eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Cena masła wyższa niż w Finlandii. O co chodzi?

  (...) masła w Europie spada. Skala obniżek jest jednak bardzo różna. Ostatnie publikacje polskiego Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (MRiRW) pokazują, że ceny na giełdach masła w Niemczech czy w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-UEK , poznaj opinie o Hortex Warzywa na patelnię z przyprawą orientalną czy przeglądaj oferty pracy z miasta chojna.


 • Ocena ryzyka krajów wg Coface I 2018

  (...) 2018 roku Wprawdzie miniony rok upłynął pod , niewiadomych związanych z wyborami oraz kryzysów natury politycznej, to ostatecznie jednak zaowocował również kilkoma przyjemnymi (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości XII 2017

  (...) obrazującego zmiany cen na w najważniejszych miastach Polski, wynosi 838,22 punktów. To oznacza roczny wzrost o 0,76 proc. i miesięczny spadek o 2,36 proc. Uwagę zwraca ta druga wartość, bo (...)

 • Spłata zachowku w naturze z podatkiem dochodowym?

  (...) W 2016 r. postanowieniem sądu - na podstawie testamentu - wnioskodawca odziedziczył w całości spadek po zmarłym 1 czerwca 2015 r. bracie. W skład spadku wchodzi nieruchomość gruntowa o (...)

 • Darowizny na cele pożytku publicznego w rozliczeniu PIT 2017

  (...) wynagradzana jedynie w przypadku jej prawidłowego udokumentowania uzyskiwania odpowiednio wysokich dochodów. Ustawodawca określa przy tym krąg podmiotów uprawnionych do , aby ta mogła być (...)

 • Ponad pół miliona prób wyłudzeń na osobach starszych

  (...) jak i doniesienia napływające z mediów nie pozostawiają złudzeń - wyłudzenia, których ofiarami pada starsza część naszego społeczeństwa nie należą do rzadkości. Niejednokrotnie też (...)

 • Za wiadomości na Messengerze do więzienia?

  (...) osób pomiędzy 15 a 20 20 lat, a stawiany im zarzut to rozpowszechnianie treści pornograficznych poprzez wiadomości na Messengerze. O procederze powiadomił amerykańskie władze sam Facebook, a (...)

 • Rynek mieszkaniowy 2017, czyli jak podaż goniła popyt

  (...) powodzeniem można nazwać ukoronowaniem całego roku. Pomiędzy październikiem a grudniem 2017 roku w sześciu największych polskich miastach (Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście (...)

 • 7 trendów technologicznych. Co nam przyniesie IT?

  (...) najwyraźniej zaznaczających się tendencji - zarówno na bieżący rok jak i kolejne lata - jest bez wątpienia rozwój elektroniki użytkowej w kierunku Internetu Rzeczy - IoT (z ang. ). Szacunki (...)

 • Polski konsument odpowiedzialny na niby

  (...) próbę 1041 ankietowanych. Autorzy badania przyjrzeli się zachowaniom konsumenckim Polaków podejmowanym w zakresie decyzji finansowych oraz świadomość społecznego postrzegania marek (...)

 • Nowe mieszkania. Jakie trendy w tym roku?

  (...) odnotowano jeszcze nigdy wcześniej. Rekordowe okazały się zarówno ilości sprzedawanych mieszkań, jak i liczba lokali wprowadzanych do oferty. Na przestrzeni ostatnich lat roczny wzrost wolumenu (...)

 • Firmowa strona www. Czego oczekują klienci?

  (...) Serwis Oferteo.pl postanowił przyjrzeć się, jakie wymagania wobec firmowych stron www formułują polscy przedsiębiorcy. Pod lupę wzięto złożone w minionym roku zapytania ofertowe. Czego (...)

 • Książeczki mieszkaniowe. Problem bez rozwiązania?

  (...) książeczki oszczędnościowej jako instrumentu zapewniającego uzyskanie lokatorskiego spółdzielczego prawa do lokalu, wprowadzona została w latach pięćdziesiątych ub. wieku, stając się z (...)

 • USD pozostaje w trendzie spadkowym

  (...) umocnienie EUR, to nie może być z siebie zadowolony. Mieliśmy odniesienia do waluty, jednak zamiast wspomnieć o zbyt szybkim tempie aprecjacji, Draghi użył szablonowej frazy o obawach o (...)

 • Gdzie emeryci mają największe problemy finansowe?

  (...) największą rzeszą może "poszczycić się" Śląsk (45,6 tysiąca), Mazowsze (36,5 tys.) oraz Dolny Śląsk (29,3 tys.). Łączne zadłużenie emerytów z tamtych stron sięga kolejno 775,2 (...)

 • Umowa o roboty budowlane a nowe regulacje dotyczące podwykonawców

  (...) umów Przypomnieć należy, że ostatnia zmiana Kodeksu cywilnego dotyczy procedury zgłaszania podwykonawców robót budowlanych (art. 6471 k.c.). Głównym bodźcem do wprowadzenia nowelizacji (...)

 • Ubezpieczyciele w końcu zarobili na OC?

  (...) się wyniki towarzystw … Jeżeli zysk techniczny osiągnięty ze sprzedaży OC pod koniec 2017 roku zdołałby przebić się ponad kreskę, to bez wątpienia byłby to dla ubezpieczycieli powód do (...)

 • Inwestycje w nieruchomości? Wykorzystać falę wznoszącą!

  (...) rynku kapitałowym raczej nie wiało nudą - podczas gdy globalna hossa legła w gruzach, na rynkach wschodzących, w tym również w naszym kraju, obserwowano wręcz „wiosnę ludów”. Dobrym (...)

 • MMgeo - Dystrybucja oprogramowania do projektowania i analizy różnorodnych konstrukcji geotechnicznych.

  Czytaj więcej: Oprogramowanie


strony : [ 1 ]
 
26
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1477
CHF 3,5644
USD 3,3299
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.