eGospodarka.pl

 • Rynek pracy w II kwartale 2016 r.

  (...) pracowników Zestawienie ilości ofert pracy opublikowanych w serwisie Praca.pl w drugim kwartale 2016 roku względem tego samego okresu poprzedniego roku wskazuje na imponujący wręcz wzrost (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WE, poznaj opinie o Inside Prebiotine Prebiotyczny krem redukujący zmiany trądzikowe na noc czy przeglądaj oferty pracy z miasta lwówek śląski.


 • Wakacje 2016: 500 zł na dziecko nie pomogło?

  (...) turystyki wyjazdowej Raporty sprzedażowe nadal napawają niepokojem Miniony tydzień przyniósł mieszane informacje odnośnie bieżącej sprzedaży w branży turystyki wyjazdowej. Tym razem raport (...)

 • Rejestracja numeru na kartę w Plus: specjalne bonusy

  (...) Rok Ważności Konta to specjalne bonusy Plusa dla użytkowników usług na kartę. Mogą z nich skorzystać wszyscy klienci, którzy zarejestrują swój numer. Promocja jest dostępna zarówno dla (...)

 • TFI: wartość aktywów netto VI 2016

  (...) nie spowodowała spadku aktywów funduszy działających na naszym rynku. W czerwcu po raz piąty z rzędu mieliśmy do czynienia ze wzrostem ich wartości. Aktywa funduszy inwestycyjnych (...)

 • Tower Investments S.A. debiutuje na NewConnect

  (...) sięgają roku 2005, kiedy to powstała Tower Investments Sp. z o. o. W latach 2005-2012 spółka wraz z podmiotami zależnymi i stowarzyszonymi zrealizowała ponad 30 różnego rodzaju projektów. W (...)

 • Rozliczenie VAT i PIT od sprzedaży voucher-a

  (...) środek bezpłatnej wymiany na produkty czy usługi wskazanej w voucherze firmy. Z punktu widzenia właściciela tej firmy, voucher jest po raz pierwszy wydawany za określoną z góry kwotę (...)

 • Koszty utrzymania mieszkania VI 2016

  (...) domowe budżety mogą oddychać z ulgą. Wszystko dzięki temu, że w końcu przestały rosnąć koszty utrzymania dachu nad głową. Takie zjawisko jest w Polsce nowe. Co więcej, deflacja trwać (...)

 • Ulga prorodzinna na pełnoletnie dziecko niepełnosprawne

  (...) Syn wnioskodawczyni ma 24 lata i od urodzenia posiada orzeczenie o niepełnosprawności. Syn uzyskuje . Jest on obecnie studentem czwartego roku studiów. Przez pierwsze trzy lata studiów (...)

 • "Ciężarowość" samochodu osobowego w podatku dochodowym

  (...) przekłamanie. Postawione wyżej pytanie powinno bowiem raczej brzmieć gdzie kończy się samochód osobowy a zaczyna ciężarowy? Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych zawiera definicję (...)

 • Zaległe alimenty to nie wszystko. Alimenciarze nie płacą też innych długów

  (...) analizy struktury wierzycieli dłużników alimentacyjnych. O celu tych dociekań mówi Adam Łącki, prezes Zarządu Krajowego Rejestru Długów: – Długi alimentacyjne są często traktowane z (...)

 • Kobiety w ciąży a trwałość stosunku pracy

  (...) Kodeksu pracy statuują specjalną , stanowiąc w art. 177 §, iż pracodawca nie może wypowiedzieć ani rozwiązać umowy o pracę w okresie ciąży, a także w okresie urlopu macierzyńskiego (...)

 • Nowe mieszkania: ostre hamowanie po hossie?

  (...) wzrosła sprzedaż mieszkań wśród 14 firm deweloperskich, które pochwaliły się już wynikami sprzedaży. Dynamika spada i to pomimo niskiej bazy. Trzeba bowiem podkreślić, że poprzednie (...)

 • 6 rad na letnie wyprzedaże

  (...) Sprawdź, ile jest przeceny w przecenie. Pamiętaj, ze "-70%" nie zawsze odnosi się do całego asortymentu, a częściej do jedyne niewielkiej partii towaru. Hasło "promocja" bywa jedynie wabikiem (...)

 • Smartfon Wiko Fever Special Edition

  (...) się ciekawym designem tylnej obudowy, na który składa się efekt szczotkowanego metalu oraz stylowe paski i wysokiej jakości drewno. Eleganckie linie urządzenia dodatkowo podkreśla lekko (...)

 • NBP: rynek pracy w Polsce w I kw. 2016

  (...) wg BAEL. W I kw. br. wzrosła o 1,1% r/r. Korekta populacji BAEL wpłynęła obniżająco na tę dynamikę (szacunek bez korekty: 1,9%). Najszybciej wzrastała liczba pracujących w przemyśle, ale (...)

 • Jako jedyni w Europie zwiększamy wydatki na obronność

  (...) które ponosi na obronę 50 liderów obronności stanowią aż 95% globalnego . Do 2020 roku ich nakłady na ten cel nie ulegną zmianie i sięgną około 1,6 bln dolarów. Okazuje się również (...)

 • Wakacje, czyli żniwa cyberprzestępcy

  (...) objęło swoim zasięgiem 11 850 respondentów pochodzących z Europy, Rosji, Ameryki Łacińskiej, regionu Azji i Pacyfiku oraz Stanów Zjednoczonych. Kluczowym wnioskiem, jaki z niego płynie jest (...)

 • Brexit a gospodarka Wielkiej Brytanii

  (...) jest obliczana jako wypadkowa wielu czynników, włącznie z ryzykiem politycznym, strukturą środowiska biznesowego – w ramach której brane są pod uwagę ramy regulacyjne i prawne, jak (...)

 • Zawieszenie działalności gospodarczej bez składek ZUS

  (...) dla wszystkich podatników. Nie mogą z niego skorzystać m.in. przedsiębiorcy zatrudniający pracowników. Co do zasady przedsiębiorca podlega obowiązkowi comiesięcznego opłacania składek na (...)

 • Mitsubishi Outlander 2.2 DID Intense Plus. Chcesz SUV-a? No to masz

  (...) pod maską ponad 900 km i sam się dziwię, ale między mną, a tym autem nie tylko powstała nić porozumienia. Pojawiła się nawet chemia. Zacznijmy jednak od tego, że żyjemy w czasach, w (...)

 • Inflacja VI 2016

  (...) br. o 0,2%, wobec spadku o 0,1% w maju br. Najbardziej podrożały owoce (o 2,3%). Więcej niż w maju br. konsumenci płacili za cukier (o 0,7%) oraz mięso (przeciętnie o 0,6%, w tym za mięso (...)

 • EUR/USD - możliwy atak na 1.11 USD

  (...) - Indeks zaufania biznesu, 08:00 (Niemcy) - Inflacja konsumencka, 11:00 (Wlk. Brytania) - Wystąpienie publiczne szefa BoE (Mark Carney), 15:15 (USA) - Wystąpienie publiczne członka zarządu Fed (...)

 • USD/JPY windowany przez rajd indeksów na Wall Street

  (...) instytucji, która najpierw oficjalnie wzdraga się od sięgnięcia po narzędzia dalszego wsparcia koniunktury a następnie wdraża dodatkowy zastrzyk luzowania monetarnego. Tak było przecież i z (...)

 • S&P500 - nowy długoterminowy szczyt

  (...) możliwa jest lokalna korekta. Po jej zakończeniu oczekuję na dalsze wzrosty. Silny opór jest w rejonie 1750 pkt. (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 03:30 (Australia) - Indeks zaufania biznesu (...)

 • Mieszkanie Plus Kraków, czyli o niepewnym wyniku rządowego planu

  (...) się na początku kwietnia, a 3 czerwca premier Beata Szydło ogłosiła na konferencji prasowej wstępne oficjalne szczegóły projektu. Poprzednie programy rządowe: Fundusz Mieszkań na Wynajem (...)

 • Esky - Serwis umożliwia rezerwację biletów lotniczych, hoteli i wynajem samochodów.

  Czytaj więcej: Lotniczy


strony : [ 1 ] . 2
 
12
lipiec 2016

lipiec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4224
CHF 4,0582
USD 3,9807
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.