eGospodarka.pl

 • Cieszy nas przejście na emeryturę

  (...) BIK odnotowane są aż 302 tys. nazwisk osób w wieku 65+, które nie radzą sobie z terminowym opłacaniem rat kredytów i bieżących rachunków. Łączna wartość ich długów przewyższa już (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-16(12), poznaj opinie o Palette Intensive Color Creme H6 - miodowy brąz czy przeglądaj oferty pracy z miasta wschowa.


 • Rusza sprzedaż Sun & Snow Resorts - Białka Tatrzańska

  (...) Grapa K/54, w pobliskim sąsiedztwie stoku Kotelnica. Plany dewelopera zakładają budowę 10 budynków apartamentowych, a w każdym z nich od 8 do 13 jedno-, dwu- i trzypokojowych apartamentów o (...)

 • Darowizny na działalność charytatywną kościoła w PIT za 2017 r.

  (...) w ustawie o PIT. Zawierają ją ustawy regulujące stosunek Państwa do poszczególnych kościołów, wśród których można wymienić m.in. ustawę z dnia 17 maja 1989 r. o stosunku Państwa do (...)

 • Leasing operacyjny i finansowy - jak rozliczać każdy z nich?

  (...) na gruncie PIT Przedmiot wykorzystywany w firmie na podstawie przenosi prawo własności do rozporządzania nim na leasingobiorcę. - Zatem w leasingu finansowym można wprowadzić do ewidencji (...)

 • Kiedy niższa stawka CIT dla spółki z o.o.?

  (...) powstała w 2011 r. w wyniku podziału przez wydzielenie (art. 529 § 1 pkt 4 Kodeksu Spółek Handlowych) w drodze przeniesienia części majątku istniejącej spółki akcyjnej na spółkę nowo (...)

 • Jaki będzie rynek walutowy 2018?

  (...) na rynku walutowym w 2017 roku było umocnienie euro i silna wyprzedaż dolara amerykańskiego w stosunku do każdej innej waluty G10. Euro będzie słabsze Na przestrzeni roku wspólna waluta (...)

 • Monitoring mediów: cytowania XII 2017

  (...) fragmentowi felietonu Krzysztofa Vargi („głównym przesłaniem czterogodzinnej glątwy jest uzmysłowić widzom, że skoro interpretujemy na scenie dzieło literackie, to musimy pokazać dobitnie (...)

 • Globalne zagrożenia 2018. Przed nami rok większej niepewności

  (...) najmniej delikatna, a pesymistyczne przewidywania co do jej rozwoju nie pozostają obojętne dla opinii ekspertów, którzy w znakomitej większości (93%) spodziewają się wzrostu występowania (...)

 • Hotele w Polsce. Kierunki rozwoju

  (...) miejskich miniony rok przyniósł wzrost podstawowych wskaźników operacyjnych hoteli i to pomimo rekordów, którymi zakończył się 2016 rok. Duża aktywność inwestorów jest wyraźnie (...)

 • Whistleblower. Po co pracodawcy sygnalista?

  (...) „człowiek dmuchający w gwizdek”) – osoba nagłaśniająca działalność, która według niej jest najprawdopodobniej nielegalna lub nieuczciwa. Powyższą definicję przeczytamy w (...)

 • Co mogą robić świeżo upieczeni programiści?

  (...) w której zaznacza się najsilniej. Nieustający popyt na programistów oraz poziom oferowanych im zarobków dowodzą, że inwestycja w rozwój zawodowy w branży IT to gra warta świeczki. Dziś na (...)

 • Kto zapłacił 252 zł za OC?

  (...) komunikacyjnych zapanowała wysoka cena, to jednak okazuje się, że zakup taniej ciągle był możliwy. Jak wynika z analizy rankomat.pl, w minionym roku najtańsze OC kosztowało 252 zł, a w (...)

 • Upadłości firm 2017

  (...) na przestrzeni całego minionego roku opublikowano informacje na temat 900 upadłości, podczas gdy rok wcześniej było ich 805. Analizowane przez Euler Hermes niewypłacalności odnoszą się do (...)

 • Kurs franka w dół, ale raty w górę

  (...) roku kurs franka średnio wyniesie 3,51 zł, a w kolejnych latach będzie dalej spadał. W 2021 r. ma wynieść 3,22 zł. Stawka LIBOR CHF 3M, od której zależy wysokość oprocentowania (...)

 • Właściciele posesji mogą sporo zapłacić za oblodzony chodnik

  (...) przytoczenia jednego z rzeczywistych przypadków, dla zobrazowania skali ewentualnego problemu z perspektywy właściciela posesji. M.R.: W lutym zeszłego roku jak co dzień zakupy wybrała się (...)

 • Zero litości dla dolara

  (...) skłonność inwestorów do wyprzedaży dolara nasiliła się, przyćmiewając wszystkie inne czynniki. Najlepiej widać to po USD/JPY, gdzie pomimo przekazu Banku Japonii, który już bardziej (...)

 • Mobilność pracowników coraz większa. Chcemy do Warszawy

  (...) już edycji badania Antal „Aktywność specjalistów i menedżerów na rynku pracy”. Czego dowodzi to opracowanie? Okazuje się min., że mobilność pracowników rośnie, czego efektem jest (...)

 • Producenci żywności w czołówce bankrutów?

  (...) wynika, że polski przemysł rolno-spożywczy to kilkanaście tysięcy przedsiębiorstw, których łączne, roczne obroty sięgają około 200 mld zł. Niemal 1/3 ich produkcji jest eksportowana, 30% (...)

 • Sprzedaż nowych samochodów 2017

  (...) nie od dziś prezentuje się okazale. Miniony grudzień potwierdził tylko, że jest co najmniej dobrze - był już 33. miesiącem z rzędu, w którym Polacy kupili więcej osobówek. Na przestrzeni (...)

 • OC w życiu prywatnym od A do Z

  (...) z założenia, że warto jest ubezpieczyć się na wszelki wypadek, ponieważ nigdy nie mamy pewności, co nas spotka. Co piąty, podejmując decyzję o ubezpieczeniu, myśli nie tylko o sobie, ale (...)

 • Smyk - Internetowy sklep z artykułami dla dzieci: akcesoria i ubranka dla niemowląt oraz dzieci starszych, książki, gry.

  Czytaj więcej: Dzieci


strony : [ 1 ]
 
24
styczeń 2018

styczeń 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1637
CHF 3,5460
USD 3,3750
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.