eGospodarka.pl

 • Wysokie zarobki w SSC/BPO? Jeśli znasz języki obce

  (...) specjalistów i menedżerów zatrudnionych w centrach SSC/BPO sięgała 6396 zł brutto i była tym samym o 15% wyższa od tego, co pracodawcy proponowali w 2016 roku. Jak dowodzi „Raport Płacowy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-14, poznaj opinie o K-Classic Chipsy tortilla chili czy przeglądaj oferty pracy z miasta chełm.


 • Planujesz zakup mieszkania? Zobacz, czego się spodziewać

  (...) Polskiego dowodzą, że na przestrzeni ostatnich 5 lat podskoczyły średnio o 20%. Wzrostom tym towarzyszyła poprawiająca się koniunktura gospodarcza, której następstwem okazał się m.in (...)

 • Odliczenie od podatku składki na ubezpieczenie zdrowotne w PIT 2017

  (...) objęcia składką zdrowotną? Bardzo dużo. Najczęściej występujące to umowa o pracę, umowa agencyjna, , własna działalność gospodarcza oraz współpraca przy jej prowadzeniu, stypendia (...)

 • WSA: termin wydania postanowienia o wydłużeniu zwrotu VAT

  (...) wydania ww. uchwały NSA postanowienia dotyczące przedłużenia terminu do są niezgodne z obowiązującą procedurą. Podatnicy powinni bowiem wnosić w postępowaniu sądowoadministracyjnym o (...)

 • Pożyczka dla spółki od wspólnika zawsze jako zmiana umowy

  (...) Wnioskodawca - - zawarł ze spółką będącą jego komplementariuszem. Pożyczka została udzielona w ramach działalności gospodarczej pożyczkodawcy za odpłatnością (odsetkami za (...)

 • Samsung Notebook 7 Spin

  (...) Notebook 7 Spin został wyposażony w czterordzeniowy procesor i5 8. generacji. Ma 8 GB RAM oraz dysk SSD 256 GB, który umożliwia szybsze uruchamianie i zaawansowaną wielozadaniowość. Notebook (...)

 • Czy to już czas, aby przewalutować kredyt w CHF?

  (...) osób zadłużonych w tej walucie chciało się pozbyć ryzyka walutowego. Wtedy taka operacja była jednak nieopłacalna, gdyż zmiana waluty w takiej sytuacji powoduje, że bardzo wysokie staje (...)

 • Działalność gospodarczą założysz przez iPKO

  (...) serwis bankowości elektronicznej iPKO pozwoli nie tylko na , ale również na jednoczesne . W rezultacie przyszły przedsiębiorca oszczędza czas i nie jest zmuszony do wypełniania i składania (...)

 • Rynek mieszkaniowy nie wyhamuje

  (...) W minionym roku pierwotny rynek mieszkaniowy zdecydowanie nie miał powodów do narzekań - kontynuacji doczekała się bowiem doskonała, zapoczątkowana już przed czterema laty passa sprzedażowa. (...)

 • Nowy rok, nowy rząd

  (...) politycznej nie wchodzą w grę. W dalszej mierze spodziewamy się utrzymania wysokiej dyscypliny fiskalnej pomimo szeroko zakrojonych programów socjalnych. Obecnie występujące przesłanki (...)

 • Rejestracja REGON XI 2017

  (...) publikuje elektroniczną bazę przedsiębiorców wpisywanych do rejestru REGON. Licząc od tego okresu, liczba jednoosobowych firm jeszcze nigdy nie osiągnęła poziomu 3 mln, aż do teraz, kiedy w (...)

 • Obroty na rynkach GPW XII 2017 r.

  (...) wynika, że łączna wartość obrotu akcjami na głównym parkiecie GPW sięgnęła w badanym okresie 17,8 mld zł, co względem poprzedniego grudnia oznaczało spadek rzędu 22,8%. Na przestrzeni (...)

 • Rata kredytu w CHF niska jak na początku

  (...) czasie. Na przykład, w porównaniu z grudniem 2016 r. jest ona aż o 270 zł niższa (kredyt ze stycznia 2007 r.). Są już one również mniejsze niż przed tzw. czarnym czwartkiem. W porównaniu (...)

 • Inwestowanie na giełdzie: analiza spółki GTC

  (...) nieruchomości komercyjne; nieruchomości komercyjne w budowie; grunty przeznaczone pod zabudowę komercyjną lub na sprzedaż; projekty i grunty mieszkaniowe. Analiza fundamentalna Iloczyn (...)

 • Rynek walutowy 02-05.01.18

  (...) sierpnia porusza się w konsolidacji, której górne ograniczenie przed chwilą opisaliśmy, a dolne to ok. 1,1560-70. Dolar systematycznie traci od pierwszych dni listopada, a ostatnio ten proces (...)

 • Raty na sprzęt RTV i AGD. Powszechne, ale nieprzemyślane?

  (...) dwóch latach Polacy dość często sięgali po pożyczki i kredyty. Najczęściej dodatkowe pieniądze przeznaczaliśmy na sprzęt RTV i AGD - takiej odpowiedzi udzieliło 4 na 10 badanych. W (...)

 • Odmłodzony Mercedes-Benz GLA 220 4MATIC

  (...) ale w tym przypadku możemy mówić jedynie o przypudrowaniu nosa. Zmiany stylistyczne są bowiem dość delikatne - objęły tylko detale. Wśród nich znajdziemy nowe wykończenie grilla (...)

 • Podważenie podlegania ubezpieczeniom przez ZUS - konsekwencje

  (...) przypadku umowy o pracę Z tytułu zawartej umowy o pracę pracodawca jest objęty obowiązkiem opłacania za pracownika wszystkich składek społecznych, a także składki zdrowotnej. Obowiązki te (...)

 • Polishseo - Oferta firmy z Krakowa.

  Czytaj więcej: Pozycjonowanie


strony : [ 1 ]
 
8
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1647
CHF 3,5502
USD 3,4735
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.