eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Jakie plany ma Opel?

  (...) bez wzmocnienia sprzedaży w segmentach samochodów dostawczych. "Teraz sprzedajemy około 100 tysięcy, naszym celem jest sprzedaż samochodów dostawczych na poziomie 150 tysięcy" - powiedział (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS-ER-WUG-01, poznaj opinie o Silan Rain Fresh czy przeglądaj oferty pracy z miasta olecko.


 • Smartfon Wiko LENNY3

  (...) wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD. Model dostępny jest w 6 kolorach – stalowym, morskim, limonkowym, cynamonowym, złotym i różowo-złotym. LENNY3 został wyposażony w czterordzeniowy (...)

 • 5 sposobów na tanie wakacje w mieście

  (...) samorządów myśli z wyprzedzeniem o mieszkańcach, którzy nigdzie nie wyjeżdżają na urlop. Z tej okazji planowane są festyny, pikniki, darmowe zajęcia dla dzieci, a nawet kolonie i obozy (...)

 • Ceny OC idą w górę. Sprawdź, jak je obniżyć

  (...) z zyskiem Wielu Polaków, którym skończyła się , jest zaskoczonych, że teraz muszą zapłacić o kilkadziesiąt złotych, a nierzadko o ponad 100 zł więcej niż dotychczas. Takie podwyżki (...)

 • Przetargi - raport II kw. 2016

  (...) wynika, że w drugim kwartale 2016 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych opublikowano 32 tys. 688 ogłoszeń, wobec 31 tysięcy 424 w analogicznym okresie ubiegłego roku. Przyrost względem (...)

 • Ulgi podatkowe tylko dla rzetelnych płatników?

  (...) na zlecenie BIG InfoMonitor nie mają wątpliwości, że kontrahenci, którzy za nic mają finansują w ten sposób własną działalność. Takiej odpowiedzi udzieliło aż 76 proc. ankietowanych (...)

 • Zarządzanie marką pracodawcy: konieczność czy nie?

  (...) Przeprowadzone badanie jednoznacznie dowodzi, że umiejętne zarządzanie marką popłaca. Okazuje się bowiem, że przeszło 70% badanych z większą ochotą odpowie na ogłoszenie o pracę od (...)

 • Rynek kredytowy: Warszawa liderem

  (...) kredytów na „M” powędrowała do stolicy … Już od kilku lat, Komisja Nadzoru Finansowego podaje dokładne dane dotyczące udziału poszczególnych metropolii w liczbie oraz wartości . W tym (...)

 • Pokemon GO w social media

  (...) wpisów o Pokemonach, potrzeba było ponad 2 miesięcy. Dwumiesięczna norma w jeden dzień Trzeba złapać je wszystkie - mówią internauci i gracze z całego świata. Mobilna gra Pokemon GO (...)

 • Agencja pracy tymczasowej - jak działa?

  (...) są przede wszystkim w Ustawie z dnia 20 kwietnia 2004 roku o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2015 r., poz. 149) przy uwzględnieniu ustawy z dnia 9 lipca (...)

 • Budotex buduje nowe osiedle na Złotnikach

  (...) uzyskanie pozwolenia na tę realizację. Jego plany zakładają, że nowa inwestycja powstanie przy ul. Opoczyńskiej na Złotnikach. Działka, na której ma powstać osiedle, liczy sobie niemal 0,9 (...)

 • Czytniki e-booków - historia

  (...) idea cyfrowej książki, narodziła się na początku lat 70-tych. Michael S. Hart, w ramach Projektu Gutenberg, stworzył pierwszego e-booka – cyfrową wersję Deklaracji Niepodległości Stanów (...)

 • Czy otrzymanie odszkodowania wpływa na ulgę na złe długi?

  (...) ramach tzw. „”. Jest to przywilej, który stosują wierzyciele nieściągalnych wierzytelności, których nieściągalność została uprawdopodobniona. A to znaczy, że dłużnik nie uregulował (...)

 • Jak amortyzować nakłady na wykończenie cudzego budynku

  (...) (której to komplementariuszem jest spółka z o.o. - wnioskodawca) wynajmie od jednego ze swoich wspólników nowo-budowany budynek usługowy oraz budowle. Ten jednak nie jest wykończony, jego stan (...)

 • Polisa na życie dla pracownika kosztem podatkowym firmy?

  (...) 1 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (dalej jako ustawa o CIT), do kosztów uzyskania przychodów należy zaliczyć wszelkie wydatki poniesione przez podatnika w celu osiągnięcia (...)

 • Decyzja o warunkach zabudowy: czy można wznowić postępowanie?

  (...) warunki zabudowy i zagospodarowania terenu określa okoliczności zmiany sposobu zagospodarowania terenu poprzez budowę obiektu budowlanego lub też wykonanie na danym terenie innych robót (...)

 • EUR/USD - odbicie, opór na 1.1035 USD, kolejne dno na ropie

  (...) Zelandia) - Bilans handlu zagranicznego, 15:00 (USA) - Indeks cen domów S&P/Case-Shiller, 15:45 (USA) - Indeks PMI dla usług, 16:00 (USA) - Sprzedaż nowych domów, Indeks zaufania konsumentów (...)

 • Zacznij myśleć o programmatic

  (...) zależy na jak najskuteczniejszej monetyzacji serwisów poprzez przychody z , a z drugiej chcą, aby przekazy reklamowe były jak najmniej uciążliwe dla użytkowników. Jednym ze skutecznych (...)

 • Umowy cywilnoprawne - potrącenia z wynagrodzenia

  (...) reguły. Jeżeli jest to główne i stałe źródło, którego celem jest zapewnienie utrzymania (to znaczy zawarta jest na dłuższy okres, a wynagrodzenie ma charakter powtarzający się), to (...)

 • S&P500 - odbicie od górnego ograniczenia konsolidacji

  (...) opór w rejonie 1800 pkt. W krótkim terminie duże ryzyko realizacji zysków. Przebicie szczytu z czwartku wygeneruje sygnał do spadków w rejon dna z piątku. Kolejne wsparcie jest w rejonie 1750 (...)

 • Karta graficzna SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 480

  (...) z myślą o graniu w rozdzielczości 1440p na wysokich ustawieniach graficznych. Konstrukcja oparta jest na GPU o architekturze Graphics Core Next 4-tej generacji, w której poprawiono m.in. silnik (...)

 • Jednolity europejski dokument zamówienia, czyli JEDZ w praktyce

  (...) – odgrywa kluczową rolę podczas tzw. oceny podmiotowej wykonawców ubiegających się o , w tym przy ustaleniu braku podstaw do wykluczenia, a także podczas oceny spełniania kryteriów selekcji (...)

 • Idealna oferta pracy według specjalistów IT

  (...) szukający wyzwań i ciekawych projektów, które mogą realizować z dużą samodzielnością – taki obraz specjalistów IT wyłania się z badania MonsterPolska.pl. Międzynarodowy serwis z (...)

 • Podział działki – wniosek

  (...) dokonuje się na podstawie decyzji wydanej przez wójta, burmistrza albo prezydenta miasta, na wniosek i koszt osoby, która ma w tym interes prawny. A zatem sam tytuł prawny, czyli prawo (...)

 • Studio Emka - Aranżacja i wyposażenie wnętrz mieszkalnych oraz przemysłowych w meble. Informacje o firmie, zakres usług, lista realizacji, galeria i dane kontaktowe. Wrocław.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
26
lipiec 2016

lipiec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3694
CHF 4,0299
USD 3,9682
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.