eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 29/2016

  (...) instytucji rządowych i samorządowych (general government) wzrósł w I kwartale do 52 proc. PKB w I kw. (w IV kw. ubiegłego roku był na poziomie 51,3 proc., a w I kw. 2015 roku wyniósł 50,9 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-2b, poznaj opinie o Patio Gumka ołówkowa Barbie Butterfly Garden czy przeglądaj oferty pracy z miasta świdnica.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 29/2016

  (...) krajów UE (Polski, Bułgarii, Czech, Danii, Estonii, Chorwacji, Węgier, Łotwy, Litwy, Rumunii i Słowacji) wobec dyrektywy o pracownikach delegowanych. Utrzymanie tego dokumentu w mocy może (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 29/2016

  (...) jeszcze formalnie nie rozpoczął procesu występowania z Unii Europejskiej, ale już przygotowuje bazę dla przyszłych warunków funkcjonowania poza wspól­notą. Aktualnie inicjuje rokowania (...)

 • Od zakupów na e-Bay zapłacisz podatek PCC

  (...) handluje używanymi klockami do składania, które z reguły kupuje od zagranicznych osób prywatnych (nieprowadzących działalności gospodarczej) poprzez . Wartość poszczególnych transakcji (...)

 • Nowe prawo budowlane wydłuża procesy inwestycyjne

  (...) w życie nowelizacja prawa budowlanego. Wśród najważniejszych zmian, jakie mają doprowadzić do usprawnienia procesu budowlanego, jest rozszerzenie przez ustawodawcę katalogu obiektów (...)

 • Samochód służbowy. Co robić, jeśli pracownik nie chce go zwrócić?

  (...) nabywa prawa własności. Uzyskuje tylko możliwość użytkowania pojazdu za zgodą pracodawcy. Nawet jeżeli auto stanowi przedmiot umowy leasingu lub najmu to wyłącznie przedsiębiorca jest (...)

 • Greckie wyspy: którą wybrać?

  (...) liczby rezerwacji w swoich serwisach, aby dowiedzieć się, które greckie miasta są najpopularniejsze tego lata, zarówno wśród osób podróżujących samolotem, jak i podróżnych wybierających (...)

 • Dysk SSD: co wpływa na jego wydajność?

  (...) które w rzeczywistości składają się z wielu współpracujących ze sobą elementów. Wpływ na wydajność, oprócz kości pamięci, mają praktycznie wszystkie podzespoły typowego dysku (...)

 • Valcoo Baby - Sklep dla dzieci Valcoo oferuje wózki dziecięce wyłącznie od markowych producentów.

  Czytaj więcej: Dzieci


strony : [ 1 ]
 
23
lipiec 2016

lipiec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3564
CHF 4,0072
USD 3,9504
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.