eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Jesienią rusza III etap Alpha Park. Nowe mieszkania już w sprzedaży

  (...) mieszkaniowy zlokalizowany na terenie warszawskiego Ursusa. Inwestycję firmuje RED Real Estate Development - firma, która na polskim rynku obecna jest już od dekady. Do tej pory powstało już (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja DT-1, poznaj opinie o Candy FP 815 X PLAN czy przeglądaj oferty pracy z miasta mława.


 • Aplikacje mobilne piętą achillesową ubezpieczeń

  (...) europejskich liderów wdrażania nowoczesnych technologii, w tym również rozwiązań działających w oparciu o aplikacje mobilne. Daleko w tyle za sektorem bankowym plasuje się , która w (...)

 • Usługi budowlane: protokół zdawczo-odbiorczy w podatkach PIT CIT VAT

  (...) przez długi okres czasu to ona wyznaczała moment zakończenia usługi, tak istotny zarówno w podatku VAT jak i dochodowym - bo wpływający na moment wykazania czy to obrotu (i należnego VAT) czy (...)

 • Samo-naliczenie 50% kosztów uzyskania przychodu?

  (...) wyraźną wyższość nad zwykłym wynagrodzeniem za pracę. Mianowicie przy świadczeniach dla twórców istnieje możliwość zastosowania 50-proc. kosztów uzyskania przychodu. Wprawdzie obecnie (...)

 • Aport przedsiębiorstwa: podstawa opodatkowania PCC

  (...) Wnioskodawczyni prowadzi działalność gospodarczą na podstawie wpisu co Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w zakresie . Obecnie nosi się ona z zamiarem wniesienia (...)

 • EURO 2016. Pieniądze w grze

  (...) Piłkarskich lub Europejska Federacja Piłkarska), choć jest organizacją non profit, obraca miliardami. Nic dziwnego – jest organizatorem największych imprez sportowych na starym kontynencie. Ma (...)

 • Rachunek za prąd czy rata kredytu? Co ważniejsze dla Polaka?

  (...) firmę Lindorff SA wynika, że regularna spłata bieżących zobowiązań to kwestia, która jest istotna aż dla 83% ankietowanych. Podobna grupa badanych uważa, że w razie długów należy (...)

 • Wydajność pracy w Polsce, czyli do zrobienia jest jeszcze wiele

  (...) dowodów na oraz czynnik odpowiadający za wzrost gospodarczy, a w rezultacie za obywateli. Najbardziej powszechną metodą wyliczania wydajności pracy jest podzielenie realnego PKB przez liczbę (...)

 • Grupa kapitałowa nie jest pracodawcą

  (...) które pojawiło sią na kanwie odwołania pracodawcy – spółki X. od decyzji ZUS. Spółki X. i Y. były córkami spółki Z. z którą tworzyły holding. ZUS uznał, iż spółka X. ma (...)

 • Czego potrzebuje start up?

  (...) zrealizowanym we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, PKO Bankiem Polskim i T-Mobile. Na jego potrzeby firma Deloitte stworzyła model dojrzałości ekosystemu startupów, obejmujący (...)

 • EUROFINAS: kredyty konsumpcyjne 2015

  (...) że 2015 rok zakończył się ponad 6-procentowym (rdr.) wzrostem wartości nowych . Ich wartość zdołała sięgnąć 300,5 mld EUR, co jest wynikiem o 8,26% lepszym od osiągniętego przed rokiem. (...)

 • Współczesny CEO. Co myśli? O co walczy? Czego się obawia?

  (...) swoim zasięgiem 1 268 menedżerów reprezentujących wszystkie zakątki naszego globu. Jego celem było przedstawienie oczekiwań, jakie formułują wobec rozwoju działalności gospodarczej, a (...)

 • Ciechanów zyska nowe centrum handlowe

  (...) jedenasty obiekt firmowany przez spółkę Dekada SA – polskiego inwestora i dewelopera, który wyspecjalizował się w realizacji i zarządzaniu centrami oraz typu convenience. Dekada Ciechanów (...)

 • Upadłości firm VI 2016

  (...) bieżącego roku zbankrutowało 61 polskich przedsiębiorstw, co względem minionego roku oznacza jedynie nieznaczną poprawę (-2%). Z kolei w całym pierwszym półroczu upadłość dotknęła 362 (...)

 • Firmy budowlane zadłużone na 221 mln zł

  (...) wpisanych jest obecnie 22,2 tys. z łącznym długiem przekraczającym 221 mln zł. Najwyższa suma zaległości wynosi ponad 9,26 mln zł, a najniższa 1 zł, czyli została już niemal spłacona. (...)

 • Oferty handlowe otrzymujemy najchętniej przez SMS

  (...) już tylko narzędziem służącym do prywatnej komunikacji, ale też ma bardzo ważne zastosowanie biznesowe i reklamowe. Obecnie przychodzą do nas SMS-y z awizo, z informacjami o statusie (...)

 • EUR/USD - poniżej 1.1170 USD, złoto i ropa w górę

  (...) Święto Niepodległości - dzień wolny, 03:00 (Australia) - Inflacja konsumencka, 03:30 (Australia) - Nowe domy oddane do użytku, 09:00 (Turcja) - Inflacja CPI, 10:30 (Strefa Euro) - Indeks (...)

 • Zagrożenia internetowe: cyberprzestępcy znów na Facebooku

  (...) r. tysiące niczego niepodejrzewających użytkowników otrzymało powiadomienie o tym, że zostali wspomniani przez znajomego w komentarzu na Facebooku. Komunikaty te zostały zainicjowane przez (...)

 • S&P500 - na silnych oporach

  (...) terminie możliwe jest korekcyjne cofnięcie. W dalszej perspektywie oczekuję na przełamanie na wykresie kontraktów na WIG20 oporu w rejonie 1750 pkt. To doprowadzi do trwalszego kilkutygodniowego (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 27.06.-01.07.16

  (...) w rejonie 1.11 USD został nieznacznie przekroczony. W przyszłym tygodniu oczekuję na jego trwałe przełamanie. Wtedy otworzy się droga do wzrostu w rejon 1.1420-1.1450 USD. W średnim terminie (...)

 • 5 błędów, przez które nie gromadzisz oszczędności

  (...) Co miesiąc powtarzasz ten sam scenariusz? Zaraz po tym, jak na twoje konto wpłynie wypłata (jeżeli tylko oprzesz się pokusie wielkich zakupów) zlecasz najpilniejsze przelewy - opłaty za (...)

 • Dobre wychowanie obowiązuje też w biznesie: 12 zasad savoir vivre

  (...) języka francuskiego, który oznacza znajomość obyczajów oraz umiejętność postępowania w sytuacjach towarzyskich. Savoir-être dotyczy odpowiedniego sposobu bycia, a savoir-faire wiedzy (...)

 • Dabar.pl - Publikacje o sprawach intymnych, wychowaniu, rozwoju osobistym, przyjaźni, problematyce moralnej, teologii.

  Czytaj więcej: Książki


strony : [ 1 ]
 
4
lipiec 2016

lipiec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4304
CHF 4,0884
USD 3,9886
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.