eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Deweloperzy walczą z przepisami. Chcą budować taniej

  (...) nowoczesnym mieszkaniu i trzepaka na podwórku powinno decydować ministerstwo? Zdrowy rozsądek podpowiada co innego niż przewidują warunki techniczne, które precyzują tę, i wiele innych (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja PCC-2, poznaj opinie o Herbapol Lublin Owocowa Spiżarnia Wiśnia czy przeglądaj oferty pracy z miasta opoczno.


 • Sędziwy Volkswagen Scirocco GTS wciąż atrakcyjny

  (...) niemieckie coupe wciąż wygląda dobrze. Karoseria nie przeszła żadnych gruntownych operacji. Zdecydowano się jedynie na wygładzenie zmarszczek, co oznacza przeprojektowane zderzaki, inne (...)

 • Szczyt NATO w social media

  (...) w sieci, najczęściej wspominają o prezydentach Andrzeju Dudzie i Baracku Obamie, a także o ministrze obrony narodowej Antonim Macierewiczu. Zaraz za pierwszą trójką znalazły się premier (...)

 • Villa Metro: kolejny biurowiec na mapie Warszawy

  (...) klasy A+, który czynić będzie zadość wszelkim wymogom certyfikatu LEED Gold. Za projekt budynku odpowiada pracownia DA Dziuba Architekci. Biurowiec będzie mieć 8 pięter biurowych, dwie (...)

 • Gdzie jest praca dla absolwentów?

  (...) Adzuna.pl raport skupia swą uwagę na sytuacji, którą mogą zastać na rynku pracy tegoroczni . Jego autorzy przyjrzeli się ilości ofert zatrudnienia wygenerowanych przez miasta, w których (...)

 • Zalanie mieszkania: kto ponosi odpowiedzialność?

  (...) ciekawy przykład zagadnienia, które już od półwiecza wzbudza kontrowersje wśród sędziów oraz teoretyków prawa. Przez kolejne lata Sąd Najwyższy zajmował zróżnicowane stanowisko w (...)

 • Fuzje i przejęcia w Polsce w II kw. 2016 r.

  (...) 2016 R. (1 kwietnia) S.A. podpisał z grupą GE Capital umowę nabycia podstawowej działalności Banku BPH S.A. Cena za 87,2% udziałów w podstawowej działalności banku to 1 225 mln PLN (...)

 • Wydatki na rzecz grupy kapitałowej w kosztach uzyskania przychodów

  (...) 1 ustawy o PDOP, są koszty poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub zachowania albo zabezpieczenia źródła przychodów, z wyjątkiem kosztów wymienionych w art. 16 ust. 1. Uwzględniając (...)

 • Ochrona mienia będzie drożeć

  (...) wysokości płacy minimalnej. W rezultacie tego odnotowano pokaźny wzrost kosztów pracy osób zatrudnionych w oparciu o takie umowy. Do tego szykują się kolejne podwyżki - od 2017 roku (12 zł (...)

 • Szczyt NATO: cyberataki na rządy państw jednym z tematów

  (...) zostać oficjalnie zakwalifikowana jako piąty obszar działań wojennych. Dzięki temu, ataki cybernetyczne będą mogły stanowić podstawę do zastosowania artykułu piątego Traktatu (...)

 • Biznesowy notebook Acer TravelMate X3

  (...) jest w całości z aluminium – wykończonym matowo z metalowymi wstawkami. Urządzenie waży 1,53 kg i ma mniej niż 18 mm grubości. Notebook wyposażono w procesor Intel® Core™ szóstej (...)

 • Samochód ciężarowy poza ulgą rehabilitacyjną

  (...) Wnioskodawczyni posiada orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu lekkim. W 2012 r. zakupiła samochód Renault Clio o gabarytach . W jego dowodzie widnieje jednakże wpis „”. Pojazd ten nie ma (...)

 • Pokoje gościnne i domki letniskowe na wakacje w podatku dochodowym

  (...) jednak za mało, aby do zwolnienia mieć prawo. Otóż art. 21 ust. 1 pkt 43 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych mówi, że wolne od podatku dochodowego są dochody uzyskane z tytułu (...)

 • Samochód służbowy na wakacjach

  (...) Jeszcze do niedawna w postaci regulaminów lub procedur tworzone były zazwyczaj w dużych firmach, posiadających kilkadziesiąt lub kilkaset samochodów. Obecnie coraz więcej przedsiębiorstw z (...)

 • Co Polacy myślą o NATO i bezpieczeństwie kraju?

  (...) bezpieczeństwa naszego kraju Polacy bardziej ufają NATO niż Unii Europejskiej. 6 na 10 ankietowanych uważa, że uczestnictwo w pakcie gwarantuje nam ochronę. Co trzeci badany jest jednak (...)

 • Rynek pracy: pracownicy 50+ przed szansą

  (...) jak wynika z danych opublikowanych przez resort pracy, w kwietniu bieżącego roku stopa bezrobocia spadła do poziomu 9,6 proc. i najprawdopodobniej będzie jeszcze pikować. To dobitny dowód na (...)

 • Sektor BPO/SSC kreuje popyt na biura

  (...) oferował ponad 7,5 mln mkw. powierzchni, nie ma sobie równych w Europie Środkowo-Wschodniej. Rozwija się najlepiej w regionie, w dużym stopniu dzięki sektorowi nowoczesnych usług dla biznesu (...)

 • Ubezpieczenie turystyczne kup z głową

  (...) zawsze ubezpieczony” nie zagnieździło się niestety w świadomości Polaków, ponieważ od lat niechętnie kupują , a jeśli już to starają się wydać na ubezpieczenie jak najmniej (...)

 • EUR/USD - dziś dane z rynku pracy w USA, silne spadki na ropie

  (...) - Stopa bezrobocia, 08:00 (Niemcy) - Bilans handlu zagranicznego, 10:30 (Wlk. Brytania) - Bilans handlu zagranicznego, 14:30 (USA) - Stopa bezrobocia (prognoza 4,8%, poprzednio 4,7%), Zmiana (...)

 • Stawka większa niż polityka Fed

  (...) kiedy majowe dane pokazały wzrost zatrudnienia tylko o 38 tys., dzisiejszy raport musi odpowiedzieć na pytanie: czy maj był jednorazowym potknięciem, czy zapowiedzią głębszych problemów rynku (...)

 • S&P500 - możliwe spadki

  (...) terminie możliwe jest korekcyjne cofnięcie w rejon styczniowego dna. Po obronie tego kluczowego wsparcia oczekuję na trwalsze wzrosty. Silny opór jest w rejonie 1750 pkt. (wykres 1). Dziś w (...)

 • Upadłość przedsiębiorcy receptą na niewypłacalność

  (...) 21 ust. 1 ustawy prawo upadłościowe (Dz. U. z 2015 r. poz. 978) niewypłacalny przedsiębiorca ma obowiązek zgłoszenia wniosku o ogłoszenie upadłości nie później niż w terminie 30 dni od (...)

 • Praca na wakacje: jak dorobić, mając naście lat?

  (...) polskim prawem umowy o dzieło lub zlecenie mogą być zawierane już z osobami, które ukończyły 13. rok życia. W tym przypadku jednak konieczna jest zgoda prawnych opiekunów dzieci, a (...)

 • Masters Service - Dystrybucja środków do usuwania graffiti. Pokazy, szkolenia. Bielsko-Biała

  Czytaj więcej: Utrzymywanie czystości


strony : [ 1 ]
 
8
lipiec 2016

lipiec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4295
CHF 4,0857
USD 4,0001
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.