eGospodarka.pl

 • Co z tymi kasami fiskalnymi w 2018 r.?

  (...) o VAT doprecyzowania, jakie informacje mają znaleźć się w ewidencji prowadzonej przy użyciu kasy rejestrującej. I tak w ewidencji tej trzeba będzie wykazywać w szczególności przedmiot (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS ZIPA, poznaj opinie o AA Men Sensitive Kojący balsam po goleniu czy przeglądaj oferty pracy z miasta kalisz.


 • Umowa deweloperska nie korzysta z ulgi mieszkaniowej

  (...) Dnia 11 sierpnia 2016 r. wnioskodawczyni za 109 000 zł i sprzedała je za 132 000 zł. Uzyskane ze sprzedaży pieniądze zamierza przeznaczyć na zakup kolejnego mieszkania, w którym będzie (...)

 • Millenialsi w MŚP. Jak finansują działalność?

  (...) MŚP. Pod lupą” poprosił przedsiębiorczych Y o wskazanie sposobów jakimi finansują założenie firmy. Z udzielonych przez nich odpowiedzi wynika, że najczęściej służą temu (...)

 • Urzędy niegotowe na zmiany w zatrudnianiu cudzoziemców

  (...) 20 lipca 2017 roku. Urzędy pracy miały tylko kilka miesięcy na przygotowanie się do zmian, z których najważniejsze to m.in. wprowadzona nowa kategoria sezonową czy opłata za rejestrację (...)

 • 30 najgorszych haseł dostępu

  (...) zmiany trybu życia, oszczędzania czy porzucenia używek, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby miały związek z poprawą bezpieczeństwa w sieci. Tym bardziej, że w tej ostatniej kwestii do (...)

 • Gdzie na narty zimą 2018?

  (...) białym puchu liczy się przede wszystkim śnieg, dobrze przygotowane i atrakcyjne trasy oraz świetna pogoda, to jednak każdy narciarz przy wyborze destynacji kieruje się nieco innymi (...)

 • Catalyst: rekordowa wartość emisji bez wykupu

  (...) z połowy 2017 r. (ujęcie 12-miesięczne), jak i sam rekord niewykupionego długu, to przede wszystkim konsekwencja niezrealizowanych w terminie wykupów wartych w sumie 140 mln zł obligacji (...)

 • Czy długo jeszcze poczekamy na Mieszkanie Plus?

  (...) znacznie szybciej … W nawiązaniu do realizacji , warto zwrócić uwagę na ważną kwestię, o której zapominają nawet analitycy rynku nieruchomości. Chodzi o funkcjonowanie rządowego programu (...)

 • EUROFINAS: kredyty konsumpcyjne 2017

  (...) oparciu o informacje napływające przez z 14 krajów, w tym państw spoza Unii Europejskiej, jak Turcja i Norwegia, wskazują na przeszło 8-procentowy wzrost kredytowania na cele konsumpcyjne (...)

 • Odkle-JEN-ie od fundamentów

  (...) nagłej aprecjacji jena bez wyraźnego uzasadnienia w informacjach, choć pękające poziomy techniczne i ucieczka inwestorów niewiedzących co się dzieje robi swoje. Jak jeszcze wczorajszy zjazd (...)

 • T-Mobile - nowa oferta pakietów dla firm

  (...) z 15 GB internetu lub dostęp do sieci bez limitu. Każdy pakiet można poszerzyć o dodatkowe karty SIM, gdy firma zacznie się rozrastać. Przedsiębiorcy, potrzebujący nielimitowanych usług (...)

 • Kompetencje zawodowe, dzięki którym zdobędziesz pracę w biznesie

  (...) cenie W I kw. 2017 r. nad Wisłą działało już 1078 (polskich i zagranicznych), w których zatrudnione były 244 tys. osób. Należy się spodziewać, że skala zatrudnienia w tym sektorze (...)

 • Laptop Acer Nitro 5 nie tylko dla graczy

  (...) górną pokrywę obudowy z laserowo wykonaną strukturą. Matowy czerwony zawias współgra z futurystycznym designem podświetlanej klawiatury. Laptop ma 15,6-calowy wyświetlacz IPS Full HD (...)

 • Kadra Nawałki za miliard

  (...) znaczy wzrost wartości polskiej reprezentacji w piłce nożnej, można zajrzeć do liczb i fachowych raportów, ale też po prostu wybrać się do warszawskiego hotelu, w którym przed każdym (...)

 • Renault Kangoo ZE Maxi Combi - biały kruk

  (...) elektrycznego Kangoo od spalinowej wersji. Przed liftingiem z 2013 roku można było jeszcze dostrzec z przodu klapkę chroniącą gniazdo ładowania, teraz jest ono zgrabnie schowane pod logotypem (...)

 • Fischer - Producent systemów ogrodzeń, bram dwuskrzydłowych, furtek. Inowłódz k/Tomaszowa Mazowieckiego.

  Czytaj więcej: Bramy i ogrodzenia


strony : [ 1 ]
 
10
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1784
CHF 3,5623
USD 3,4999
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.