eGospodarka.pl

 • Polkomtel, Orange Polska oraz T-Mobile Polska pod lupą UOKiK

  (...) konsumentów kanałów komunikacji z operatorem telekomunikacyjnym jest . Podczas rozmowy z konsultantem, można uzyskać informacje na temat świadczonych usług oraz dokonać zmiany obowiązującej (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Faktura zaliczkowa, poznaj opinie o ZAS-POL JONES (kartonik) 50 torebek czy przeglądaj oferty pracy z miasta piastów.


 • Karta kredytowa tylko dla solidnych?

  (...) Biuro Informacji Kredytowej, w piątym miesiącu br. banki podpisały 15 tys. umów na . Nie jest to mało, ale i tak o przeszło 14% mniej niż w analogicznym okresie minionego roku. Wraz ze (...)

 • Oszczędności z 500 plus

  (...) proc.) zamierza przeznaczyć pieniądze z na oszczędności. Co piętnasty planuje kupić dziecku polisę ubezpieczeniową. Tak wynika z badań ARC Rynek i Opinia przeprowadzonych tuż przed startem (...)

 • Koszty uzyskania przychodów: strój sportowy jako odzież służbowa?

  (...) ponoszone przez pracodawcę w związku z udziałem pracowników w należy analizować w kontekście przesłanek ich potrącalności w koszty uzyskania przychodów uregulowanych w art. 15 ustawy o (...)

 • Termin zwrotu nadpłaty podatku PIT-u za 2015 do końca lipca

  (...) podatkowy do 30 kwietnia następnego roku podatkowego podsumowujemy opłacone przez nas w poprzednim roku . Może się okazać, że z obliczeń wychodzi nadpłata należności z tytułu PIT-u, np. w (...)

 • Podział majątku likwidacyjnego spółki z o.o. z podatkiem dochodowym

  (...) W przyszłości wspólnicy wnioskodawcy - , podejmą uchwałę o jego likwidacji. Po zakończeniu działalności spółki, a w szczególności po zaspokojeniu lub zabezpieczeniu jej wierzycieli, w (...)

 • Wakacje 2016: bogacimy się i nic z tego

  (...) turystyki wyjazdowej Wreszcie widoczna poprawa w sprzedaży wycieczek Miniony tydzień przyniósł kolejną poprawę sprzedaży w branży turystyki wyjazdowej. Po zahamowaniu spadków w tygodniu na (...)

 • Czy windykacja na własną rękę ma sens?

  (...) Rzetelnej Firmy przez Keralla Research wynika również, że w 2/3 sytuacji z terminową zapłatą problem mają zarówno nowi, jak i stali klienci. – to jedna z największych barier prowadzenia (...)

 • Kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem: brać czy nie?

  (...) przeżyje rozczarowanie. Na naszym rynku nie ma żadnej oferty, gwarantującej niezmienne oprocentowanie w całym okresie spłaty. Są natomiast takie, w których jednolita stawka obowiązuje przez (...)

 • Koniunktura konsumencka VII 2016

  (...) syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej był wyższy o 0,9 p. proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca i ukształtował się na poziomie -5,6. Wartości składowych (...)

 • Program Inwestycyjny Autolokacja PKO Banku Polskiego

  (...) Polskiego jest skierowany do klientów poszukujących innowacyjnych, a zarazem prostych rozwiązań dla swoich oszczędności. W sytuacji podwyższonej zmienności panującej na rynkach akcji (...)

 • Rynek nieruchomości podziękuje Brytyjczykom?

  (...) kluczowe lokalizacje Starego Kontynentu, przede wszystkim w Niemczech Najlepsze nieruchomości w Londynie i Wielkiej Brytanii ciągle będą przyciągać inwestorów, ale na spadek cen raczej nie ma (...)

 • Gospodarka wodna: nowe wyzwania na horyzoncie

  (...) zasobów ludzkości, a dostęp do niej jednym z naturalnych praw człowieka. Jednak intensywny wzrost populacji sprawia, że zasoby wody zdatnej do użycia na całym świecie zmniejszają się (...)

 • Zdolność kredytowa VI 2016

  (...) poziomie 5 tys. zł netto może pożyczyć około 360 tys. zł (mediana) w formie 30-letniego kredytu – wynika z najnowszych danych zebranych przez Lion’s Bank. Wynik ten jest o niemal 10 tys (...)

 • Smartfon Lenovo C2

  (...) – przednią o rozdzielczości 5 MP oraz główną 8 MP z autofocusem i czterosoczewkowym obiektywem Sony 219 oraz lampą błyskową LED. Lenovo C2 pozwala na nagrywanie filmów w jakości HD (...)

 • Karta graficzna ASUS Strix GeForce GTX 1060

  (...) technologii, które znajdują się tylko w produktach ASUS: DirectCU III z technologią wentylatora 0db, która zapewnia maksymalny przepływ powietrza, uzyskując temperaturę niższą o 30% i (...)

 • Seat Ibiza Cupra 1.8 TSI. Trochę strachu

  (...) przed rozpoczęciem testu złożyłem zamówienie na największego konkurenta tego samochodu - Forda Fiestę ST. Zrobiłem to, nie jeżdżąc Seatem i bałem się, że Ibiza okaże się tak dobra (...)

 • Euroobligacje, czyli wyślij swoje pieniądze za granicę

  (...) to dłużne papiery wartościowe o terminie wykupu wynoszącym co najmniej jeden rok, plasowane poza granicami kraju pochodzenia waluty, w której są denominowane. Mogą być denominowane w zasadzie (...)

 • Elektrownie wiatrowe: mamy najbardziej restrykcyjne prawo w Europie?

  (...) w życie ustawa z dnia 20 maja 2016 r. o inwestycjach w zakresie (Dz.U. 2016 nr 0 poz. 961), zwana również ustawą odległościową, mająca istotne znaczenie nie tylko dla branży OZE, ale (...)

 • Jest sposób na ransomware!

  (...) na czym dokładnie polega, dlaczego przestępcy są tak skuteczni i wygrywają w tym wyścigu z konsumentami i firmami, jak się przygotować, aby uniknąć konieczności płacenia okupu (...)

 • EUR czeka na ECB

  (...) spełnił rynkowe oczekiwania i w nadzwyczajnym raporcie o sytuacji gospodarczej zabrzmiał wyraźnie gołębio. Choć Bank podtrzymał pozytywną ocenę aktywności gospodarczej, to jednocześnie (...)

 • EUR/USD - odbicie, możliwe wzrosty na ropie

  (...) Brytania) - Wyniki sprzedaży detalicznej, 13:45 (Strefa Euro) - Decyzja ECB ws. stóp procentowych lipiec (prognoza 0,0%, poprzednio 0,0%), 14:30 (Strefa Euro) - Konferencja prasowa po posiedzeniu (...)

 • S&P500 - na krytycznym oporze

  (...) opór w rejonie 1800 pkt. W krótkim terminie oczekuję na korekcyjne cofnięcie. Wsparcie znajduje się w okolicy 1750 pkt. W dalszej perspektywie powinniśmy zobaczyć kolejną falę wzrostów (...)

 • Czy zamówienia in-house mogą zniszczyć część wolnego rynku?

  (...) niezwykle ścisły określa sytuacje, w których zamawiający może udzielić zamówienia publicznego z wolnej ręki. Sytuacje te wynikają zwykle z pewnych przyczyn natury obiektywnej, tj (...)

 • Ubezpieczenie OC przewoźnika nie zawsze skuteczne

  (...) warunków ubezpieczenia, już na samym początku znajdujemy informację, że przedmiotem ubezpieczenia objęta jest odpowiedzialność ubezpieczającego o ile otrzymał on zlecenie przewozu, a list (...)

 • Goliat Łukasz - Tworzenie witryn internetowych. Tomaszów Mazowiecki.

  Czytaj więcej: Usługi podstawowe


strony : [ 1 ]
 
21
lipiec 2016

lipiec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3706
CHF 4,0180
USD 3,9685
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.