eGospodarka.pl

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w XII 2017 r.

  (...) wartość BIK Indeks - Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks – PKM), wskaźnika informującego o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych, sięgnęła w minionym (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-3/AKC-3zh, poznaj opinie o ZM Haga Salami Cygańskie czy przeglądaj oferty pracy z miasta częstochowa.


 • Rozbieżne prognozy dla stóp procentowych

  (...) stycznia przez Reuters ankiety wynika, że uczestniczący w niej analitycy spodziewają się wzrostu stóp procentowych do 2 proc. na koniec pierwszego kwartału 2019 r. i oceniają, że do pierwszej (...)

 • Jakie zachęty do stosowania podzielonej płatności w podatku VAT?

  (...) które będą obowiązywać od połowy roku, opisaliśmy w artykule: Zgodnie z nowymi regulacjami środki finansowe, które znajdą się na odrębnym rachunku VAT, będą mogły służyć jedynie do (...)

 • Sposób na ochronę majątku firm rodzinnych: zagraniczna fundacja prywatna

  (...) którą Sejm uchwalił 27 października 2017 r., znalazł się przepis zakazujący rozliczania w kosztach podatkowych otrzymanego w spadku lub darowiźnie majątku. Wszedł on w życie 1 stycznia (...)

 • Influencerzy na Facebooku

  (...) czasu dzielą się wyraźne grupy: w centrum są trenerki fitness i piosenkarki, a na około występują. sportowcy, dziennikarze, politycy lewicy, celebryci telewizyjni, sportowcy, raperzy, (...)

 • E-commerce. Trendy 2018

  (...) i intensywnym zmianom, że o sukcesie w tej branży mogą myśleć właściwie tylko ci, którzy podążają śladem nowości i zaznaczają swoją obecność w różnych kanałach sprzedaży. Jakie (...)

 • Firmy pożyczkowe zwalniają?

  (...) I połowie 2017 roku badane firmy pożyczkowe udzieliły Polakom finansowania o wartości 2,2 mld PLN. To dobry wynik, o 22,4% wyższy od osiągniętego w analogicznym okresie 2016 roku, kiedy to (...)

 • Kredyt gotówkowy nie jest celem mieszkaniowym w PIT

  (...) W marcu 2015 r. wnioskodawczyni zakupiła wraz z mężem , na którą zaciągnęła w wysokości niespełna 28 tys. zł w banku, w którym posiada konto bankowe wraz z mężem. Małżonkowie nie (...)

 • Prognozy IT. Jaki będzie 2018 rok?

  (...) rok ma tylko potwierdzić słuszność tezy o wyjątkowej wręcz pracowitości cyberprzestępców - ataków hakerskich ma być bowiem coraz więcej, wskutek czego nagłówki prasowe (...)

 • Wigilia i sylwester, czyli randki, zdjęcia i lans

  (...) albo nie, ale smartfony są już nieodłącznym elementem naszej rzeczywistości. Świąteczne dni nie są pod tym względem żadnym wyjątkiem. „Ciągle siedzisz w telefonie!” to stwierdzenie (...)

 • Jak polscy przedsiębiorcy widzą lata 2017-2018?

  (...) Business Centre Club przeprowadził wśród swoich członków (menedżerów i właścicieli firm z całego kraju) u schyłku grudnia minionego roku. Odpowiedzi udzielone przez respondentów rzucają (...)

 • Nowy Acer Swift 7

  (...) wytrzymałą obudowę unibody. 14 calowy ekran dotykowy został pokryty szkłem Corning Gorilla Glass NBT. Laptop posiada matrycę IPS Full HD z Acer Color Intelligence, zapewniając realistyczny i (...)

 • Jak bez backupu odzyskać stronę, sklep lub bloga?

  (...) podaje raport Verisign - liczba adresów www, które zarejestrowane były w internecie równo przed rokiem. 2,7 miliona stanowiły te z końcówką „.pl”, które według danych NASK powstają (...)

 • Przemysł: systemy kontroli przemysłowej celem nr 1?

  (...) żadnych złudzeń - są nie tylko coraz częstsze, ale również coraz bardziej złożone. Jasne staje się zatem, że ignorowanie problemów w zakresie cyberbezpieczeństwa może mieć wręcz (...)

 • Blask euro przygasł

  (...) na 2018 r. i retoryka o „zmuszeniu” EBC do szybszego wychodzenia z programu QE rządziła w ubiegłym tygodniu, jednak po weekendzie inwestorów dopadają wątpliwości. Brak przyspieszenia w (...)

 • Plan finansowy na 2018 rok? Oszczędzać!

  (...) rok i nic dziwnego, że niektórzy wspominać będą go z prawdziwym rozrzewnieniem. Co więcej, jak pokazują badania Kantar Public (Nastroje społeczne Polaków, październik 2017), z optymizmem (...)

 • Monitoring przewozu towarów wrażliwych - nowe obowiązki

  (...) budzi duże zainteresowanie i niezadowolenie przewoźników. Tym razem postanowiliśmy dać się „wypowiedzieć” przedstawicielowi kancelarii podatkowej. Towary powyżej 500 kg i 500 l System (...)

 • Dacia Sandero 1.0 75 KM - w cenie dodatków

  (...) Nowe samochody kosztują zdecydowanie za dużo i mając aktualny przegląd aut z różnej półki cenowej, stwierdzam, że często nie są warte tych pieniędzy. Nie będę wymieniać przykładów (...)

 • Kalniex - Produkcja i dystrybucja passe-partout, fotoramek i innych opraw do fotografii.

  Czytaj więcej: Sprzęt


strony : [ 1 ]
 
9
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1779
CHF 3,5622
USD 3,4992
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.