eGospodarka.pl

 • Przeciętne wynagrodzenie XII i IV kw. 2017

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Karta statystyczna wypadku, poznaj opinie o Progres Cosmetics Błyszczyk do ust BANAN czy przeglądaj oferty pracy z miasta krasnystaw.


 • Ile kosztowały nowe mieszkania w IV kw. 2017 r.?

  (...) mieszkania Analizę cenową dotyczącą ostatniego kwartału 2017 roku warto rozpocząć od sprawdzenia zmian średniej ofertowej ceny za 1 m kw. nowego lokalu. Dane portalu RynekPierwotny.pl (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości XII 2017

  (...) tematem przewodnim raportu były znaczące podwyżki cen w Łodzi, które przekroczyły poziom nawet 4000 zł za m kw., to w grudniu kupujący celowali w znacznie tańsze segmenty mieszkań. Dzięki (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych I 2018

  (...) na kredyt najważniejszą informacją jest zapewne wypowiedź prezesa NBP Adama Glapińskiego. Zasugerował on, że stopy procentowe nie wzrosną nie tylko w tym roku, ale być może również w 2019 (...)

 • Polski rynek nieruchomości handlowych 2016

  (...) przez JLL, całkowita w naszym kraju osiągnęła 13,8 mln mkw., w czym największy udział mają centra handlowe – 408 powstałych nad Wisłą galerii handlowych oferuje obecnie niemal 9,8 mln (...)

 • Najbardziej poszukiwani pracownicy 2017. Podsumowanie

  (...) Jak wynika ze statystyk GoldenLine w zeszłym roku rekruterzy ostro wzięli się do pracy. Przesłaną przez nich ofertę pracy otrzymało aż 291 324 osób posiadających profil zawodowy w tym (...)

 • Kilka dni na zmianę zasad rozliczania podatków (formy opodatkowania)

  (...) tylko trzy a nawet dwie: to dostępny wachlarz prowadzonego biznesu PIT-em. Decydując się na daną formę rozliczania podatku musimy pamiętać, że wybór taki będzie nas wiązał przez cały (...)

 • Podwójne opodatkowanie: powstanie zagranicznego zakładu

  (...) Wnioskodawca jest lekarzem i współpracuje od 2013 r. z MDK w Niemczech (instytucja publiczna wydająca orzeczenia o zdolności do pracy, konieczności rehabilitacji medycznej i psychoterapii oraz (...)

 • Cyberprzestępcy zaatakowali przez Adobe Flash Player

  (...) stoi rosyjska grupa cyberprzestępcza Turla, która już w przeszłości zdążyła zasłynąć z wykradania danych z konsulatów, ambasad oraz jednostek militarnych na całym świecie. O Rosjanach (...)

 • Polacy kupili najwięcej obligacji skarbowych od dekady

  (...) kwotę tysiąca złotych, można liczyć jedynie na 13,5 złotych odsetek po opodatkowaniu – wynika z szacunków Open Finance na podstawie danych NBP. To za mało, aby ochronić przed panującą (...)

 • Nowa ustawa deweloperska będzie chronić jeszcze lepiej?

  (...) miejsce dla wielu nowych rozwiązań, dzięki którym zwiększyć ma się bezpieczeństwo kupującego w razie upadłości dewelopera, zarzucenia przez niego prac budowlanych, nieterminowego (...)

 • Monitor Rynku Pracy IV kw. 2017 r.

  (...) się kadra zarządzająca Pracodawcy powinni mieć świadomość, że ruchów w zakresie wynagrodzenia oczekuje od nich więcej niż co trzeci pracownik. Z badania wynika, że podwyżki na początku (...)

 • Wizja przyszłości 2040

  (...) byliśmy świadkami prawdziwej rewolucji technologicznej. Głównym motywatorem innowacji i rozwoju od zawsze było przede wszystkim zaspokajanie określonych przez Abrahama Maslova potrzeb niższego (...)

 • Gdzie najszybszy internet mobilny w XII 2017?

  (...) najczęściej? Okazuje się, że były to w kolejności: Play (32,53%), Plus (29,84%), Orange (23,13%), T-Mobile. Szybkość Internetu mobilnego w Polsce – jak to wyglądało w listopadzie (...)

 • Praca w IT. Jakie zarobki na kontrakcie?

  (...) współpracy firmy ze specjalistą IT na zasadach B2B, a więc ten ostatni świadczy jej usługi w ramach swojej jednoosobowej działalności gospodarczej. Kontrakt zawierany jest na określony czas (...)

 • EBC wkracza do gry

  (...) z powrotem w zakresie 120 pipsów na EUR/USD - to mówi praktycznie wszystko o tym, jak rynek skołowaciał pod salwą komentarzy z EBC. Okres łatwego pompowania wzrostów euro właśnie się (...)

 • Jak marki odpowiadają na komentarze na Facebooku?

  (...) do analityki social media, to obsługa klienta na pierwszym poziomie („przyjęto zgłoszenie”). Model jest następujący: jeżeli internauta chce czegoś konkretnego od marki, pisze posta na jej (...)

 • Wyniki deweloperów robią wrażenie

  (...) rekordów Zaprezentowana dziewiętnastka tuzów rodzimej branży deweloperskiej o profilu mieszkaniowym w ostatnim kwartale ub. roku sprzedała w sumie ponad 8,6 tys. lokali, czyli z górą o jedną (...)

 • Jesteś na zwolnieniu? Spodziewaj się kontroli ZUS

  (...) Śląska sprawiły, że do jego kas powróciło niemal 1,19 mln zł. Najwięcej udało się odzyskać oddziałowi z Legnicy ( 477 069,94 zł), na drugim miejscu uplasował się Wrocław (475 128 (...)

 • Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET 6AT 4WD S

  (...) się podobać lub nie, ale należy przyznać, że projektanci mają możliwość większego wykazania kreatywności, niż konkurenci. Skąd ten wniosek? Japońska marka nie ma jednego nurtu (...)

 • Ochrona danych osobowych kontra przedsiębiorca

  (...) danych osobowych () to akt prawny, który wywołuje strach wśród podmiotów przetwarzających dane osobowe. Nie tylko ze względu na drakońskie kary pieniężne (nawet do 20 mln euro lub 4% (...)

 • Wififorum.pl - Forum na temat sieci bezprzewodowych, własnej budowy anten, wardrivingu i innych tematow zwiazanych z sieciami radiowymi.

  Czytaj więcej: Sieci


strony : [ 1 ]
 
17
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1739
CHF 3,5398
USD 3,4109
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.