eGospodarka.pl

 • Świąteczne wydatki w ujęciu podatkowym

  (...) trzeba rozpatrzyć kilka przypadków i punktów widzenia. W pierwszej kolejności warto zastanowić się nad tym, jak przedsiębiorca powinien u siebie rozliczyć otrzymany prezent. Następnie warto (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja POG-R, poznaj opinie o Pro-Candle Świeca zapachowa EJ18 świeża trawa czy przeglądaj oferty pracy z miasta paczków.


 • Lokalizacja biura usprawnia rekrutację?

  (...) dziś łatwego życia - większość z nich boryka się z brakiem odpowiednich kandydatów do pracy, a dodatkowych trudności nastręcza im zatrzymanie już zatrudnionych pracowników. W takich (...)

 • Zarobki w HR, czyli 1700 zł podwyżki

  (...) dotąd skalę inwestują w swoje oraz aktywności związane z budowaniem wizerunku pracodawcy. Oczywiście bezpośrednim powodem takiego stanu rzeczy jest deficyt kadr na rynku pracy. To wymusiło (...)

 • Zmiany w prawie 2018 ważne dla przedsiębiorców

  (...) dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych i Ustawa z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych Od 1 stycznia tzw. druga ustawa o innowacyjności w gospodarce (...)

 • Kass Meble Starogard Gdański - Producent wyposażenia meblowego do pomieszczeń i obiektów publicznych: biura, banki, hotele, restauracje, urzędy, katalog produktów.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
1
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1709
CHF 3,5672
USD 3,4813
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.