eGospodarka.pl

 • VII edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, 3-4.II.2018 STADION WROCŁAW

  (...) najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań - nowych i "z drugiej ręki", a także okazja do uzyskania atrakcyjnych warunków kredytowych. Bogatej ofercie wystawców towarzyszył będzie szereg (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Z-10 , poznaj opinie o Siemens WS 12X462PL czy przeglądaj oferty pracy z miasta piła.


 • Najlepsze hotele na Blue Monday

  (...) dzisiejszy Blue Monday, ale też cała styczniowa aura. Tym, którzy chcieliby odczarować szarugę zimowych poranków w , Hotels.com® poleca cztery wyjątkowe destynacje, w których błękit bez (...)

 • Kurs dolara najniższy od 3 lat. Co dalej?

  (...) dane o inflacji bazowej (z wył. cen energii i żywności) w USA nie wywarły istotnego wpływu na notowania dolara. Mimo że rentowności USA (zapadających za 2 lata) osiągnęły najwyższe (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking XII 2017

  (...) - nie inaczej niż 35 poprzednich - przygląda się czterem kategoriom ubezpieczeń. Ocenie podlegają ceny obowiązkowego , a także koszty oferowanych przez ubezpieczycieli pakietów: OC + NNW, OC (...)

 • Odliczenie składek na ubezpieczenie społeczne w rocznym PIT 2017

  (...) - nie zdrowotne) są płacone w związku z osiąganymi przychodami/dochodami opodatkowanymi, mogą być odliczone od tych odchodów bądź przychodów przy liczeniu podatku. Art. 26 ust. 1 pkt 2 (...)

 • Rolnik ryczałtowy i własna działalność gospodarcza: jedna kasa fiskalna

  (...) Wnioskodawczyni prowadzi w zakresie sprzedaży kwiatów, roślin zwierząt, nawozów itp. Z tego tytułu zainteresowana prowadzi podatkową księgę przychodów i rozchodów, podatek dochodowy (...)

 • 20 mln zł kary dla Banku Millennium

  (...) konsumentów skarg, z których wynikało, że przekazywane są im nieprawdziwe informacje. Przedsiębiorca przekonywał ich, że uznanie stosowanej przez niego klauzuli za abuzywną i umieszczenie (...)

 • Bierność zawodowa owocem 500 plus?

  (...) W trzecim kwartale 2017 r., według najnowszych danych Eurostatu, nadal spadało bezrobocie oraz rosło zatrudnienie, i to zarówno w odniesieniu do poprzedniego kwartału, jak i publikacji sprzed (...)

 • InfoPraca: podsumowania i prognozy dla rynku pracy

  (...) Sytuacji panującej w minionym roku nie można wiele zarzucić. Było to bowiem 12 miesięcy, które upłynęły pod znakiem rosnących przychodów firm, co było efektem wzmożonego popytu na (...)

 • Zdolność kredytowa I 2018

  (...) było ani jednego miesiąca, w którym był niższy niż w analogicznym okresie przed rokiem. Efekt jest taki, że wg danych BIK popyt na kredyty mieszkaniowe był w 2017 roku o ponad 14% wyższy (...)

 • Marża handlowa potrzebuje sprawnego zarządzania

  (...) wzrost Raport KPMG nie pozostawia złudzeń - w przypadku większości dojrzałych rynków konsumpcyjnych wzrosty, które mogłyby wynikać z rozwoju organicznego lub też wprowadzania nowych (...)

 • Panorama Park II w Kościelnej Wsi. Rusza kolejny etap

  (...) swych inwestycji w Kościelnej Wsi tuż pod Kaliszem okazał się trafiony. Wszystko zaczęło się w 2005 roku od osiedla Złote Łąki, kolejny był Panorama, a wkrótce potem w ofercie dewelopera (...)

 • Jak polskie firmy wykorzystują potencjał komunikacji SMS?

  (...) “Komunikacja SMS w firmach”. Opracowanie przygląda się praktykom marketingowym stosowanym przez niemal 200 przedsiębiorstw reprezentujących 20 branż. Jednym z najważniejszych wniosków (...)

 • Euro cieszy się sympatią wszystkich

  (...) a później nie oglądał się za siebie. Obstawianie większej jastrzębiości EBC ma być motywem przewodnim 2018 r., a rynek zdaje się mieć mniej długich pozycji w EUR, niż być chciał (...)

 • Bilety lotnicze 72% taniej?

  (...) kilka miesięcy przed wylotem Przeprowadzona przez KAYAK.pl analiza pokazuje, że loty do najbardziej popularnych w tym roku miejsc mogą kosztować nawet o połowę mniej (52%), jeżeli zadbamy o (...)

 • E-commerce w 2018 r. Prognozy i trendy

  (...) należał do dużych graczy. Poczynione lub planowane inwestycje we własną infrastrukturę spowodują wzrost sprzedaży. Małe i średnie firmy, których budżet nie pozwoli na takie inwestycje (...)

 • Jak będzie wyglądała reklama online w 2018?

  (...) cały czas rośnie, ponieważ ten rodzaj treści generuje najlepsze ROI. W 2018 roku będzie przynosiła markom i firmom większe niż kiedykolwiek zyski, ponieważ skutecznie przyciąga uwagę nie (...)

 • Rynek walutowy 8-12.01.18

  (...) powrót na tereny, w których wykres ostatni raz trwale wędrował w roku 2014, tyle że wówczas był to proces schodzenia na południe i umacniania dolara. Teraz dolar jest słaby, rynek być (...)

 • Przeciętne gospodarstwo domowe ma majątek wart 264 tys. zł

  (...) NBP raportu „Zasobność gospodarstw domowych w Polsce”. Celem publikacji jest zaznajomienie się z szeroką pojętą kondycją finansową przeciętnego gospodarstwa domowego w naszym kraju. Jej (...)

 • Subaru XV - trochę kusi

  (...) nie jestem kobietą i trudno by mi było za szanowne Panie odpowiedzieć, ale osobiście przyznam się że nie umiałem na początku odpowiedzieć na takie pytanie. Mam trochę wynaturzone spojrzenie (...)

 • Restrukturyzacja firmy sposobem na wyjście z kryzysu

  (...) r. – przewiduje cztery rodzaje postępowania restrukturyzacyjnego: postępowanie o zatwierdzenie układu, przyspieszone postępowanie układowe, postępowanie układowe oraz postępowanie (...)

 • Videojet Technologies - Innowacyjne systemy druku atramentowego i laserowego. Raszyn.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
15
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1696
CHF 3,5334
USD 3,4010
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.