eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 26/2016

  (...) wsparcia. Ma on stworzyć warunki dla wzrostu innowacyjności w polskiej gospodarce. W światowym rankingu innowacyjności w 2015 roku Polska zajęła 46. miejsce (na 141 sklasyfikowanych krajów) (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-USA 11, poznaj opinie o Skincode Essentials Gentle Cleansing Milk Delikatne mleczko do oczyszczania czy przeglądaj oferty pracy z miasta warka.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 26/2016

  (...) uważają, że referendalna decyzja Brytyjczyków o wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej wywoła w najbliższym czasie spore turbulencje tak w sferze gospodarczej jak i politycznej. Jednak (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 26/2016

  (...) mają nadzieję na zakończenie negocjacji pomiędzy USA i UE w sprawie umowy o wolnym handlu (TTIP) do końca 2016 roku, to jednak w Europie narastają coraz większe wątpliwości. Wynikają one (...)

 • Kursy walut 27.06.-01.07.16

  (...) mówi, że wynik referendum istotnie zaciąży na PKB Wlk. Brytanii, strefa euro doświadczy lekkiego spowolnienia, a wpływ na resztę świata będzie marginalny. Stąd jest zasadnym trzymać pod (...)

 • Ceny nowych mieszkań: deweloperzy zdradzają, od czego zależą

  (...) Corp S.A. W naszych inwestycjach każde z mieszkań wyceniane jest indywidualnie , metraż, piętro, na którym się znajduje czy wystawę okienną. Z reguły im mniejsze mieszkanie, tym droższe w (...)

 • Oferty wakacyjne: nie daj się złapać w pułapkę

  (...) stale odnotowują sygnały od niezadowolonych konsumentów, którzy czują się złapani w pułapki długoterminowych kontraktów dotyczących prawa zakwaterowania w czasie wakacji. Produkty te są (...)

 • Najlepiej zarabiający sportowcy w 2016 roku

  (...) miejsce, na którym uplasował się Roger Federer. Jego dochód to 67,8 mln USD, w tym aż 60 mln USD za kontrakty reklamowe. W podobnej sytuacji jest golfista Phil Mickelson, który za reklamy (...)

 • E-mail czy komunikator? Dokąd zmierza komunikacja z klientem?

  (...) WhatsApp, zaczną w przyszłości – również w innych przypadkach – powoli wypierać e-mail? Postęp w rozwoju jest imponujący. WhatsApp ma potencjał, żeby w ciągu kilku lat przekroczyć (...)

 • Integropol, Lubczyna k/Szczecina - Producent lodów w proszku.

  Czytaj więcej: Nabiał


strony : [ 1 ]
 
2
lipiec 2016

lipiec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3921
CHF 4,0547
USD 3,9548
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.