eGospodarka.pl

 • Kolejny etap projektu Wilczak 20

  (...) wznosi się u zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej w Poznaniu. Powstałe dotychczas trzy etapy dostarczyły na wielkopolski rynek 287 mieszkań. Jeszcze w minionym roku ruszono z pracami przy kolejnym (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Kwestionariusz osobowy, poznaj opinie o Farmona Trufle i Szampan Ekskluzywny biokrem przeciwzmarszczkowy regeneracyjny na noc czy przeglądaj oferty pracy z miasta witnica.


 • Przetargi - raport 2017

  (...) w roku 2017 sektor publiczny wyraźnie ruszył na zakupy i rozpoczął inwestycje. Wzrosty, szczególnie widoczne w drugiej połowie 2017 roku, to głównie zasługa zwiększonej liczby przetargów (...)

 • Darowizny na cele kultu religijnego w PIT 2017

  (...) mało. Ustawodawca ograniczył się jedynie do wskazania, że odliczeniu podlegają darowizny na cele kultu religijnego, górnego limitu tego odliczenia oraz sposobu dokumentowania samych darowizn (...)

 • GUS o PKB w 2017 r.

  (...) narodowej w 2017 r. wzrosła o 4,3% w porównaniu z 2016 r., wobec wzrostu o 2,8% w 2016 r. Wartość dodana brutto w przemyśle w 2017 r. wzrosła o 6,2% w porównaniu z 2016 r., wobec wzrostu o (...)

 • Sport trendy w Europie

  (...) zespół ShopAlike.pl, który wziął pod lupę, zebrane pomiędzy listopadem 2016 a listopadem 2017, dane platformy z 13 europejskich krajów, w tym z Austrii, Czech, Danii, Finlandii, Francji (...)

 • Rozliczenie VAT gdy sprzedaż towarów poza Unią Europejską

  (...) Spółka kupuje niekiedy towary poza UE od dostawców z siedzibą poza UE. Część z tych towarów także odsprzedaje poza unijnym obszarem celnym. Niektórzy klienci przy tym (podmioty polskie) (...)

 • Słaby kurs dolara to tylko słowa?

  (...) silnego dolara” - oto nagłówki, które obiegły serwisy finansowe na całym świecie po wypowiedziach amerykańskiego sekretarza skarbu Stevena Mnuchina, który mówił w Davos, że dla Stanów (...)

 • Wynajem krótkoterminowy vs. długoterminowy - co wybrać?

  (...) dla nas zarabiać, powinniśmy przeanalizować wiele czynników, w tym np. wysokość potencjalnych zysków i czas zwrotu z inwestycji. Refleksji wymaga również wybór odpowiedniego systemu (...)

 • Szwajcaria nie boi się kryptowaluty, a my chcemy zakazu

  (...) w Davos, kilka tygodni po pogłoskach o wprowadzaniu Polcoina, Mateusz Morawiecki zapytany o kryptowaluty zapowiedział, że Polska zwiększy regulacje lub wprowadzi całkowity zakaz obrotu (...)

 • Wola. Dzielnica, w której chce się żyć

  (...) Wola to kawał historii. Jest to bowiem jedna z tzw. starych dzielnic, które tworzyły przedwojenną stolicę. Dziś Wola zajmuje na stołecznej mapie równie istotne miejsce, będąc miejscem styku (...)

 • Debiut BRAND 24 S.A. na NewConnect

  (...) założona przez Michała Sadowskiego (obecnie Prezesa Spółki), Piotra Wierzejewskiego, Karola Wnukiewicza oraz Dawida Szymańskiego we wrześniu 2011 roku. Pierwszą siedzibą spółki była (...)

 • Jak zabezpieczyć się przed cyberatakami w 2018 roku?

  (...) działaniami cyberprzestępczego półświatka jest dbałość o podstawy. Zarządzanie tożsamością, niemal nieustanne poszukiwanie luk bezpieczeństwa, monitoring systemu, odpowiednia (...)

 • Duże mieszkania na topie?

  (...) największym zainteresowaniem kupujących cieszą się obecnie mieszkania o powierzchniach 40-60 mkw. oraz 60-80 mkw. Statystyki dowodzą, że w III kwartale minionego roku to właśnie one miały (...)

 • Oszczędności dla bogatych. W Polsce głównie wydajemy

  (...) GUS wynika, że w 2016 roku stopa oszczędności w Polsce zdołała podskoczyć do poziomu 3,6 proc, to jednak ciągle jest to zdecydowanie za mało, abyśmy mogli zacząć brylować wśród innych (...)

 • Dom Development buduje Studio Arte

  (...) ulicy Ptasiej 16, na terenie wrocławskiego Nadodrza. Ten czteropiętrowy, kameralny, modernistyczny budynek oferuje nabywcom 51 jedno- i dwupokojowych mieszkań (od 27 mkw. do 52 mkw.) oraz 1 lokal (...)

 • Smartfon Ulefone T1 Premium

  (...) wymiary 155 x 76,9 x 8,45 mm (wys. x szer. x grub.). Waży 181 g. Obudowa została wykonana z metalu w niebiesko-czerwonej kolorystyce. Ma 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920x1080 pikseli (...)

 • Europejskie kluby piłkarskie - przychody 2016/2017

  (...) zestawieniu można było sobie zagwarantować przychodami przekraczającymi 200 mln euro, co oznacza dwukrotny wzrost progu względem 2010 roku. Badanie dowiodło, że najwyższy, bo aż (...)

 • Dokumentacja medyczna zagrożona

  (...) aby w jak największym stopniu uprzykrzać życie użytkownikom sieci. W ostatnim czasie jednym z najbardziej popularnych sposobów na wyłudzanie od nich pieniędzy stały się zagrożenia (...)

 • USD powoli zaczął odrabiać przecenę

  (...) i piątek – kluczowe dane, w tym comiesięczna porcja wskaźników obrazujących kondycję rynku pracy. Do tego dochodzą informacje o zapasach i wydobyciu ropy w Stanach Zjednoczonych Produkcja (...)

 • Rynek nieruchomości 2018 okiem pośredników

  (...) wtórnych raczej nie może narzekać. To było udane 12 miesięcy, podczas których zwyżkowały zarówno ceny, jak i popyt. A jaki okaże się bieżący rok? Właśnie to pytanie zadano pośrednikom (...)

 • Nowa praca. Oto 7 rzeczy, które powinieneś wiedzieć

  (...) firmie, w której panuje określony dress code, sprawa ubioru jest rozwiązana. Z reguły firmy wymagają od kobiet – koszul, kostiumów, ciemnych rajstop i krytych butów, a od mężczyzn – (...)

 • Przyszłość w zarządzaniu firmą należy do kobiet

  (...) firm muszą zanegować dotychczasowe wzorce i stworzyć nowe, oparte na trzech powiązanych ze sobą procesach: świadomym utożsamieniu się z innymi i zbudowaniu poczucia wspólnoty (...)

 • Moris - W ofercie narzędzia, części motoryzacyjne, giełda narzędzi oraz technika wojskowa.

  Czytaj więcej: Narzędzia


strony : [ 1 ]
 
30
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1461
CHF 3,5802
USD 3,3442
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.