eGospodarka.pl

 • Mieszkanie Plus za MdM

  (...) schyłku grudnia 2016 roku w projekcie i nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego pojawił się zapis, który pozwalał wieszczyć rychły koniec branży pośrednictwa kredytu hipotecznego w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa pożyczki, poznaj opinie o Wydawnictwo Nasza Księgarnia Tove Jansson, Pamiętniki Tatusia Muminka czy przeglądaj oferty pracy z miasta lubawa.


 • Exposé premiera Morawieckiego: deklaracje a rzeczywistość

  (...) w swoim exposé powtórzył wiele tez głoszonych od dwóch lat; część z nich jest błędna i stoi w sprzeczności z doświadczeniami innych krajów; część natomiast, choć jest słuszna, stoi (...)

 • Dwie firmy: sumujemy przychody i koszty a nie dochód i stratę

  (...) Wnioskodawca od wielu lat prowadzi na własne nazwisko, dla której wybrał opodatkowanie . Od stycznia 2015 r. jest też wspólnikiem . Zainteresowany chciałby wiedzieć, czy jeżeli w trakcie (...)

 • Split payment w VAT od lipca 2018 r.

  (...) wszystkim w art. 108a-108d ustawy o VAT. Czytamy w nich, że podatnicy, którzy otrzymali fakturę z wykazaną kwotą podatku, przy dokonywaniu płatności kwoty należności wynikającej z tej (...)

 • Nowe prawo własności przemysłowej okiem BCC

  (...) dla przedsiębiorców to m.in.: odformalizowanie sposobu przedłużenia ochrony znaku dzięki czemu właściciele znaków będą mogli liczyć na szybsze i sprawniejsze załatwienie tej stosunkowo (...)

 • Koniec MdM. Pieniędzy wystarczyło na 38 godzin

  (...) pieniądze zarezerwowane na dopłaty w ramach . Wnioski można było składać od 2 stycznia, a już 3 stycznia Bank Gospodarstwa Krajowego (dysponent środków) poinformował, że aplikacje będzie (...)

 • Cyberbezpieczeństwo. Prognozy 2018

  (...) Glasow, chętnie cytowany przez Wall Street Journal, Forbes'a czy Chicago Tribune, twierdził, że kłopot z przyszłością polega na tym, że zwykle dociera do nas, zanim jesteśmy na to gotowi (...)

 • Kto kupuje mieszkania? Dominują 4 typy klientów

  (...) na rynku pojawiło się prawie 70 tys. nowych lokali. To historycznie wysoki wynik. Z danych Reas wynika, że podaż na jeszcze nigdy nie była tak wysoka. Kto decydował się na kupno mieszkania od (...)

 • 10 największych naruszeń bezpieczeństwa danych 2017

  (...) się nie obeszło Miniony rok wyraźnie dowiódł nam, jak kreatywnymi specjalistami są autorzy wirusów. Szczególnym utrapieniem okazał się malware, który szyfrował dane ofiary, oczekując (...)

 • Murowana Goślina z nowymi mieszkaniami

  (...) już w listopadzie minionego roku. W tym etapie powstanie pierwszy z pięciu zaplanowanych przez dewelopera budynków, a w nim 14 dwu- i trzypokojowych mieszkań o metrażach od 48 do 65 m kw (...)

 • Korekta EUR/USD zatrzymana przed 1,20

  (...) pozytywne, więc próżno tu szukać powodów, by pogrążać walutę. W środę ISM dla przemysłu wypadł powyżej prognoz i tylko potwierdził, że ożywienie na koniec 2017 r. podtrzymało (...)

 • BIK i BIG. Tam zweryfikujesz zadłużenie firmy

  (...) Przedsiębiorca powinien zdawać sobie sprawę, że każde zapytanie kredytowe obniża jego scoring, a w konsekwencji również . Z tego też względu bank nie ma prawa wysyłać takiego zapytania (...)

 • 90 proc. MŚP pozytywnie ocenia 2017 rok

  (...) miniony rok. Jak wynika z badania zrealizowanego przez Diners Club Polska, zadowolonych z niego jest aż 9 na 10 badanych. Najbardziej optymistyczne nastawienie prezentują , wśród których odsetek (...)

 • Mercedes Vito furgon 111 CDI 4×2 - blaszak z charakterem

  (...) oczami dostawczaka, który stoi na awaryjnych, a kierowca niespiesznie rozładowuje towar. Nic w tym dziwnego, auta te są bardzo często używane przez kurierów oraz jako pojazdy zaopatrzenia. Czy (...)

 • Energetyka rozproszona

  (...) opowiadał się publicznie za budową elektrowni atomowych w Polsce. Twierdzi wręcz, że siłownie jądrowe to jedyny dobry sposób na uratowanie polskiego górnictwa. Jego argumentacja jest (...)

 • RODO. Nowe wyzwania (także) dla przewoźników

  (...) formie rozporządzenia UE, co oznacza bezpośrednie stosowanie przepisów przez wszystkich przedsiębiorców przetwarzających dane osobowe na terytorium Unii Europejskiej. RODO wejdzie w życie bez (...)

 • Motoryzacyjna.pl - Poradniki, instrukcje napraw dla samochodów i motocykli, mapy i atlasy.

  Czytaj więcej: Techniczne


strony : [ 1 ]
 
4
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1515
CHF 3,5308
USD 3,4472
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.