eGospodarka.pl

 • Jak Beautyblender "przejechał się" na niedbalstwie

  (...) utraty danych Na czym polegał błąd popełniony przez Rea.deeming Beauty, Inc.? W skrócie można to określić jako niedbalstwo. Okazuje się bowiem, że firma nie zadała sobie trudu, aby (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-UE, poznaj opinie o Harper Hygienics Cleanic Chusteczki Prest'o Clean do mebli o zapachu sosnowym czy przeglądaj oferty pracy z miasta strzelin.


 • Koniunktura konsumencka I 2018

  (...) syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej, był wyższy o 4,1 p. proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca i ukształtował się na poziomie 6,2. W porównaniu do stycznia (...)

 • Ceny produktów rolnych XII 2017

  (...) pszenicy w skupie wyniosły 67,31 zł/dt i były o 2,4% wyższe niż przed miesiącem i o 5,4% w porównaniu z W transakcjach targowiskowych ceny pszenicy (80,66 zł/dt) były wyższe o 1,3% od cen (...)

 • Mały podatnik w CIT: spółka z o.o. jako wspólnik spółki komandytowej

  (...) 4a pkt 10 ustawy o PDOP wynika, że małym podatnikiem jest podatnik, którego wartość przychodu ze sprzedaży (wraz z kwotą należnego podatku od towarów i usług) nie przekroczyła w poprzednim (...)

 • Produkcja w Polsce XII 2017

  (...) GUS, w grudniu minionego roku produkcja sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) okazała się o 2,7% wyższa niż przed rokiem (kiedy (...)

 • Warsztat samochodowy na ryczałcie ewidencjonowanym

  (...) Wnioskodawca prowadzi od 2015 r., dla którego korzysta z opodatkowania . Usługi naprawy opodatkowane są 8,5% stawką ryczałtu. Przy usłudze naprawy wnioskodawca na ogół wykorzystywał własne (...)

 • Przekazanie 1% podatku dla wybranej OPP w PIT za 2017 r.

  (...) „swobodnie” dysponować? -1% wykazanego w podatku należnego. Owa swoboda nie jest jednak pełną dowolnością wykorzystania podatku. Polega ona bowiem jedynie na przekazaniu tej części (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-XII 2017

  (...) na przestrzeni minionego roku oddano do użytkowania 178258 mieszkań, co jest wynikiem o 9,1% wyższym od zanotowanego , w którym to odnotowany wzrost sięgnął 10,6%. W badanym okresie wydano (...)

 • W Dzień Dziadka przypominamy, co czyha na seniorów

  (...) ofertą elektrowni czy operatora telekomunikacyjnego należy traktować ze szczególną ostrożnością. Podobnie zresztą jak wizytę przedstawiciel gazowni, który chce wymienić liczniki lub też (...)

 • Skygofree już od 4 lat inwigiluje system Android

  (...) szpiegujące, które infekuje system Android i przekazuje kontrolę nad urządzeniem ofiary w ręce atakującego. Program nie jest jednak żadnym novum - o jego aktywności mówiło się już pod (...)

 • Pierwsze mieszkanie dla singla. Poradnik

  (...) że w temacie mieszkań nie ma uniwersalnych rozwiązań, inaczej wyglądają potrzeby singla, inaczej pary, a inaczej rodziny z dziećmi. A wszystko i tak rozbija się o dostępny budżet. Home (...)

 • Spokojnie, to tylko government shutdown

  (...) przepisów o wydłużeniu finasowania dla administracji publicznej i od soboty pracownicy federalni nie mogą stawiać się do pracy (za co też nie otrzymają wynagrodzenia). Weekendowe rozmowy nie (...)

 • Gaz ziemny: prognozy na 2018 rok

  (...) opracowanie bierze pod lupę najistotniejsze wydarzenia z minionego roku oraz formułuje . Najistotniejszą jego częścią jest 5 rekomendacji dla różnych klas aktywów, m.in. na rynku akcji (...)

 • Mieszkania na wynajem. Zyski stabilne, atrakcyjność zmienna

  (...) stawki najmu w Warszawie, to okaże się, że w ciągu ostatnich ponad dziesięciu lat utrzymuje się ona na stabilnym, wysokim poziomie od 6,5 do 8,2 proc., mimo dość silnych wahań obu (...)

 • 10 prognoz na 2018 rok. Co czeka nas w technologii i biznesie?

  (...) pozostawia złudzeń - do końca bieżącej dekady ma stać się zasadniczym elementem strategii w biznesie. Liczba "ucyfrowionych" firm będzie zatem rosła, a digitalizacja stanie się warunkiem (...)

 • Plus i Cyfrowy Polsat: nowy Zestaw Internetu Domowego 300

  (...) się z modemu zewnętrznego LTE (ODU-300) i routera Wi-Fi (IDU-300). Sprzęt szczególnie sprawdza się na obszarach o trudnych warunkach geograficznych lub urbanistycznych, na granicy zasięgu oraz (...)

 • Rynek walutowy 15-19.01.18

  (...) góry (do 1,2315 w środę) oraz u dołu (do 1,2170 w nocy ze środy na czwartek), ale to niuanse. Rynek utrzymuje siłę euro, ale nie podbija jej już w wyraźny sposób. I tak moc europejskiej (...)

 • Seat Leon Cupra 300 KM - coraz lepszy

  (...) z kufrem miałem wiele wątpliwości. Za oknem może nie leżało pół metra śniegu i nie było siarczystego mrozu, ale problemy z trakcją tamtej wersji zostały w pamięci do teraz. Obawiałem (...)

 • Rekrutacja do małej firmy. Jak zatrudnić właściwą osobę?

  (...) właściciel od trzech miesięcy poszukuje pracownika na zbliżający się sezon wiosenno-letni, bo już wkrótce przed lokalem postawi ogródek. Przez ostatnie miesiące przez lokal przewinęło (...)

 • Instalacja gazowa. Zysk czy strata?

  (...) jest kwestią ostatnich dni. Wzrost zainteresowania tym rodzajem pojazdów notowany jest już od lat 90-tych, ale dziś - ze względu na coraz to bardziej zaawansowane technologie i rosnące ceny (...)

 • Tanisport.pl - Oferuje markowe obuwie damskie, męskie i dziecięce.

  Czytaj więcej: Obuwie


strony : [ 1 ]
 
22
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1696
CHF 3,5472
USD 3,4036
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.