eGospodarka.pl

 • Unikatowa Skoda Kodiaq 2.0 TDI DSG 4x4 Style

  (...) grill i charakterystyczne oświetlenie można bez problemu wywnioskować z jakim autem mamy do czynienia, nawet jeśli ktoś zasłoni logo producenta. Mimo wielu typowo skodowskich elementów (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS IWA, poznaj opinie o SuperFish Szprot w sosie pomidorowym czy przeglądaj oferty pracy z miasta trzebiatów.


 • Odliczenie ulgi na krew w zeznaniu podatkowym PIT 2017

  (...) i o to, abyśmy się zbytnio „nie wykrwawili”. Zgodnie z prawem osoba dorosła jednorazowo może oddać do 450 ml krwi, zaś przerwa pomiędzy pobraniami nie może być krótsza niż 8 tygodni (...)

 • Firma i gospodarstwo rolne: faktury, ewidencje i deklaracje VAT

  (...) Wnioskodawca od 2010 r. rozlicza podatek VAT z tytułu prowadzonego . W 2012 r. otworzył firmę, która również . Firma działa w zakresie suszenia zbóż oraz handlu detalicznego i hurtowego (...)

 • Gdzie place zabaw? Inwestycje mieszkaniowe dla rodzin z dziećmi

  (...) i Marketingu Polnord S.A. Niemal wszystkie nasze osiedla są zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi. W w gdańskiej dzielnicy Jasień będzie dostępnych aż sześć placów zabaw i trzy (...)

 • Kredyty zaciągamy przez cały tydzień

  (...) zakresie kredytów ratalnych i kart kredytowych można między innymi tłumaczyć tym, że decyzję o zakupie nowego telewizora czy pralki podejmuje cała rodzina, która właśnie w weekend (...)

 • W 2017 roku rynek pracy znalazł się w centrum uwagi

  (...) metamorfozy polskiego rynku pracy – podkreśla Maciej Witucki, Prezes Zarządu Work Service S.A. W minionym roku największe napięcia na rynku pracy były efektem pokaźnego zapotrzebowania na (...)

 • Kto pobiera świadczenia rodzinne?

  (...) przez GUS, w wydatkach, które budżet państwa przeznaczył na świadczenia rodzinne, dominowała . Zasiłki rodzinne z dodatkami, tzw. becikowe, czyli zapomogi wypłacane w związku z narodzinami (...)

 • Inwestowanie na giełdzie - styczeń 2018

  (...) dość cyklicznie co doskonale widać na wykresach miesięcznych. Okazja na tej spółce w długim terminie pojawiła się już w październiku, kiedy nastąpiło wybicie 10-miesięcznej średniej (...)

 • Polskie firmy, czyli ogon cyfrowej Europy

  (...) się motorem napędowym intensywnie zmieniających się gospodarek, mówi się już nie od dziś. Słuszności tego stwierdzenia dowodzą chociażby specjaliści z IDC, zdaniem których przyszłe (...)

 • Wspólne postanowienia noworoczne pracownika i pracodawcy

  (...) ADP Research Institute raport „Evolution of Work 2.0.”, który przygląda się m.in. kwestii lojalności pracowników w miejscu pracy, dowodzi również istnienia dość sporego rozdźwięku (...)

 • Inwestowanie w fundusze aktywów mieszanych. Strzał w 10?

  (...) przełomowy dla światowych rynków finansowych i gospodarek. finansowym z lat 2007-2009 mamy do czynienia ze zsynchronizowanym ogólnoświatowym wzrostem gospodarczym, intensywnie stymulowanym (...)

 • Gdzie nie zapłacisz za brak OC?

  (...) to wyjątki od polisowego przymusu Mogłoby się zdawać, że to domena słabo rozwiniętych państw, w których nie obowiązują również inne, przyjęte w rozwiniętych krajach zasady jak np (...)

 • Złoty pozostaje mocny

  (...) na starcie nowego roku, ale ostatecznie przecena została zatrzymana za sprawą mocnego odbicia rentowności obligacji skarbowych USA. Oprocentowanie 10-latek skoczyło we wtorek z 2,42 proc. do 2,48 (...)

 • Wynagrodzenia w Europie 2018 - prognozy

  (...) rok, warto przedstawić projekcje innych wskaźników gospodarczych. Z punktu widzenia wynagrodzeń ważnymi wskaźnikami są: wzrost gospodarczy, inflacja, produktywność pracy oraz bezrobocie (...)

 • Dlaczego premie nie motywują pracowników?

  (...) warto zaznaczyć, że premie powinny być wynagrodzeniem za ponadprzeciętne wyniki pracy, a nie za wywiązywanie się ze swoich obowiązków. W wielu firmach premie są przyznawane w każdym (...)

 • Zagrożenia w sieci. Co przyniesie 2018 rok?

  (...) o mówiło się bardzo dużo. O kwestiach związanych z cyberbezpieczeństwem często wspominały nagłówki portali i tytuły prasowe. I nie ma w tym zupełnie nic zaskakującego, jeśli (...)

 • Umowa sprzedaży nieruchomości: kto ją podpisuje w imieniu gminy?

  (...) której umowa sprzedaży nieruchomości podpisywana jest jednoosobowo przez upoważnionego do tego pracownika gminy. Czy takie osoby rzeczywiście mogą reprezentować organy gminne przy tak (...)

 • Jan Pol, Murowana Goślina k/Poznania - Zajmuje się kopiowaniem mebli stylowych: Ludwik Filip, Ludwik XIII i Ludwik XV. Produkcja podłogi dębowej, sprzętu z drewna dla przemysłu mięsnego, gastronomii i piekarnictwa.

  Czytaj więcej: Stylowe


strony : [ 1 ]
 
3
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1673
CHF 3,5592
USD 3,4616
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.