacji są odsetki lub dyskonto przy emisji. Te świadczenia pieniężne zawierają między innymi premię za ryzyko, jakie przejmują nabywcy obligacji (...)

 • Najcenniejsze marki świata 2016 - usługi B2B

  (...) wzrost o 22% po intensywnych inwestycjach w nowe, innowacyjne technologie, takie jak np. sieci typu SDN (software-defined networks) oraz rozwiązania w chmurze, co daje firmom większą (...)

 • Polski rynek nieruchomości przed Danią i Szwajcarią

  (...) Rynku Nieruchomości 2016 (Global Real Estate Transparency Index – GRETI), projektu opracowywanego przez JLL i LaSalle Investment Management dowodzi, że dwa ostatnie lata wystarczyły, aby dwie (...)

 • Wakacje 2016 droższe niż się spodziewaliśmy?

  (...) mówi się o ewentualności podwyższenia cen zagranicznych wyjazdów, spowodowanej zmianami kursów walut. Czy słusznie? Co do zasady zmiana ceny wyjazdu zależy przede wszystkim od trzech (...)

 • Nie ma chętnych na dobra luksusowe?

  (...) & Company nie pozostawiają złudzeń - zainteresowanie dobrami luksusowymi (m.in. zegarkami, wyrobami skórzanymi, biżuterią i odzieżą) dość pokaźnie pikowało. Za taki stan rzeczy (...)

 • Druga edycja programu Społeczny StartUp

  (...) w ramach którego najbardziej obiecujące i innowacyjne przedsiębiorstwa społeczne, wyłonione w konkursie, otrzymują doradztwo i granty rozwojowe. Celem tego wsparcia jest wzmocnienie kluczowych (...)

 • Osiedle Moderna: Dom Development rozpoczął sprzedaż II etapu

  (...) powstanie 4-, 5- i 12-piętrowych budynków wielorodzinnych, które powstawać mają w czterech etapach. Obecnie do oferty dewelopera trafiły 194 mieszkania z drugiej fazy prac. Projekt obiektu (...)

 • Pośrednictwo kredytowe 2015

  (...) podmiotów udzielało pożyczek ze środków własnych, 59 pośredniczyło w udzielaniu kredytów i pożyczek we współpracy z bankami, a 14 prowadziło działalność mieszaną, tj (...)

 • Co 10 Polak wakacje spędzi w pracy

  (...) pracę w wakacje ma już ofertę. 40 proc. ma zamiar wykorzystać wolny czas na dodatkowy zarobek, ale jeszcze nie ma konkretnej propozycji. Pracę sezonową planuje podjąć 40 proc. osób w wieku (...)

 • EUR/USD - konsolidacja, ropa blisko wsparcia

  (...) - Sprzedaż detaliczna, 03:45 (Chiny) - Indeks PMI dla usług, 06:30 (Australia) - Decyzja RBA ws. stóp procentowych (1,75%, prognoza 1,75%, poprzednio 1,75%), 09:55 (Niemcy) - Indeks PMI dla (...)

 • Na rynkach finansowych wciąż nieufnie

  (...) jest jedna z dwóch rzeczy: oznaki silnej aktywności globalnej, albo bardziej akomodacyjna polityka pieniężna. W pierwszym przypadku aktualne odczyty makro niewiele nam powiedzą o tym, jak (...)

 • S&P500 - możliwa realizacja zysków

  (...) terminie możliwe jest korekcyjne cofnięcie. W dalszej perspektywie oczekuję na trwalsze wzrosty. Silny opór jest w rejonie 1750 pkt. (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 03:30(Australia) - Sprzedaż (...)

 • Renault Megane 1.2 TCE 130 KM Bose - porządny kompakt

  (...) Meganki weszła na rynek w 1995 roku, zastępując nieco zapomniany już dziś model 19 (kiedy ostatnio widzieliście takie auto na ulicy?). Już w standardowej wersji nieźle wyglądała, a (...)

 • Dobra agencja PR: jak ją wybrać?

  (...) w oparciu o przychody z usług doradczych (fee), jasno pokazuje, że polski rynek się ustabilizował, a perspektywy dla branży są dobre. Stały trend wzrostowy na poziomie bliskim 10% świadczy o (...)

 • Wydawnictwo Buk Rower - Książki o kolarstwie i dla kolarzy. Siedziba w Zielonce.

  Czytaj więcej: Wydawnictwa


strony : [ 1 ]
 
5
lipiec 2016

lipiec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4501
CHF 4,1165
USD 3,9963
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.