eGospodarka.pl

 • Obligacje skarbowe – oferta VIII 2016

  (...) w sierpniu br. Oprocentowanie 2-letnich papierów skarbowych wynosi 2,00% w skali roku. Pozostałe obligacje w pierwszym okresie odsetkowym oprocentowane są odpowiednio: 2,10% dla 3-latek, 2,30% (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa o roboty budowlane - forma, treść, rodzaje, poznaj opinie o Soraya Beauty & Nature Krem nawilżająco-regenerujący Kiełki Pszenicy czy przeglądaj oferty pracy z miasta pruszcz gdański.


 • Rejestracja numeru w T-Mobile już ruszyła

  (...) zarejestrowany, wystarczy wpisać bezpłatny kod *100# i zatwierdzić klawiszem połączenia. Na ekranie pojawi się interesująca nas wiadomość. Jak zarejestrować numer? Przez telefon, jeżeli (...)

 • Zapłata w złotych faktur walutowych w podatku dochodowym

  (...) kursowych zawarł w art. 24c ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i odpowiednio art. 15a ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Przepisy te określają pojęcia ujemnych i (...)

 • JWA Spółka Akcyjna debiutuje na NewConnect

  (...) firmy sięgają 2013 r., kiedy to założona została spółka JWA Sp. z o.o., świadcząca usługi podwykonawstwa w zakresie usług budowlanych. Pod koniec 2015 roku nastąpiła zmiana profilu (...)

 • Lexus GS F V8 477 KM - dwie twarze

  (...) które z zewnątrz nie wyróżnia się szpanerskimi felgami i spoilerami oraz nie emanuje tym, jaki to jesteś zaj#%#, bo było cię stać na super sportowe auto, które może zrekompensować chowane (...)

 • 4 sposoby, aby to praca cię znalazła

  (...) sieci Internet to największy sprzymierzeniec, ale też i wróg każdej osoby poszukującej zatrudnienia. Pamiętaj, że zarówno dla ciebie, jak i dla rekrutera sieć stanowi bardzo ważne (...)

 • Komunikacja SMS lubiana przez Polaków

  (...) ogólnopolskie badanie dotyczące , ze szczególnym uwzględnieniem SMS-ów. Raport „Komunikacja SMS w Polsce 2015” zdecydowanie wskazuje na dalszy dynamiczny rozwój rynku urządzeń mobilnych (...)

 • Empatyczne ataki ransomware

  (...) następujące: Grupy, które mają najbardziej profesjonalny interfejs, niekoniecznie mają najlepszy kontakt z ofiarą. Gangi korzystające z są zazwyczaj skłonne negocjować kwotę okupu. W (...)

 • Ubezpieczenie turystyczne na ostatnią chwilę

  (...) przez Blue Media, na ubezpieczenie turystyczne decyduje się co szósta osoba, która zamierza spędzić wakacje na terenie Polski. Z odpowiedzi udzielonych przez ankietowanych wynika, że (...)

 • Praca na morzu zwolniona z podatku dochodowego?

  (...) Wnioskodawca posiada w Polsce (ma tutaj centrum swoich interesów życiowych). Od 2016 r. wykonuje pracę na statkach eksploatowanych w przez przedsiębiorstwo z siedzibą i faktycznym zarządem w (...)

 • TSUE: Majątek trwały w remanencie likwidacyjnym dla VAT

  (...) potrzeby VAT jest art. 14 ustawy o podatku od towarów i usług. Zgodnie z tą regulacją opodatkowaniu podatkiem podlegają towary własnej produkcji i towary, które po nabyciu nie były (...)

 • Magazyny: jest nowa mapa wg Cushman & Wakefield

  (...) dzienne pod koniec 2013 roku. Od tego czasu do początku bieżącego roku całkowite zasoby w Europie Środkowej (Czechy, Węgry, Polska, Rumunia i Słowacja) powiększyły się o 1/4, z około 16 (...)

 • Jak przyciągnąć kibiców na stadiony? Ekstraklasa ma na to sposoby

  (...) pozytywne dla klubów Ekstraklasy wnioski. Wyraźnie widać, że zanotowały one wyższe przychody we wszystkich analizowanych obszarach: z działalności komercyjnej, praw do transmisji (...)

 • Cloud computing w co 3 firmie

  (...) Badanie objęło swoim zasięgiem managerów IT reprezentujących duże firmy zlokalizowane w Polsce, Czechach, Rumunii oraz na Węgrzech. W skali całego przebadanego regionu z usług w chmurze (...)

 • Koniunktura przemysłowa VII 2016

  (...) sekcji przeważają pozytywne oceny koniunktury. Od stycznia 2014 roku (z wyjątkiem grudnia 2014 i 2015) przetwórstwu przemysłowemu towarzyszą pozytywne opinie o koniunkturze. Obecne oceny są (...)

 • Jakie problemy generują stare komputery?

  (...) współczesnego bytowania. Towarzyszą nam w pracy, w szkole, w domu, a niektórzy nie potrafią obejść się bez nich również w czasie wakacji. To również codzienni dostarczyciele informacji (...)

 • Biometria w banku? Konsumenci są gotowi

  (...) się w posiadaniu konsumenta, a więc np. urządzenie płatnicze (m.in. karta lub smartfon); to kim jest, jak np. unikalne cechy konsumenta (biometria) lub to, co zna, jak np. kod PIN czy hasło (...)

 • Polka ostrożna, ale bez ubezpieczenia?

  (...) kobiety rzadziej niż mężczyźni decydują się na zagraniczne wojaże. Na przestrzeni ostatniej dekady aż 1/4 kobiet nie spędziła wakacji poza granicami naszego kraju. W przypadku panów (...)

 • Będzie łatwiej budować wieloetapowe osiedla mieszkaniowe

  (...) dostosowanie polskich przepisów do wymogów unijnych wynikających z dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2001/92/UE, zmienionej dyrektywą 2014/52/UE oraz dyrektywy 2003/4/WE. Nowe przepisy (...)

 • Odnawialne źródła energii: jakich urządzeń poszukują Polacy?

  (...) z odnawialnych źródeł Aż 53% użytkowników serwisu Oferteo.pl deklarowało zainteresowanie pompami ciepła. Pompy ciepła mogą być wykorzystywane zarówno do ogrzewania pomieszczeń, jak i do (...)

 • Natura 2000: decyzja środowiskowa przed pozwoleniem na budowę

  (...) projektu Natura 2000 jest zachowanie określonych typów siedlisk przyrodniczych oraz gatunków, które uważa się za cenne i zagrożone w skali całej Europy, oraz ochrona różnorodności (...)

 • Szczyt G20 bezużyteczny dla rynków

  (...) to samo pustosłowie, co poprzednim razem. Wzrost gospodarczy jest słaby, ale nie ma tragedii. Brexit jest ryzykiem, ale kontrolujemy. Potrzeba wspólnej aktywności na polu polityki monetarnej (...)

 • EUR/USD - przełamane wsparcie na 1.0980 USD

  (...) - Handel zagraniczny, 10:00 (Polska) - Stopa bezrobocia, 10:00 (Niemcy) - Indeks instytutu Ifo, 12:00 (Wlk. Brytania) - Wskaźnik zamówień wg CBI. Kalendarz ma charakter informacyjny, zawiera (...)

 • S&P500 - ponad tydzień w konsolidacji

  (...) opór w rejonie 1800 pkt. W krótkim terminie oczekuję na korekcyjne cofnięcie. Wsparcie znajduje się w okolicy 1750 pkt. W dalszej perspektywie powinniśmy zobaczyć kolejną falę wzrostów (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 18-22.07.16

  (...) wybicia w dół z 3-tygodniowej konsolidacji. Otworzyła się droga do przeceny do silnego wsparcia w rejonie 1.0800-1.0850 USD. Po jego obronie oczekuję na trwalsze wzrosty. Sygnał pojawi się po (...)

 • Ententino - Oferuje koszulki, spodnie, sukienki i nakrycia głowy.

  Czytaj więcej: Dziecięca


strony : [ 1 ] . 2
 
25
lipiec 2016

lipiec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3600
CHF 4,0275
USD 3,9697
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.