eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 27/2016

  (...) i Koniunktur wzrost PKB w 2017r spowolni do 3,5 proc. z 3,7 proc. w 2016r, a średnioroczna inflacja w 2016 r. będzie na poziomie 0,1 proc., by w 2017 wzrosnąć do 1,5 proc. Według (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZP-305 , poznaj opinie o Werner & Mertz Delta Polska Dr. Beckmann Kuchenki ceramiczne czy przeglądaj oferty pracy z miasta stąporków.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 27/2016

  (...) Brexit zdecydowanie opóźni negocjacje umowy o wolnym handlu pomiędzy USA i UE. Szanse zakończenia negocjacji w sprawie TTIP maleją także z powodu narastającego sprzeciwu w unijnych (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 27/2016

  (...) w sprawie umowy o wolnym handlu (TTIP) jeszcze w 2016 roku. Dziś te plany są nieaktualne. Dostrzegam tu kilka przyczyn. Jedną z nich jest Brexit. Innymi, chociaż nie mniej ważnymi przeszkodami (...)

 • Rynek walutowy 04-08.07.16

  (...) faktem, że rynki wciąż jeszcze trawią wiadomą decyzję Brytyjczyków i ekstrapolują jej możliwe skutki. Na eurodolarze ostatnie dwa tygodnie to czas korekty i szukania kompromisu po szoku. W (...)

 • 4 mln kara umowna nie jest kosztem uzyskania przychodu

  (...) ustaw podatkowych - zalicza się wydatki, które zostały poniesione przez podatnika, które są definitywne (a więc nie zostały w żaden sposób podatnikowi zwrócone), pozostają w związku z (...)

 • Polacy wolą szczęście najbliższych niż 6 w Lotto

  (...) Beckers dla dużej grupy Polaków powodem do optymistycznego spojrzenia na swoje życie byłyby elementy wpływające na ich sytuację materialną i status zawodowy. Aż 43% deklaruje, że koloru ich (...)

 • Czy mniej dostępne kredyty i dopłaty utrudnią kupno mieszkania?

  (...) Corp S.A. bez wątpienia będzie miał wpływ na rynek mieszkaniowy. Przy czym, 20 proc. udziału własnego w kredycie to nie tak dużo, jeśli spojrzymy na inne kraje. O tym, w jaki sposób wzrost (...)

 • Hossa na GPW rodzi się w bólach

  (...) rynek nigdy specjalnie inwestorów nie rozpieszczał. Jeśli pominiemy pierwszą hossę z lat 1992-1993, kiedy na giełdzie notowana była niewielka liczba spółek, a do wywołania gwałtownych (...)

 • Wakacje 2016 samolotem? Sprawdź, co robić w razie problemów

  (...) nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele jest przypadków, w których dla rozwiązania naszych problemów niezbędna jest . Dopiero sytuacje zmuszające do dochodzenia swoich roszczeń, uświadamiają (...)

 • Elem - Oferuje agregaty prądotwórcze, kompresory, filtry i osuszacze, obrabiarki do drewna i metalu. Opole.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
9
lipiec 2016

lipiec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4295
CHF 4,0857
USD 4,0001
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.