eGospodarka.pl

 • Umowa najmu w podatku dochodowym oraz VAT

  (...) na tle podatku VAT jak i dochodowego. Usługa taka (gdy ma miejsce pomiędzy przedsiębiorcami) winna być dokumentowana fakturą. Za jaki okres dokument należy wystawić? - taki jaki, strony (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Faktura korygująca VAT RR, poznaj opinie o Joanna Sekrety pereł Perłowe serum na końcówki włosów czy przeglądaj oferty pracy z miasta białobrzegi.


 • Ulga mieszkaniowa przy sprzedaży wspólnego domu jednorodzinnego

  (...) W 2014 r. małżonkowie nabyli do majątku wspólnego , który sprzedali w 2016 r. Uzyskane ze sprzedaży pieniądze małżonkowie przeznaczyli na remont i rozbudowę domu należącego do majątku (...)

 • Bitcoin tańszy już prawie o połowę! Co się dzieje?

  (...) kosztowała blisko 20 tys. dolarów. We wtorek 16 stycznia, czyli ledwie miesiąc później kosztuje już prawie o połowę mniej - nieco poniżej 11 tys. dolarów. Wątek koreański oraz wejście (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia XII 2017

  (...) mld zł) daleko było do tych, które udało się im osiągnąć w listopadzie (+2,0 mld zł), to jednak trzeba pamiętać, że ostatni miesiąc w roku rządzi się w tym zakresie swoimi prawami. (...)

 • Nowa aplikacja mobilna eurobanku dostosuje się do Ciebie

  (...) do dyspozycji nową odsłonę aplikacji mobilnej. Na razie dostępna jest wersja na urządzenia z systemem Android, a już w najbliższych dniach korzystać z niej będą mogli również użytkownicy (...)

 • Co mówią deweloperzy o sprzedaży mieszkań w 2017 roku?

  (...) Corp S.A. Rok 2017 spółka zamknęła wynikiem 2029 podpisanych umów deweloperskich, przedwstępnych netto, czyli już po uwzględnieniu rozwiązań. Tym samym trzeci rok z rzędu przekroczony (...)

 • Złośliwy kod z Google Play wyświetla pornografię

  (...) AdultSwine (ang. świnia dla dorosłych). Analiza wskazuje, że szkodliwy kod: Wyświetla nachalne reklamy, których treść jest nieodpowiednia dla dzieci lub może uchodzić wręcz za (...)

 • Delegowanie zadań - od czego zacząć?

  (...) chcieliby odciążyć swoje barki i przekazać część obowiązków podwładnym, to można się spodziewać, że większość z nich przyklasnęłaby takiemu pomysłowi. Tyle teorii. W praktyce (...)

 • Czy to dobry moment na handel z Niemcami?

  (...) z barier, na jaką wskazują niemieccy respondenci badania Global Business Monitor. Okazuje się również, że przeszkodą w działalności jest również utrzymanie płynności finansowej oraz (...)

 • Dzień Babci i Dziadka: finansowy portret seniorów

  (...) stosowaną przez EUROSTAT i OECD, określane są w raportach i statystykach jako "starsze". W Polsce grupa ta liczy sobie 6,4 mln, z czego 60,7% to kobiety. Wprawdzie prognozy wyraźnie wskazują (...)

 • Biometria behawioralna zamiast hasła dostępu

  (...) sztuczna inteligencja na urządzeniach, w odróżnieniu od tej, której podstawą jest chmura, zaowocuje . Co więcej, ma nastąpić to szybciej niżbyśmy się tego spodziewali. "Sztuczna (...)

 • Chaos na FX

  (...) Banku Kanady to kompletne szaleństwo. Na minutę PRZED decyzją kurs wyskoczył o ponad figurę, co wyglądało na błąd ludzki („fat finger”?) i całkowicie zniweczyło szanse na (...)

 • 5 najważniejszych trendów w IT w 2018 roku

  (...) IT mogą być coraz to nowsze, nieznane dotąd stanowiska jak np. User Experience Designer oraz Cloud Computing Services Specialist. W przyszłości to zjawisko będzie jeszcze ewoluować, wobec (...)

 • 10 mitów na temat pracy w HR

  (...) prowadzi rozmowy kwalifikacyjne Powszechne wyobrażenie o pracy w działach personalnych często opiera się o stwierdzenie, że pracownik takiego działu zajmuje się głównie poszukiwaniem (...)

 • Peugeot 308 SW 1.6 120 KM - potrafi podrapać

  (...) popularna jednostka i dość flotowy wygląd. Co tu niby ma zaskoczyć? Tak się składa, że auto, które niczym nie denerwuje też już trzeba zaliczyć do tych dobrych i godnych polecenia, bo (...)

 • Czego najczęściej dotyczy fake news?

  (...) Z odpowiedzi udzielonych przez respondentów badania PAYBACK Opinion Poll wynika, że są to najczęściej: show-biznes (73%), politykę (69%) oraz lifestyle (27%). Z kolei najrzadziej odnoszą (...)

 • Alkomtel - Montaż systemów alarmowych,CCTV telewizji przemysłowej,kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy oraz instalacje wykrywania i sygnalizacji pożaru.

  Czytaj więcej: Ochrony


strony : [ 1 ]
 
18
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1663
CHF 3,5471
USD 3,4108
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.