eGospodarka.pl

 • Jaki będzie rynek pracy w 2018 roku?

  (...) które kazały na nowo definiować reguły funkcjonowania rynku pracy. Właściwie od samego początku transformacji ustrojowej zmagaliśmy się z niemal permanentnym brakiem miejsc pracy. Ostatnie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Zgłoszenie wolnego miejsca pracy, poznaj opinie o Bartek Candles Aromatic Candle paczula czy przeglądaj oferty pracy z miasta oświęcim.


 • Rozliczenie dochodów niani w PIT za 2017 r.

  (...) zawartymi umowami o pracę są zaliczane do przychodów z pracy. Jeżeli natomiast wynagrodzenie jest wypłacane w związku z zawartą umową cywilnoprawną, to co do zasady zalicza się je do (...)

 • Przekształcenie firmy w spółkę z o.o. w podatku dochodowym

  (...) Wnioskodawca prowadzi w oparciu o wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Zamierza jednak ją przekształcić w (...)

 • Jaki będzie 2018 r. bez dopłaty MdM?

  (...) dopłty MdM Ze względu na swoją wartość (ok. 380 mln zł), ostatnia część pieniędzy na dopłaty MdM, bez wątpienia jest dość ważnym bodźcem popytowym. Jak przypominają jednak eksperci (...)

 • Przed świętami mieliśmy najniższe RRSO w historii

  (...) zadłużaliśmy się zbyt mocno. Do września kwota udzielanych kredytów konsumpcyjnych była bardzo podobna do tej z analogicznego okresu 2016 r. Dopiero końcówka roku przyniosła znaczący (...)

 • Ferie zimowe 2018: Egipt 400 zł taniej niż rok temu

  (...) w turystyce wyjazdowej 1. Nadal wysoka dynamika wzrostu sprzedaży wycieczek Ostatnie tygodnie przynosiły nam bardzo optymistyczne wieści odnośnie wyników sprzedaży wyjazdów na sezon (...)

 • Frank szwajcarski najtańszy od 3 lat. Jeszcze spadnie?

  (...) euro połączone z działaniami Szwajcarskiego Banku Narodowego i względnie silną polską walutą powodują, że kurs franka szwajcarskiego w relacji do złotego spada do najniższych poziomów od (...)

 • Ubezpieczenie na narty tańsze niż na snowboard

  (...) takie same Niektóre z prowadzonych badań wskazują, że to sport, w którym urazy są częstsze niż w narciarstwie. Być może ma to związek z wiekiem osób uprawiających te sporty - jazdę na (...)

 • Perspektywy rynku wynajmu powierzchni biurowych

  (...) Brytanii z Unii Europejskiej jeszcze nie doszło, ale już widzimy silny wpływ tego wydarzenia na sektor SSC, a w szczególności branżę bankowo-finansową. Do tej pory Londyn był centrum (...)

 • Smartfon myPhone Pocket 2

  (...) smukłą, nowoczesną obudowę z metalową ramką. Ma ekran o rozdzielczości 854x480 pikseli. Smartfon został wyposażony w 4-rdzeniowy procesor Spreadtrum SC7731C oraz 1 GB pamięci RAM. Ma 8 GB (...)

 • Czy odblaski i kamizelki ochronne faktycznie chronią?

  (...) 2017 roku. Badaniem objęto odzież ostrzegawczą, akcesoria odblaskowe i ochronniki słuchu znajdujące się w asortymencie hurtowni i sklepów na terenie dziewięciu województw. Inspektorzy (...)

 • Szansa na uratowanie dolara

  (...) mocne ADP wskazują, że koniunktura gospodarcza w USA ma się dobrze, co powinno się przekładać na dalsze zwiększanie liczby pracujących. Jednakże dla interpretacji raportu NFP przez rynki (...)

 • Monitor Samsung CJ791 z portem Thunderbolt 3

  (...) ma nowoczesny design. Podstawa wyświetlacza ma regulację wysokości, dzięki czemu można łatwo ustawić monitor w optymalnej pozycji, która umożliwi pełne wykorzystanie jego parametrów (...)

 • Toyota Yaris Hybrid Selection - chłodna kalkulacja

  (...) Ogląda się ich zdjęcia lub wiesza je na plakatach. Rozmawia się o nich podniesionym głosem na osiedlowej ławce. A później godzinami bawi się konfiguratorem, liczy raty i zastanawia się, czy (...)

 • Prowadzenie działalności gospodarczej na Ukrainie

  (...) odbiorców polskich towarów, a 22. wśród dostawców (dane na rok 2015). Kraj ten należy również do głównych obszarów ekspansji inwestycyjnej polskich firm poza Unią Europejską. Czynnikiem (...)

 • HiperOgłoszenia.pl - Serwis z darmowymi ogłoszeniami. Kategorie: drobne, motoryzacyjne, nieruchomości, towarzyskie, turystyczne, praca.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia


strony : [ 1 ]
 
5
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1544
CHF 3,5298
USD 3,4488
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.