eGospodarka.pl

 • A jednak "miękki" Brexit?

  (...) BBC Emmanuel Macron zasugerował, że warunki rozstania Wielkiej Brytanią z UE mogą być bardziej preferencyjne niż te, które proponowali ostatnio negocjatorzy z Brukseli. Jeżeli przeanalizować (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS ZK1, poznaj opinie o Dom Wydawniczy REBIS WILLIAM WHARTON, W księżycową jasną noc czy przeglądaj oferty pracy z miasta malbork.


 • Produkcja piwa - przedpłata akcyzy

  (...) o wskazuje, że produkcja wyrobów akcyzowych wymienionych w załączniku nr 2 do ustawy, a także innych niż określone w załączniku, które są objęte stawką akcyzy inną niż stawka zerowa (...)

 • 4 błędy, których lepiej nie popełnić na nartach

  (...) może nie zadziałać Coraz więcej osób decydujących się na zagraniczny wyjazd na narty zdaje sobie sprawę z tego, że warto . Powinno ono nie tylko pokrywać koszty leczenia, na wypadek, gdyby (...)

 • Umowa najmu z osobą prywatną w kosztach podatkowych

  (...) ująć w wydatki na czynsz oraz opłaty eksploatacyjne, jeżeli wynajmujący nie ma obowiązku wystawiania faktur z tytułu sprzedaży usług najmu? Przepisy ustawy o podatku dochodowym od osób (...)

 • Handel międzynarodowy. To nie jest sposób na rozwój firmy?

  (...) branży handlowej w Polsce można ocenić w oparciu o analizę zmian, jakim ulega Bibby MSP Index - wskaźnik określający kondycję reprezentantów sektora MŚP. I tak, okazuje się, że wśród (...)

 • Wynagrodzenie sędziego sportowego opodatkowane na zasadach ogólnych

  (...) Wnioskodawca jest - organizacją działającą na podstawie przepisów ustawy Prawo o stowarzyszeniach, który nie prowadzi działalności o charakterze zarobkowym. W ramach działalności (...)

 • W 2018 roku magazyny będą biły rekordy

  (...) agencja odnotowała 16-procentowy wzrost wolumenu wynajętej powierzchni. Dzięki 27 transakcjom przeprowadzonym przez BNP Paribas Real Estate Poland nowi najemcy zajęli kolejne 220 tys. m kw (...)

 • Gdzie najszybszy internet mobilny w 2017?

  (...) upłynął pod znakiem inwestycji w sieci mobilne. Telekomy nie szczędziły pieniędzy, aby ulepszać swoją infrastrukturę. Te wysiłki są widoczne w rocznych wynikach podsumowania pomiarów (...)

 • Komunikacja w Office 365 bez tajemnic

  (...) ale pod warunkiem, że użytkownicy nie omijają szerokim łukiem jej nowszych funkcji. - Klienci dość często nie potrafią w pełni wykorzystać potencjału . Najczęściej pracują z Wordem (...)

 • Branża budowlana o tym, co blokuje hossę

  (...) to powód tylko i wyłącznie do radości, ale Polski Związek Pracodawców Budownictwa wyraźnie ostrzega, że może on nieść za sobą ofiary i to zarówno wśród firm budowlanych, jak i (...)

 • Kadry i płace po nowemu. Zmiany w HR w 2018 roku

  (...) do ZUS Od 1 stycznia bieżącego roku wszystkie na indywidualny numer rachunku składkowego. Nie musimy zatem wysyłać osobnych przelewów na ubezpieczenia społeczne, zdrowotne, Fundusz Pracy (...)

 • Rynek pracy w 2017 r.

  (...) 2017 roku Co proponowały publikowane w zeszłym roku oferty pracy? Pracownicy mogli zacierać ręce. Pracodawcy kusili ich nie tylko szeroki wachlarzem świadczeń pozapłacowych, ale także (...)

 • Hiszpania i Bułgaria, czyli alternatywne wyjazdy na narty

  (...) przez KAYAK.pl zestawienie kurortów narciarskich, w których Polacy poszukują zakwaterowania na , może zaskakiwać. I tak oto, na pierwszym miejscu uplasowała się niewielka, fińska Saariselkä. (...)

 • Moc personalizacji w wideo marketingu

  (...) czyli dostosowywanie się do potrzeb konsumentów, jest coraz ważniejszym czynnikiem podczas tworzenia treści. W nadchodzącym roku szczególnie ważną rolę odegra spersonalizowane wideo (...)

 • Co firmy cateringowe serwują nam w szpitalach i szkołach?

  (...) I kwartale minionego roku i objęły swoim zasięgiem teren całego kraju. Łącznie wzięto pod lupę 83 firmy cateringowe przygotowujące posiłki dla szpitali oraz szkół, przedszkoli (...)

 • Ważny tydzień dla USD

  (...) którym dolar był wyprzedawany pod każdym powodem, nawet tymi mało przekonującymi. Kolejne dni przyniosą więcej treści na polu polityki fiskalnej, monetarnej i twardych danych makro, co może (...)

 • Cyfrowa transformacja za 3,7 bln USD

  (...) charakteryzował się niepewnością, która do dziś może wywierać istotny wpływ na decyzje budżetowe. Firmy ciągle biorą pod uwagę reperkusje związane z , możliwe wahania notowań na rynku (...)

 • Deweloperzy: po rekordach nadchodzi czas próby?

  (...) popytem Statystyki mieszkań, których budowę rozpoczęto, pobiły historyczne rekordy w sposób, który jeszcze rok temu mógł się wydawać zupełnie abstrakcyjny – tłumaczą eksperci portalu (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 4/2018

  (...) sympatii politycznych wielu z nas z premierem Morawieckim wiąże pewne nadzieje. Rozumiejąc racje gospodarcze i polityczne przemawiające za integracją europejską, z uwagą obserwuję ewolucję (...)

 • Hyundai i30 Wagon 1.4 T-GDI 7DCT Premium

  (...) dekady temu przestali mieć problemy z tzw. brakiem tożsamości stylistycznej. Wielu twierdzi, że modele Hyundaia prezentują się teraz znacznie lepiej niż większość ich europejskich (...)

 • Monitoring mediów: cytowania 2017

  (...) miejsce na podium w roku 2017 wśród dzienników ogólnopolskich zajęła Gazeta Wyborcza (1831). Najczęściej cytowano tekst „Śledztwo ws. zamachu na Antoniego Macierewicza. Przez wpis na (...)

 • Rynek walutowy 22-26.01.18

  (...) czasu. Rynek zdawał się wierzyć – i zapewne nadal w to wierzy, poniekąd słusznie – że EBC będzie musiał zacieśnić politykę monetarną. Formalnie z końcem września 2018 powinna się (...)

 • Plan przekształcenia spółki: jak i kiedy należy go przedłożyć?

  (...) pojawiają się niestety dość istotne wątpliwości zarówno przedsiębiorców, prawników im doradzających, a nierzadko nawet sądów rejestrowych. Newralgiczny moment procedury to chwila (...)

 • Cykl Kolba: 4 kroki do zdobycia wiedzy i nowych umiejętności

  (...) rozwoju nauczania, „nauka to proces, podczas którego wiedza tworzy się poprzez transformację doświadczenia” Chodzi zatem o to, że wiedzę przyswajamy najlepiej, wykonując praktyczne (...)

 • Toptuner.pl - Sprzedaż detaliczna i hurtowa akcesoriów tuningowych. Filtry stożkowe, układy dolotowe, tłumiki, żarówki halogenowe, LED i xenon oraz akcesoria do stylingu.

  Czytaj więcej: Auto


strony : [ 1 ]
 
29
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1423
CHF 3,5625
USD 3,3375
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.