eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • InfoPraca: w II kw. rynek pracy w rękach pracowników

  (...) do zadowolenia. Z najświeższych danych opublikowanych przez Eurostat wynika, że znaleźliśmy się europejskiej TOP 10 krajów mogących pochwalić się najniższą . Zgodnie z unijnymi (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS ZB, poznaj opinie o Ardo IMP 15 SA czy przeglądaj oferty pracy z miasta tomaszów mazowiecki.


 • Flota firmowa: wydawanie i przyjmowanie aut

  (...) w dużej mierze zależy od wielkości floty i złożoności struktury firmy. Sztywne trzymanie się będzie poprawne formalnie, ale czy na pewno skuteczne? Protokół zdawczo-odbiorczy Wiele (...)

 • Przedawnienie prawa do odliczenia podatku VAT

  (...) liczbą prawidłową. Ustawodawca w przepisach mówi jednak nie o miesiącach a okresach rozliczeniowych. Te natomiast mogą być miesięczne bądź kwartalne. I tak podatnik rozliczający się (...)

 • Opłata klimatyczna na rzecz gminy w gospodarstwie agroturystycznym

  (...) należność, jaką płacą osoby fizyczne od doby spędzonej w celach turystycznych, wypoczynkowych lub szkoleniowych. To zazwyczaj kilka złotych pobieranych dziennie w miejscowościach, które (...)

 • Przelewy Elixir w VI 2016 r.

  (...) w czerwcu bieżącego roku system Elixir rozliczył ok. 146 mln transakcji, których wartość sięgnęła 375 mld zł. To więcej niż przed rokiem, kiedy to rozliczenia doczekało się 141 mln (...)

 • Przekazanie nieruchomości spółki cywilnej bez podatku VAT?

  (...) W listopadzie 2004 r. nabyła nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno-użytkowym, która to została wprowadzona do w grudniu 2004 r. Czynność ta nie była opodatkowana VAT (zakup od (...)

 • Okulary VR ze starterami JA+ Internet Na Kartę

  (...) przy wykorzystaniu technologii informatycznej i multimedialne kreowanie komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń. Często określana jest jako I³: Interaction (interakcja) + Immersion (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w VI 2016 r.

  (...) na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks - PKM), który informuje o rocznej dynamice wartości wnioskowanych , wyniosła -6,6% w czerwcu 2016 r. Oznacza to, że w czerwcu 2016 r., w przeliczeniu na dzień (...)

 • "Chmura dla Firm" od Orange teraz z antywirusami ESET

  (...) dla klientów Orange udostępniająca aplikacje, które pomagają efektywniej zarządzać przedsiębiorstwem. Umożliwia też przechowywanie w chmurze istotnych dla firmy danych. Z aplikacji mogą (...)

 • Deweloperzy opublikowali wyniki. Czy to ostatnie chwile na fali?

  (...) półroczne statystyki sprzedażowe krajowej czołówki deweloperki mieszkaniowej, należy pamiętać o tym, że są one zestawiane z , a więc historycznie rekordowego pod względem . Pierwsze (...)

 • Lubię to i kupuję to? Czy social media sprzedają?

  (...) jeszcze badania "Lubię to czy Kupuję to" nie pozostawiają właściwie złudzeń - dzisiejszy konsument to osoba aktywnie korzystająca z social mediów. Aż 84% jego respondentów deklaruje (...)

 • Bezpieczeństwo IT: mamy 21 miesięcy na wdrożenie dyrektywy UE

  (...) dawna. Treść dyrektywy doczekała się ostatecznych uzgodnień i ogłoszenia już w grudniu minionego roku. Dzięki przyspieszeniu procedury PE uchwalił dokument 6 lipca br. „Najważniejszy (...)

 • Brexit okiem polskich przedsiębiorców. Nie tylko negatywy?

  (...) bardziej globalne konsekwencje jak chociażby: osłabienie Unii Europejskiej w zakresie przestrzegania zasad traktatu przez jej członków (łącznie z rozpadem wspólnego, europejskiego (...)

 • Monitor Rynku Pracy II kw. 2016 r.

  (...) nie wyklucza zmian? Rezultaty badań przeprowadzonych w ostatnich czterech kwartałach wskazywały, że poziom utrzymuje się na niezwykle wysokim, sięgającym około 25% poziomie. Najświeższe (...)

 • Fundusze inwestycyjne: czego się obawiamy, na co liczymy?

  (...) że świadomość istnienia towarzyszy już 84 proc. z nas. Tak wysoki odsetek zorientowanych może wręcz zaskakiwać. Jeżeli jednak zagłębić się w temat, to szybko okazuje się, że (...)

 • Jak rejestr dłużników pomógł sądom

  (...) wspomniane 20 tys. osób zalegających z należnościami wobec nie daje pełnego obrazu zadłużenia z tego tytułu - machina, która ma mobilizować dłużników sądowych nie ruszyła jeszcze (...)

 • Ubezpieczenie OC w ciągu roku podrożało o 46%

  (...) wojna cenowa. Ubezpieczyciele konkurowali ze sobą, drastycznie zaniżając ceny ubezpieczeń. W tym czasie wysokość składek OC w Polsce należała do najniższych w Europie. Niestety, wiązały (...)

 • Polski rynek nieruchomości handlowych I poł. 2016

  (...) nieruchomości handlowych powiększył się o 115 800 mkw. nowej powierzchni. Największe inwestycje, które oddano do użytkowania w tym okresie to Galeria Glogovia w Głogowie i Galeria Karuzela we (...)

 • Potęga silver generation, czyli jak seniorzy nakręcają handel

  (...) Polacy 60+ to obecnie 21 proc. całej siły nabywczej w naszym kraju. Siła nabywcza jest to całkowita wartość towarów i usług, jakie ludność zamieszkała w danym obszarze, w tym wypadku (...)

 • EUR/USD - nieudany atak na 1.11 USD, ropa silnie w górę

  (...) - Produkcja przemysłowa, 09:00 (Chiny) - Handel zagraniczny, 10:00 (Chiny) - Nowe kredyty, 11:00 (Strefa Euro) - Produkcja przemysłowa, 14:30 (USA) - Ceny importu i eksportu, 15:00 (USA) (...)

 • S&P500 - kolejny szczyt, możliwa lokalna korekta

  (...) dna ujawniły na razie 3-falową strukturę. Wczorajsze cofnięcie jest w mojej ocenie falą czwartą. W krótkim terminie oczekuję na kolejny ruch w górę w ramach fali piątej. Silny opór jest w (...)

 • Przedawnienie roszczeń po nowemu

  (...) sposób, że wierzyciel, który nie spieszył się z dochodzeniem swojego roszczenia od dłużnika, może wystąpić do sądu o wydanie nakazu zapłaty, bez względu na skuteczny upływ okresu (...)

 • Zmiana pracy. Jak nie trafić z deszczu pod rynnę?

  (...) przypadek: zmieniamy pracę i trafiamy, jak z deszczu pod rynnę. Ale są osoby, które na dobre wpadły w taki schemat. Każda jest udręką. Co robią nie tak? Nie wszystko złoto… Wiadomo – (...)

 • Orzeczenie sądu zamiast uchwały Zgromadzenia Wspólników spółki z o.o.

  (...) określa katalog czynności prawnych (poza sprawami wymienionymi w umowie spółki), które wymagają uchwały wspólników spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. I tak m.in. art. 228 k.s.h (...)

 • Baza przetargów - Firma Przetargi.info powstała w 2005 roku. Od tego czasu codziennie wspieramy polskie przedsiębiorstwa wysyłając wyselekcjonowane przetargi oraz zamówienia prosto na adres e-mail.

  Czytaj więcej: Oferty i przetargi


strony : [ 1 ]
 
13
lipiec 2016

lipiec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4016
CHF 4,0324
USD 3,9809
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.