eGospodarka.pl

 • Od sierpnia darmowe konto w każdym banku

  (...) . Część zaczęła nawet naliczać prowizję za wypłaty niskich kwot z darmowych dotychczas bankomatów. Już niedługo takich opłat będzie można jednak łatwo uniknąć otwierając tzw (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument WZO-PL-1, poznaj opinie o Brait Płyn do drewna Aloe vera czy przeglądaj oferty pracy z miasta bełchatów.


 • TFI: wartość aktywów netto XII 2017

  (...) Indeks MSCI AC World, który jest miernikiem globalnego rynku akcji, podskoczył o +1,5%, co było efektem wzrostów na giełdzie amerykańskiej oraz rykach wschodzących. Na stagnację narzekać nie (...)

 • Gospodarka światowa. 3,1% plus obawy o dalszy wzrost

  (...) huraoptymizmem - z dużą dozą prawdopodobieństwa można bowiem zakładać, że wzrost nie potrwa zbyt długo. W dłuższej perspektywie hamujący wzrost potencjalny (obrazujący możliwe tempo (...)

 • Ryczałt ewidencjonowany a najem powierzchni na stronie internetowej

  (...) Wnioskodawca prowadzi firmę od stycznia 2017 r., z której dochody rozlicza na . Zainteresowany wykonuje działalność usługową sklasyfikowaną w PKD pod symbolem 63.12.Z - Działalność portali (...)

 • Pomoc assistance coraz popularniejsza

  (...) zdecydowany wzrost liczby telefonów z prośbą o pomoc. Wynika to z faktu, że Polacy coraz częściej korzystają z assistance i pamiętają o wykupieniu polisy, która zapewni im dostęp do (...)

 • Wybór właściwego zeznania podatkowego PIT 2017

  (...) takie same, jak w latach wcześniejszych. Mamy za to nowe wersje formularzy podatkowych, na co należy zwrócić szczególną uwagę. Urząd skarbowy bowiem nie przyjmie zeznania sporządzonego na (...)

 • Polubowne rozwiązywanie sporów konsumenckich (ADR) ma już 1 rok

  (...) całkiem pokaźne. Na przestrzeni roku Punkt Kontaktowy przy Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów udzielił przeszło 800 informacji na jego temat. Konsumenci, którzy się po nie zgłaszali, (...)

 • Kiedy wyjazd na narty będzie kosztował kilkadziesiąt tysięcy?

  (...) wyjazd na narty, uzmysławia nam informator znajdujący się na stronie internetowej NFZ. Biorąc pod uwagę preferencje polskich narciarzy, szczególnie interesujące są dane odnośnie (...)

 • Co czeka polski rynek nieruchomości?

  (...) tego fakt, że na rynek spływają środki z niskooprocentowanych lokat bankowych, to nikogo nie dziwi rekordowa liczba sprzedanych mieszkań w ubiegłym roku. Coraz więcej osób może pozwolić (...)

 • Fałszywe aplikacje podszywają się pod WhatsApp'a

  (...) Aby uśpić czujność użytkowników , najczęściej uciekają się do wykorzystania podobieństwa ikon i nazw. udają tak znane programy jak np. Messenger, Facebook czy WhatsApp. Wprawdzie (...)

 • Masz LPG? Masz wyższe OC!

  (...) polskich drogach coraz częstszy widok. Z danych Polskiej Organizacji Gazu Płynnego wynika, że z napędu LPG korzysta obecnie 14,6 proc. wszystkich pojazdów zarejestrowanych nad Wisłą. Na (...)

 • Historia kredytowa Polaków to historia z happy endem?

  (...) jest dobrej jakości? Chodzi tu oczywiście o takie . W ten właśnie sposób zapisuje się na naszym koncie godna pozazdroszczenia . Zarówno BIK, jak i banki posiadają informacje tak o terminowych (...)

 • Łatwe hasło czy dobre hasło? Oto jest dylemat

  (...) to chleb powszedni dzisiejszych czasów. Potrzebujemy go do wykonania przelewu, zrealizowania zakupów czy zamówienia taksówki. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że w jakiś sposób (...)

 • Czy przekwalifikowanie zawodowe rozwiąże problemy rynku pracy?

  (...) specjalistów z dziedziny IT. Szacunki wskazują, że niedobór sięga nawet 50 tysięcy osób. Aby zniwelować te braki, rząd postanowił postawić na . - Pomysł sam w sobie jest dobry, jednak (...)

 • Jeszcze nie jest za późno na tanie ferie zimowe w Alpach

  (...) mazowieckie, opolskie, podlaskie, warmińsko - mazurskie i zachodniopomorskie. Od 29 stycznia wolne mają z kolei mieszkańcy Śląska, Pomorza, Podkarpacia oraz województwa łódzkiego oraz (...)

 • Ważny test przed EUR/USD

  (...) sugeruje, że nacisk jastrzębiego skrzydła na porzucanie ekspansywnego nastawienia jest silny. Choć w październiku prezes Draghi zarzekał się, że program skupu aktywów potrwa co najmniej do (...)

 • Najczęściej cytowane media XII 2017

  (...) w Polsce przykuła zmiana premiera na Mateusza Morawieckiego. W tym miesiącu kontynuowano także temat afery reprywatyzacyjnej oraz reformy sądownictwa w Polsce. Prasa W grudniu 2017 roku (...)

 • Nowe Prawo przedsiębiorców

  (...) Prawo przedsiębiorców definicja działalności gospodarczej nie będzie zawierała już, jak jest w ustawie o swobodzie działalności gospodarczej, wyliczenia rodzajów działalności. Zamiast (...)

 • Volkswagen Touran 1.8 TSI DSG Highline

  (...) być atrakcyjna. Biały lakier, przyciemnione szyby i duże felgi tworzą naprawdę przyjemnie wyglądającą całość. Istotnym dodatkiem jest także pakiet R-Line, w którego skład wchodzą (...)

 • 5 największych problemów z planowaniem pracy

  (...) Jeżeli jednak dostrzegasz, że planowanie pracy idzie jak po grudzie, a Twoi pracownicy mają problem z realizacją postanowień, to sygnał, że najwyższa pora zareagować. Problem 1. Uleganie (...)

 • Elmega - Konsorcjum zrzeszające hurtownie z branży elektrycznej. Warszawa.

  Czytaj więcej: Hurtownie


strony : [ 1 ]
 
12
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1669
CHF 3,5365
USD 3,4366
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.