eGospodarka.pl

 • Smartfon myPhone X PRO w przedsprzedaży

  (...) 5.5-calowy ekran IPS w rozdzielczości Full HD, wzbogacony o technologię Full Lamination. Dzięki temu telefon zapewnia doskonałe kąty widzenia i obraz pełen nasyconych kolorów. Sercem (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o uznanie spadkobiercy za niegodnego, poznaj opinie o Hartmann Thermoval classic white czy przeglądaj oferty pracy z miasta brwinów.


 • Przeciętne wynagrodzenie VI i II kw. 2016

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Branża motoryzacyjna: TOP 30 producentów z polskim kapitałem

  (...) ponad połowa (16) to firmy wytwarzające części i podzespoły. Znaczny udział w rankingu mają producenci pojazdów innych niż samochody osobowe i dostawcze: 2 firmy produkujące autobusy, 7 (...)

 • SEAT Leon 1.4 EcoTSI ACT DSG Style Connect

  (...) już cztery lata doświadczenia rynkowego, ale po jej sylwetce trudno to dostrzec. Styliści SEAT-a stworzyli bowiem ponadczasowy design, który nie ma w sobie nic kontrowersyjnego, ale i tak (...)

 • Nowe technologie w firmach: jak przebiega cyfrowa transformacja?

  (...) sektora produkcji przemysłowej, sektora konstrukcyjno-budowlanego, handlu detalicznego, sektora ropy i gazu, branży motoryzacyjnej, energetycznej oraz użyteczności publicznej. W opinii (...)

 • Umowa pośrednictwa sprzedaży bez podatku u źródła

  (...) Spółka w celu zwiększenia sprzedaży swoich wyrobów za granicą korzysta z usług agentów/pośredników handlowych, którzy posiadają status , zaś swoje siedziby mają poza Polską (nie są (...)

 • Kolonie 2016: pierwszy krok w świecie finansów?

  (...) jak Pierwszą decyzją, którą musimy podjąć jest to w jakiej formie ofiarujemy dziecku fundusze na dodatkowe atrakcje. Gotówka wyda się zapewne większości osób najrozsądniejszym (...)

 • Jak inwestować, gdy kończy się deflacja?

  (...) miesięcy deflacja sprzyjała oszczędzającym, amortyzując konsekwencje spadającego oprocentowania lokat bankowych i obligacji skarbowych oraz poprawiając w ujęciu realnym efekty uzyskiwane (...)

 • Rozliczenie dropshippingu w podatku dochodowym

  (...) model logistyczny polegający na świadczeniu usług w zakresie pośrednictwa w zakupie jednostkowych towarów między klientem, a dostawcą, który często znajduje się na terytorium inne kraju (...)

 • Politycy i partie w mediach VI 2016

  (...) czerwcu partią najczęściej występującą w mediach. Stronnictwo rządzące osiągnęło permanentną przewagę medialną nad pozostałymi ugrupowaniami. W ciągu miesiąca na jego temat ukazało (...)

 • Zniknął bankowy tytuł egzekucyjny. Jak zareagował rynek wierzytelności?

  (...) do wielu zmian w obszarze prawa bankowego: wzrosły wymogi kapitałowe, zniesiono bankowy tytuł egzekucyjny (BTE), a kilka miesięcy temu wprowadzono . Kolejnym wyzwaniem dla banków będzie (...)

 • Deweloper z pośrednikiem, czyli małżeństwo z rozsądku

  (...) z rozsądku Współpraca deweloperów z ma już swoją historię i z założenia powinna być korzystna dla obu stron uczestniczących w procesie sprzedaży nieruchomości na rynku pierwotnym. We (...)

 • Prochowa 23: nowe mieszkania od SP Invest

  (...) dziewiętnaście dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań o powierzchni od 43,77 m2 do 70,78 m2. Dla wygody mieszkańców powstanie również podziemna hala garażowa oraz komórki lokatorskie i (...)

 • Jak internet zabija więzi rodzinne

  (...) rodzin reprezentujących siedem krajów. Wyniki ankiety niestety nie napawają optymizmem - okazuje się bowiem, że cyfrowy świat zdecydowanie zaburza tradycyjną dynamikę współczesnych rodzin (...)

 • Wysokość emerytury? Maksymalnie 30% ostatniej pensji

  (...) 224 tys. osób. Zdecydowana większość (208 tys.) otrzymała już świadczenie wyliczone według nowych zasad, czyli choćby częściowo na podstawie stanu konta w ZUS. Ten sposób wyliczania jest (...)

 • Londyn traci na znaczeniu. Gdzie powstanie nowe centrum finansowe?

  (...) zawiesiły umarzanie swoich jednostek uczestnictwa, aby obronić się przed utratą płynności. Po decyzji Brytyjczyków o wyjściu z Unii, uczestnicy instytucji wspólnego inwestowania gwałtownie (...)

 • Sektor MSP w Polsce. W porównaniu z Europą to mikroświat

  (...) nasycenie małymi i średnimi przedsiębiorstwami jest o wiele niższe niż ma to miejsce w przypadku innych krajów Unii Europejskiej, ale również charakteryzuje się dużym potencjałem (...)

 • Jest praca w budownictwie, ale rąk do niej brak

  (...) nie jest jednak związane wyłącznie z sezonowym ożywieniem - już wkrótce bowiem z Funduszu Spójności w ramach perspektywy unijnej 2014-2020 do Polski popłynie 25,8 mld euro. Pieniądze te (...)

 • Globalny rynek fuzji i przejęć w I poł. 2016 r.

  (...) na (M&A), to w głównej mierze żniwo, jakie zbiera niepewna sytuacja polityczna na świecie. Allen & Overy spodziewa się jednak, że to nie koniec zawirowań - spotęgować mają je również (...)

 • Menedżer floty a dział HR

  (...) firmie Provident liczącej około 1200 pojazdów. Dobrą praktyką w każdej firmie dysponującej pojazdami jest posiadanie polityki flotowej. Dokument ten określa prawa i obowiązki obu stron tzn (...)

 • Jen i funt pozostają słabe

  (...) stanu w Turcji wywołała ucieczkę do bezpiecznych aktywów, ale udaremnienie puczu w weekend pomogło w uspokojeniu rynków finansowych i w poniedziałek sytuacja wraca do normy. Podobnie jak to (...)

 • EUR/USD - obrona wsparcia w rejonie 1.1035 USD

  (...) dzień wolny, 00:45 (Nowa Zelandia) - Inflacja konsumencka II kw., 14:00 (Polska) - Przeciętne zatrudnienie i wynagrodzenie, 16:00 (USA) - Indeks rynku nieruchomości, 16:30 (Australia) - Indeks (...)

 • Smartfon Ulefone Future trafił do Polski

  (...) z kluczowych cech Ulefone Futre. Wyświetlacz o przekątnej 5,5”, osłonięty szkłem Gorilla Glass 3, wypełnia całą powierzchnię smartfona. Ulefone przygotował dedykowany algorytm (...)

 • S&P500 - lokalna korekta

  (...) pojawiła się 5-falowa struktura, co jest optymistycznym sygnałem na przyszłość. W krótkim kilkusesyjnym terminie oczekuję na korekcyjne cofnięcie. W dalszej perspektywie powinniśmy (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 11-15.07.16

  (...) dolnego ograniczenia 3-tygodniowej konsolidacji w okolicy 1.1000-1.1035 USD. Potem możliwy jest powrót do górnego ograniczenia w okolicy 1.1170 USD. Przełamanie tej bariery otworzy drogę do (...)

 • GVC net - Oferuje monitory CRT i LCD, notebooki oraz drukarki.

  Czytaj więcej: Komputery


strony : [ 1 ] . 2
 
18
lipiec 2016

lipiec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4032
CHF 4,0499
USD 3,9853
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.