eGospodarka.pl

 • Windows 10 po aktualizacji: "ekran śmierci" niebezpieczny?

  (...) niebieski ekran pojawiający się w przypadku awarii systemu operacyjnego Windows. Jednak wraz z letnią aktualizacją najnowszego systemu operacyjnego Windows – BSDO, niebieski ekran śmierci (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja DT-1, poznaj opinie o Monnari Torba listonoszka 4091 limonkowa czy przeglądaj oferty pracy z miasta skawina.


 • Smartfon HOMTOM HT17

  (...) o pojemności 3000 mAh z opcją szybkiego ładowania, obsługa dwóch kart SIM w standardzie microSIM, 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia do 128 GB. Do (...)

 • Samochody z Niemiec sprowadzane najchętniej

  (...) samochodów stworzonej przez serwis Clicktrans.pl wynika, że Polacy najchętniej . W 2015 roku udział samochodów sprowadzonych z tego kraju wyniósł 45,4% i był o 7% wyższy niż w 2014 r. Zaraz (...)

 • Usługi e-fakturowania a obowiązek poboru podatku u źródła

  (...) od podmiotu z siedzibą w Wielkiej Brytanii elektroniczne usługi e-fakturowania. Usługi te świadczone są przez specjalny i polegają na przetwarzaniu dostarczonych przez podatnika danych oraz (...)

 • Podatek handlowy: podział przedsiębiorstwa na cenzurowanym?

  (...) danina ma objąć sprzedaż detaliczną (czyli co do zasady na rzecz konsumentów). Podatnikami będą tutaj sprzedawcy detaliczni, zaś podstawą opodatkowania będzie uzyskany w danym miesiącu (...)

 • Tylko budowa małego domu ze zwrotem VAT-u za materiały budowlane

  (...) dom, mogą liczyć na zwrot części wydatków. Warunki, jakie należy spełnić, są dość jasne. Mianowicie osoba, występująca o , nie mogła w roku, w którym wydano pozwolenie na budowę (...)

 • Jedynie zakup gruntu (gospodarstwa) rolnego zwolniony z PCC

  (...) Rodzice wnioskodawczyni w 2004 r. przekazali jej o powierzchni 13,46 ha. Gospodarstwo to zainteresowana prowadzi razem z mężem. W kwietniu 2016 r. małżonkowie kupili nieruchomość stanowiącą (...)

 • Wakacje 2016: w biurach podróży tęsknota za zimą?

  (...) turystyki wyjazdowej Raporty sprzedażowe nadal napawają niepokojem Miniony tydzień przyniósł niekorzystne informacje odnośnie bieżącej sprzedaży w branży turystyki wyjazdowej. Ostatni (...)

 • Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro: ceny hoteli mocno w górę

  (...) analizy wynika, że najwiekszy odsetek odwiedzających — 11 proc. spośród wszystkich wyszukiwań hoteli — przymierza się do podróży do Rio de Janeiro już 5 sierpnia i planuje zdążyć (...)

 • Koniec MdM stał się faktem. Możesz stracić zaliczkę

  (...) na 2017 r. nie oznacza, że wszyscy, którzy już złożyli w bankach wnioski otrzymają kredyt i dofinansowanie. Istotne jest to, czy bank zarejestrował wniosek w systemie BGK. Jeśli tak, to (...)

 • Popyt na obligacje korporacyjne bije rekordy

  (...) publicznych ofert skierowanych do detalicznych nabywców uplasowano papiery warte 940 mln zł (nie licząc trwających wciąż zapisów na obligacje Ghelamco). To trzy razy więcej niż w pierwszej (...)

 • Innowacyjne firmy zatrudniają chętniej niż tradycyjne

  (...) – ocenia siebie jako rewolucjonistów, ponieważ swoją aktywnością całkowicie (tak twierdzi 17%) lub częściowo zmienili sektor, w którym działają. Dodatkowe 13% twierdzi, że są (...)

 • Na zakup mieszkania wydaliśmy już setki miliardów zł

  (...) to nadal w I kwartale 2016 r. rosła liczba osób obsługujących kredyty mieszkaniowe i kwota ich zobowiązań. Trend wzrostowy dotyczył jedynie portfela złotowego, bo w walutowym spadł wskutek (...)

 • Urlop wypoczynkowy - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

  (...) Urlop wypoczynkowy jest uprawnieniem pracownika, z którego co do zasady powinien on skorzystać w roku kalendarzowym, w którym uzyskał do niego prawo. Jest on udzielany zgodnie z planem urlopów (...)

 • Chemia gospodarcza: Polacy nie szczędzą pieniędzy na nowości

  (...) detaliczny artykułami chemii gospodarczej w Polsce 2016. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2016-2021”, handel chemią gospodarczą charakteryzuje się niższą dynamiką wzrostu, niż inne (...)

 • Funt wciąż traci

  (...) dla aktywów ryzykownych. Przy oczywistych znakach w sferze FX mieliśmy kontynuację wyprzedaży na rynku akcji z tokijskim Nikkei dołującym w kulminacyjnym momencie 2,5 proc. Ucieczka do (...)

 • Kupno mieszkania: najpopularniejsze dzielnice miast

  (...) mieszkańcy stolicy? Różnorodność – to jedna z wizytówek stolicy, której większość mieszkańców mieszka co najwyżej od drugiego pokolenia wstecz. Jak wynika z wyliczeń Urban.one (...)

 • Komunikacja marketingowa: zarobki w branży w 2016 r.

  (...) pracowników agencji reklamowych, domów mediowych oraz agencji eventowych przeprowadziła na zlecenie Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR firma IDEA! Human Capital we współpracy z (...)

 • EUR/USD - poniżej 1.11 USD, złoto na nowym szczycie

  (...) Decyzja ws. stóp procentowych, 08:00 (Niemcy) - Zamówienia w przemyśle, 09:00 (Strefa Euro) - Wystąpienie publiczne szefa ECB (Mario Draghi), 11:30 (Strefa Euro) - Wystąpienie publiczne (...)

 • KPF: pośrednictwo kredytowe I kw. 2016 r.

  (...) trzy miesiące bieżącego roku okazały się dla banków okresem sporych wyzwań – niska dynamika na rynku kredytowym, wyższa do naliczenia składka na BFG i wreszcie podatek „bankowy” (...)

 • S&P500 - lokalna kilkusesyjna korekta

  (...) terminie możliwe jest korekcyjne cofnięcie. W dalszej perspektywie oczekuję na trwalsze wzrosty. Silny opór jest w rejonie 1750 pkt. (wykres 1). Dziś w kalendarzu: Polska - Decyzja ws. stóp (...)

 • Jak złowić informatyka?

  (...) dawna pozostają najbardziej pożądaną przez pracodawców grupą zawodową. Ponieważ mogą przebierać w ofertach, zatrudnienie ich, a także późniejsze utrzymanie w firmie, często stanowi nie (...)

 • Sprawdź, czy masz hamulce

  (...) Inspektoraty Transportu Drogowego w całej Polsce informują rodziców, a także organizatorów dla dzieci o możliwości autokarów przez odpowiednich funkcjonariuszy. Akcje te przyczyniają się (...)

 • KFA, Armatura Kraków S.A. - Producent armatury sanitarnej i wyposażenia łazienek.

  Czytaj więcej: Dom i ogród


strony : [ 1 ]
 
6
lipiec 2016

lipiec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4469
CHF 4,1042
USD 4,0225
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.