eGospodarka.pl

 • Ferie zimowe: Egipt umacnia pozycję

  (...) w turystyce wyjazdowej 1. Nadal wysoka dynamika wzrostu sprzedaży wycieczek Ostatnie tygodnie przynosiły nam bardzo optymistyczne wieści odnośnie wyników sprzedaży wyjazdów na sezon (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument RZ-2A, poznaj opinie o Hitachi L42SP04 czy przeglądaj oferty pracy z miasta chojnów.


 • Inwestycja w mieszkanie. Rekordowa sprzedaż za gotówkę

  (...) mogli sprzedać za gotówkę deweloperzy jedynie w 7 polskich miastach (Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk, Gdynia i Łódź) – wynika z szacunków Open Finance opartych o dane z (...)

 • Rynki akcji. 2018 rok będzie dobry, ale ostrożności nigdy zadość

  (...) r. światowym rynkom akcji może być trudno utrzymać dotychczasową dynamikę także w 2018 r. Choć nie spodziewamy się poważniejszych zmian warunków ekonomicznych w nowym roku, mocniejsze (...)

 • Jak roboty zmienią pracę w księgowości?

  (...) księgowości Przeprowadzone przez EY badanie objęło swoim zasięgiem niemal 150 respondentów, w tym przedstawicieli zarządów, dyrektorów finansowych i głównych księgowych. Już teraz jasne (...)

 • Podatek dochodowy 2018: utrudnienia i ułatwienia dla przedsiębiorców

  (...) o nowelizacji ustawy o podatku CIT. Przewidywane zmiany, mają - dzięki uszczelnieniu systemu - przynieść wielomiliardowe zyski: „...szacuje się, że nowe rozwiązania przyniosą wzrost (...)

 • 6 najważniejszych trendów w hotelarstwie

  (...) Profitroom raportu „Trends 2018”. Publikacja prezentuje największe wyzwania oraz tendencje w . Z czym przyjdzie się hotelarzom zmierzyć w kolejnych miesiącach? - Aktywna polityka HR, zmiana (...)

 • 2018: Odyseja informatyczna

  (...) odczuwalne jeszcze bardziej. Podobnie jak w przypadku kontynuacji filmu lub serialu, oczekiwania będą większe, budżety wyższe, a gadżety jeszcze sprytniejsze. Dla niektórych oznacza to (...)

 • Ciągnik rolniczy także można sprzedać na fakturę VAT marża

  (...) Wnioskodawczyni we wrześniu 2015 r. kupiła na potrzeby prowadzonej firmy . Zakup nastąpił na podstawie faktury VAT marża - w momencie zakupu maszyna była używana. Zainteresowana ciągnik (...)

 • Mieszkanie jednak można rozliczyć w firmowych kosztach podatkowych

  (...) wydawania interpretacji podatkowych miało wykluczyć rozbieżności interpretacyjne podobnych stanów faktycznych. Tymczasem okazuje się, że mimo wydawania obecnie interpretacji wyłącznie przez (...)

 • Mini PC ASUS PB40 i PN40 oraz ASUS Chromebox 3

  (...) PC ASUS PB40 został wyposażony w najnowszy procesor Intel Pentium Silver ósmej generacji, który gwarantuje wysoką moc obliczeniową. Jest także dostępny w wersji bez żadnych wentylatorów, z (...)

 • Handel zagraniczny I-XI 2017

  (...) w dolarach wyniósł 209 381,8 mln USD, a import 207 372,6 mln USD (wzrost odpowiednio o 10,8% i o 12,3%). Dodatnie saldo ukształtowało się w wysokości 2 009,2 mln USD (w analogicznym okresie (...)

 • Ferie zimowe. Last minute dla aktywnych

  (...) Linowe dowodzi, że w tym roku na ferie zimowe wybiera się niemal co drugi Polak uprawiający . Na szczególne oblężenie muszą być przygotowane hotele usytuowane w regionach górskich (...)

 • Jak rozmawiać o podwyżce?

  (...) I nie ma w tym w zasadzie nic zaskakującego - tematy związane z pieniędzmi są delikatne i przeważnie drażliwe. Pracownicy chcieliby otrzymywać bardziej sowite wynagrodzenie, pracodawcy z kolei (...)

 • A Ty? Co wiesz o bezpieczeństwie IT swojej firmy?

  (...) swoim zasięgiem niemal 8 tys. pełnoetatowych pracowników. Pytano ich m.in. o reguły oraz odpowiedzialność w zakresie firmowego . Z odpowiedzi udzielonych przez ankietowanych wynika, że co (...)

 • 6 kwestii istotnych dla e-commerce

  (...) i nowe przepisy unijne Z naszych badań wynika, że 83% polskich internautów wybiera zakupy online głównie ze względu na możliwość ich zrobienia o dowolnej porze oraz brak kolejek. Ustawa (...)

 • Mroczna przyszłość USD

  (...) gdzie rynek musi ocenić, co robić dalej? Przez ostatnie 24 godziny nic nie uległo zmianie po stronie czynników przemawiających za takim, a nie innym układem siły na rynku, ale USD spadł mocno (...)

 • Nieuczciwe praktyki w firmie nie ujdą płazem

  (...) na zlecenie BSA, organizacji reprezentującej branżę producentów oprogramowania. Jego autorzy zebrali opinie ponad 12 000 pracowników biurowych reprezentujących sektor biurowy z Polski, Wielkiej (...)

 • Inflacja XII 2017

  (...) Jeśli porównać grudzień 2017 z , to okaże się, że ceny towarów i usług poszybowały w górę o 2,1%, przy czym nieco większe podwyżki objęły usługi (2,7%) niż towary (1,8%). Zanotowany (...)

 • W Starych Włochach powstaje Rezydencja Chrobrego

  (...) składającej się z domów jednorodzinnych i kameralnych kamienic. Za jej budowę odpowiada firma RD bud, której Yareal powierzał już realizacje obiektów biurowych. Teraz współpraca ta (...)

 • Jaki będzie bank przyszłości?

  (...) siłę. Z raportu eMarketer wynika, że u schyłku minionego roku rzesza ich użytkowników liczyła sobie już 1,82 mld osób. Ich największym atutem jest całodobowa dostępność przy - w (...)

 • Komunikacja mobilna. Co było, co nas czeka?

  (...) już na początku. Do 1 lutego użytkownicy kart pre-paid musieli dokonać ich obowiązkowej rejestracji, Było to następstwo wprowadzonej w lipcu 2016 roku ustawy antyterrorystycznej. Jak jednak (...)

 • Zimą zadbaj o właściwe ciśnienie w oponach

  (...) jeden z najistotniejszych czynników odpowiadających za . Dzieje się tak, ponieważ to właśnie z koła czujniki pobierają informacje, które gwarantują prawidłowość prowadzenia pojazdu oraz (...)

 • Margot, Poznań - Druk materiałów reklamowych, poligrafia - transferowy druk sublimacyjny, farby sublimacyjne, termoprasy, termonadruki, kalki sublimacyjne, wytłoczenia na odzieży i skórach, wielofunkcyjne maszyny hydrauliczne do zdobienia odzieży, fartuszki kuchenne i gadżetowe.

  Czytaj więcej: Upominki


strony : [ 1 ]
 
16
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1825
CHF 3,5428
USD 3,4190
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.