eGospodarka.pl

 • Transport drogowy: rażące niedbalstwo przewoźnika

  (...) co przekładając na język mniej prawniczy oznacza, że przewoźnik ma obowiązek wykonania konkretnego świadczenia – dostarczenia przesyłki w stanie niepogorszonym. Firma transportowa odpowiada (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o nawiązanie stosunku pracy w wykonaniu umowy przedwstępnej, poznaj opinie o Garnier Color&Shine 3.6 - Czerwona Czerń czy przeglądaj oferty pracy z miasta bielawa.


 • Jak rozliczyć podatek od sprzedaży kilku nieruchomości?

  (...) właśnie spór pomiędzy podatnikiem a . Otóż skarżący w jednym roku (2010) sprzedał trzy posiadane nieruchomości, w stosunku do których Urząd Kontroli Skarbowej zakwestionował sposób (...)

 • Skutki spóźnionego obowiązku podatkowego w deklaracji VAT

  (...) wszystkim prawidłowo określić moment powstania obowiązku podatkowego od swojej sprzedaży. A czynność ta do prostych nie należy. Ustawodawca wprowadził bowiem z jednej strony regułę (...)

 • Isuzu D-MAX 2.5 TD AT LS+ niedoceniony w Polsce

  (...) Pick-up to kabina i przestrzeń ładunkowa. I nigdy inaczej nie będzie. W zasadzie, nie ma więc miejsca na finezję czy stylistyczną dezynwolturę. Co nie znaczy, że pick-upy są finezyjne niczym (...)

 • Odliczenie VAT od „autokaru” w biurze podróży

  (...) Wnioskodawca (czynny podatnik VAT) świadczy dla firm i indywidualnych osób fizycznych. W tym celu nabywa zewnętrzne usługi w postaci wyżywienia, noclegów i ubezpieczenia. Zamierza też (...)

 • Ubezpieczenie turystyczne dla rodziny: które najlepsze?

  (...) zapewni , sprawdziliśmy warunki kilku polis turystycznych dla hipotetycznej rodziny składającej się z rodziców oraz dwójki dzieci (8 i 12 lat). Wybiera się ona na 10 dni do Włoch. Wyjazd (...)

 • Pokemon GO: uwaga na fałszywe aplikacje

  (...) ESET to „Pokemon GO Ultimate”, „Guide & Cheats for Pokemon Go” i „Install Pokemongo”. Wszystkie zostały już usunięte z Google Play. Jednak zanim się to stało, wielu użytkowników (...)

 • Biura w Warszawie doganiają Europę

  (...) dostarczyły zlokalizowane w centrum dwie wieże biurowe - Warsaw Spire (ponad 100 tys. mkw.) i Q22 (53 tys. mkw.) o wysokości 220 m i 155 m, które niedawno zostały oddane do użytku. okazał (...)

 • Karta graficzna ASUS ROG Strix RX 480

  (...) w technologię chłodzenia ASUS DirectCU III z rurkami cieplnymi, które mają bezpośredni kontakt z procesorem graficznym; dzięki temu wydajniej odprowadza ciepło z dala od GPU, osiągając do (...)

 • Którzy deweloperzy oferują małe mieszkania?

  (...) Corp S.A. Niemal w każdym z naszych projektów można znaleźć jednopokojowe o powierzchni od 24-25 mkw. Ich udział w strukturze zależy od charakteru projektu i waha się średnio od 5 do ponad (...)

 • Wakacje za 500 plus? Na razie raczej minus

  (...) tylko pomóc polskim rodzicom, ale również pobudzić wiele gałęzi gospodarki, w tym turystykę. Majowe badania IPSOS dla Mondial Assistance, dowiodły, że na krajowe wakacje 2016 Polacy wydadzą (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-VI 2016

  (...) styczeń-czerwiec 2016 r. oddano do użytkowania 73653 mieszkania, tj. o 15,1% więcej w porównaniu z analogicznym okresem 2015 r., w którym odnotowano spadek o 3,7%. W okresie sześciu miesięcy (...)

 • Sprzedaż nowych samochodów I-VI 2016

  (...) Producentów Pojazdów ACEA dowodzą, że sprzedaż nowych osobówek ma się całkiem nieźle. Na przestrzeni sześciu pierwszych miesięcy bieżącego roku Europejczycy zakupili przeszło 7,8 mln (...)

 • Ransomware celuje w firmy. Liczba ataków wzrosła 6 razy

  (...) Okazuje się, że coraz częściej uderza w małe i średnie przedsiębiorstwa. Tendencja ta znajduje swoje potwierdzenie w wynikach badania poświęconego zagrożeniom bezpieczeństwa IT (...)

 • Wynajem mieszkania: rentowność VII 2016

  (...) wzrost stawek najmu sprawiły, że rentowność inwestycji w w najważniejszych miastach jest obecnie na najwyższym poziomie od wiosny 2010 r. kiedy to Home Broker, Open Finance i Domiporta.pl (...)

 • EUR/PLN stabilizuje się wokół 4,40

  (...) pod koniec ubiegłego tygodnia lokalny dołek i kurs będzie powracał ponad 1,30. Bardzo czuły na wahania sentymentu funt od rana jest pod presją gorszych nastrojów, GBP/USD powraca pod 1,32 (...)

 • Polacy i ich oszczędności

  (...) Badanie zrealizowane przez firmę Lindorff SA nie pozostawia złudzeń - duża część Polaków nie posiada żadnych zaskórników. Taką odpowiedź wskazał co trzeci ankietowany. Co więcej, 20% (...)

 • Bezpieczny internet na leżaku i pod palmą

  (...) czy to na plaży czy w górach - miejsce nie ma znaczenia. Wczasowicze chcą mieć dostęp do internetu podczas swoich podróży. Z tego powodu 74 procent zabiera do walizki smartfon, a tylko jeden (...)

 • Sprawdź biuro podróży. 400 z nich ma długi

  (...) wskazują, że kłopoty z terminowym regulowaniem zobowiązań imają się już 399 firm z branży turystycznej. Ich łączne zadłużenie sięga niemal 7,9 mln zł. Najczęściej nie płacą swoim (...)

 • Lawendowe Wzgórza. 70 nowych mieszkań w Gdańsku

  (...) Wzgórza jest synonimem nowoczesnego stylu. Jego atutami mają być m.in. niska zabudowa, wysoki standard wykończenia, design oraz infrastruktura, w skład w której wchodzić będzie strefa fitness (...)

 • Wakacje 2016: polski kurort czy zagraniczna wycieczka?

  (...) a jakie seniorzy? Dokąd zamierzają się udać Polacy, którzy nie zastanawiają się nad finansami? Jak wygląda urlop mieszczucha, a jak mieszkańca małej miejscowości? Dokąd wyjeżdżają (...)

 • EUR/USD - możliwy powrót do wsparcia w rejonie 1.1035 USD

  (...) - Protokół z posiedzenia RBA, 10:30 (Wlk. Brytania) - Inflacja konsumencka, 11:00 (Niemcy) - Indeks instytutu ZEW, 13:00 (Turcja) - Decyzja ws. stóp procentowych, 14:00 (Polska) - Produkcja (...)

 • S&P500 - konsolidacja, WIG20 - opór na 1800 pkt.

  (...) pojawiła się 5-falowa struktura, co jest optymistycznym sygnałem na przyszłość. Silny opór jest w rejonie 1800 pkt. W krótkim kilkusesyjnym terminie oczekuję na korekcyjne cofnięcie (...)

 • Umowa o pracę. Koniec syndromu pierwszej dniówki…

  (...) się na piśmie. Jeśli jednak umowa o pracę nie została zawarta w formie pisemnej, to pracodawca powinien najpóźniej w dniu rozpoczęcia pracy przez zatrudnionego, potwierdzić mu na piśmie (...)

 • Wakacje 2016: porady dla kierowców

  (...) wakacjach samochodem myśli przeszło połowa Polaków Na ten krok decydują się przeważnie (71%) rodziny z dzieckiem. Liczba amatorów podróży autem maleje wraz z wiekiem - wśród młodych (...)

 • Waldemar Dudziński - Wykonawstwo instalacji automatyki przemysłowej i budynków. Szczecin.

  Czytaj więcej: Elektryczne


strony : [ 1 ]
 
19
lipiec 2016

lipiec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3811
CHF 4,0280
USD 3,9582
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.