eGospodarka.pl

 • Ochrona danych osobowych na wakacjach

  (...) tym publicznych, ostrzega przed negatywnymi skutkami wypoczynkowej beztroski. Wiele przestróg związanych jest z danymi osobowymi czy też szerzej z prawem do prywatności. Opracowaliśmy katalog (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o przedłużenie zezwolenia na pracę cudzoziemca, poznaj opinie o Siemens ET 601TN11D czy przeglądaj oferty pracy z miasta pińczów.


 • ZUS czy OFE? Decyzja do końca lipca

  (...) transferowe między ZUS a OFE. Możemy więc teraz zdecydować, czy część (2,92% wynagrodzenia brutto) naszej składki emerytalnej ma trafiać do ZUS czy do OFE. Dotychczas zainteresowanie tą (...)

 • UOKiK: jest zgoda na osiem koncentracji

  (...) LC Corp kontroli nad spółką Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie. Koncentracja dotyczy krajowego rynku ubezpieczeń na życie. UOKiK wyraził również zgodę na przejęcie przez PGNiG (...)

 • Faktura korygująca na zwrot środka trwałego w podatku dochodowym

  (...) trwałego nastąpiłby jeszcze przed rozpoczęciem jego amortyzacji. Wówczas bowiem „nie trafił on jeszcze do kosztów uzyskania przychodu”. Dlatego też faktura korygująca stanowi tutaj (...)

 • Odliczenie VAT: wieniec pogrzebowy tak, kwiaty na Dzień Kobiet nie

  (...) odliczenia VAT od zakupionych kwiatów wypowiedział się Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie w interpretacji indywidualnej z dnia 03.08.2015 r., nr IPPP1/4512-449/15-2/JL. Spółka kupowała kwiaty (...)

 • Fast food-y w barze szybkiej obsługi z 8% stawką VAT

  (...) podatkowych, które zezwalały osobom sprzedającym posiłki do natychmiastowej konsumpcji, na stosowanie 5-proc. stawki VAT. Interpretacje takie były wydawane przy założeniu, że przy sprzedaży (...)

 • Bieg po zdrowie: sala gimnastyczna bez podatku dochodowego

  (...) Spółka zatrudnia pracowników w oparciu o . Dla chętnych, ze środków finansuje ona swojej kadrze zajęcia sportowe opłacając koszty najmu sal gimnastycznych. Wnioskodawczyni nie prowadzi przy (...)

 • Brexit może pomóc pracodawcom?

  (...) więcej pracodawców oferuje wyższe wynagrodzenie, a także podwyżki. i wynosi obecnie wg. Eurostatu 6,3%. Zajmujemy tym samym 9. miejsce wśród 28 krajów UE. Jednocześnie już 1/3 firm boryka (...)

 • Spółdzielnie mieszkaniowe czekają lepsze czasy?

  (...) zasób lokali skurczył się o ponad 30% Przez ostatnie 25 lat, dokonały się bardzo istotne zmiany, po których największym przegranym są spółdzielnie. Jeszcze pod koniec lat 90 - tych (...)

 • Obligacje korporacyjne. Im nie zaszkodził Brexit

  (...) w europejskiej wspólnocie spowodował potężne spadki na giełdach oraz dynamiczne zmiany kursów walut i wahania notowań obligacji skarbowych. Indeksy na głównych parkietach europejskich (...)

 • Czy istnieje idealne miejsce pracy?

  (...) godzin rocznie w pracy. Dlatego to, jak się w niej czujemy jest niezwykle ważne. Zgrany zespół, satysfakcjonujące warunki, ciekawe projekty, ale też aranżacja biura. To elementy, które są na (...)

 • Bitdefender Total Security Multi Device w najnowszej odsłonie

  (...) w miejsce najbogatszej wersji oprogramowania . W nowym pakiecie ochrona zostaje poszerzona o nowe systemy operacyjne. Poza Windowsem oprogramowanie chroni również urządzenia z systemem Android (...)

 • Bitcoin, srebro czy ziemia? Zobacz w co inwestować

  (...) finansowe niemałe tsunami. Wszystko oczywiście przez to, że . Kilka dni po brytyjskim głosowaniu można znaleźć efekty, które trudno było przewidzieć. Londyńska giełda w górę Po (...)

 • E-zakupy za granicą: na co zwracamy uwagę?

  (...) e-commerce oraz identyczne zasady dotyczące e-zakupów w sieci sprawiają, że grono Polaków kupujących w ciągle się poszerza. Największą sympatią polskich konsumentów cieszą się sklepy (...)

 • Wichury zerwały ci dach? Zanim naprawisz, zrób zdjęcie

  (...) odpowiednio dobrane ubezpieczenie nieruchomości może zapewnić . Co jednak zrobić, gdy czekamy na wizytę przedstawiciela zakładu ubezpieczeń, a nasz dach przecieka? Uszkodzony dach W (...)

 • Jak zatrzymać w firmie pokolenie Y?

  (...) etapie kariery zawodowej oraz reprezentującymi różne pokolenia, jest efektem dobrze przemyślanych działań. Planując dalszy rozwój firmy oraz przygotowując długofalową strategię (...)

 • Honda Jazz 1.3 i-VTEC CVT Elegance - idealna, lecz za droga

  (...) inżynierowie i styliści nad najnowszym wcieleniem Jazza. Auto przeszło dość gruntowną metamorfozę. Owszem, dużo w nim odniesień do wyjątkowo udanej trzeciej generacji, ale już na pierwszy (...)

 • NZD, GBP i JPY silne. Ropa i złoto wyżej

  (...) informacje z rynku mają mieszany wydźwięk. Odnośnie Brexitu do pięciu wzrosła liczba funduszy nieruchomości w Wielkiej Brytanii, które zawiesiły wypłaty środków klientów. GBP/USD (...)

 • EUR/USD - możliwy atak na 1.11 USD, silne odbicie na ropie

  (...) - Wystąpienie publiczne szefa BoJ (Haruhiko Kuroda), 08:00 (Niemcy) - Produkcja przemysłowa, 09:00 (Wlk. Brytania) - Indeks cen nieruchomości, 09:15 (Szwajcaria) - Inflacja konsumencka, 10:30 (...)

 • S&P500 - spore odbicie

  (...) terminie możliwe jest korekcyjne cofnięcie w rejon styczniowego dna. Po obronie tego kluczowego wsparcia oczekuję na trwalsze wzrosty. Silny opór jest w rejonie 1750 pkt. (wykres 1). Dziś w (...)

 • Inwestycja w mieszkania na wynajem. Co robić, gdy sąsiad jej zagraża?

  (...) ulokowanie kapitału w powinni zdawać sobie sprawę, że największe ryzyko dla powodzenia ich przedsięwzięcia niosą osoby trzecie – chodzi zarówno o lokatorów, którzy mogą okazać się (...)

 • Oferta pracy: jak zrezygnować z klasą?

  (...) pracę, ale… Tak naprawdę wcale nie cieszy cię ta wiadomość, bo już zdecydowałeś, że nie chcesz jej przyjąć. Powodów może być wiele: lepsza kontrpropozycja, warunki niespełniające (...)

 • Waluty.com.pl - Informacje i aktualności dotyczące inwestowania w walutę.

  Czytaj więcej: Waluty


strony : [ 1 ]
 
7
lipiec 2016

lipiec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4380
CHF 4,0984
USD 4,0036
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.