eGospodarka.pl

 • Jak DHS zhakowało samolot

  (...) ogłosił ostatnio, że bez trudu włamał się do wewnętrznego systemu samolotu stojącego na pasie startowym. Z informacji publikowanych na stronie internetowej „Defense Daily Network” (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Faktura Proforma, poznaj opinie o Samsung 796MB czy przeglądaj oferty pracy z miasta tarnowskie góry.


 • Polskie firmy chcą walczyć o egzotyczne rynki

  (...) statystyki prowadzone przez GUS, z których wynika, że wartość polskiego eksportu osiągnęła 562,5 mld zł, co oznacza wzrost na poziomie 7,7 proc. rdr. Za taki obrót spraw możemy (...)

 • E-sklepy zapominają o pozasądowym rozwiązywaniu sporów

  (...) badanie Europejskiego Centrum Konsumenckiego objęło swoim zasięgiem 270 sklepów internetowych. Jego autorzy przyglądali się, jak przedsiębiorcy stosują najnowsze przepisy w zakresie i (...)

 • Duże firmy częściej sięgają po leasing

  (...) przyjrzymy się jako całości, to szybko dojdziemy do wniosku, że reprezentujący go przedsiębiorcy finansują inwestycje ze środków własnych (90,3 proc. wskazań). Jeśli jednak uwzględnimy (...)

 • Niski kurs franka. Pora przewalutować czy nadpłacić kredyt?

  (...) zdjęłoby z zadłużonego ryzyko ponownego jego wzrostu, ale jednocześnie wiązałoby się z wyższymi kosztami odsetek z tytułu kredytu w złotych oraz rosnącym zagrożeniem ich dalszego (...)

 • Co generuje największe ryzyko w biznesie? Są wyniki raportu Allianz

  (...) ds. ryzyka wymienili przysparzające coraz większych zmartwień klęski żywiołowe (30% wskazań, 4. miejsce w 2017 roku). Ubiegły rok okazał się rekordowy, jeżeli chodzi o ilość katastrof, w (...)

 • Ceny OC jednak nie rosną?

  (...) opracowała zestawienie stawek, jakie przyszło zapłacić polskim kierowcom za obowiązkowe ubezpieczenie samochodu. Pod uwagę wzięto średnie ceny proponowane przez ubezpieczycieli w 18 dużych (...)

 • Polityka znowu miesza

  (...) Kongresie USA na kilkanaście godzin przed ostatecznym terminem, do którego musi zostać ustalone finansowanie dla działań administracji publicznej, w przeciwnym razie od jutra pracownicy (...)

 • Kredyt we frankach. Fakty kontra mity

  (...) niedomówienia? Ich źródłem jest przede wszystkim stale rosnąca liczba informacji, z których niestety tylko część jest efektem gruntownej analizy i bazowania na faktach. Inne opierają się (...)

 • Nadchodzi windykator idealny?

  (...) charakteryzować się ? Połowa przebadanych przez Ipsos uważa, że jest to przede wszystkim umiejętność rozmowy, dla 40% kluczowe są zdolności negocjacyjne. Trzeba przyznać, że istotne są (...)

 • Wynagrodzenia - pokoleniowy wyścig trwa

  (...) potwierdzają, że polscy pracownicy widzą zachodzące zmiany w obszarze wynagrodzenia. Aż 77 proc. Polaków uważa, że ma szansę na wyższe lub znacznie wyższe zarobki niż ich rodzice. Z kolei (...)

 • Gadżety reklamowe i upominki dla pracowników w trakcie dni otwartych

  (...) myśl art.12 ust.1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (dalej jako ustawa o PIT), do przychodów ze stosunku pracy zalicza się wszelkiego rodzaju wypłaty pieniężne oraz wartość (...)

 • Automatyzacja pracy? To nie roboty wypełnią wakaty

  (...) pozostawiają złudzeń - do 2050 roku z 38 mln do 34 mln osób. Oznacza to, że będzie nas o 1/9 mniej, ale w niektórych regionach spadki mogą sięgnąć nawet 30%. Spadająca liczba ludności (...)

 • Jak założyć spółkę LTD w Wielkiej Brytanii?

  (...) że różnice kulturowe przestają być postrzegane jako przeszkoda, a zwłaszcza dlatego, że język angielski nie jest już barierą utrudniającą wejście na zagraniczne rynki, polskie firmy (...)

 • Artystyczna Wytwórnia Mebli Kudelski - Oferta sprzedaży mebli stylowych. Kraków. [Wymaga Flasha]

  Czytaj więcej: Stylowe


strony : [ 1 ]
 
19
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1750
CHF 3,5576
USD 3,3994
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.