eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 29/2014

  (...) W okresie wakacyjnym stopa bezrobocia obniżyła się do ok. 11,5 proc., jednak na koniec roku bezrobocie znowu będzie na poziomie ok. 13 proc. Od połowy roku rząd skierował z Funduszu Pracy do (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-AZ, poznaj opinie o Gillette Series gel sensitive skin czy przeglądaj oferty pracy z miasta Sieradz.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 29/2014

  (...) nowego przewodniczącego Komisji Europejskiej. W pierwszych wypowiedziach po wyborze nowy przewodniczący KE zapowiada nową politykę unijną nakierowaną na: obronę euro, ambitny plan inwestycyjny (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 29/2014

  (...) Office – CBO) przedstawiło prognozę rozwoju sytuacji budżetowej w USA. Według niej: deficyt budżetowy zmniejszy się w tym roku do 492 mld USD – do najniższego poziomu od 2008 roku i (...)

 • Ordynacja podatkowa: Ulga mieszkaniowa nie dla spadkobiercy

  (...) 15 marca 2010 r. Wojciech K. nabył ½ udziału w lokalu mieszkalnym. Pozostałą część otrzymał w od swojego brata 18 lipca 2013 r. 05 lipca 2013 r. zawarł on przedwstępną umowę , zaś 8 (...)

 • Google ogłasza koniec zdjęć autorskich w wynikach wyszukiwania

  (...) zdjęcia autorskie? Ogłoszenie opublikowane przez Google oznacza, że zdjęcia autorskie w większości wyszukiwań po prostu przestaną istnieć. Do tej pory, po weryfikacji autorstwa przez (...)

 • "Najlepsze" aplikacje mobilne do wyłudzania pieniędzy

  (...) z gatunku należą do grupy najbardziej uciążliwych zagrożeń dla przeciętnego użytkownika . Oprogramowanie tego typu szyfruje wszystkie dane zapisane w naszych komórkach i tabletach (...)

 • Zarobki w transporcie w 2013 r.

  (...) pracownicy w tej to w 84% mężczyźni. Panie zdecydowanie rzadziej zatrudniane były w transporcie jako kierowcy, mechanicy i inni najniższych szczebli. Ta grupa, reprezentowana głównie przez (...)

 • Praca na zastępstwo: w jakich branżach?

  (...) portalu infoPraca, w ciągu ostatniego miesiąca pojawiło się łącznie 184 ofert na umowę zastępstwo. Najwięcej propozycji pojawiło się przy obsłudze recepcji (...)

 • Akwarystyka - Sklepy internetowe z artykułami akwarystycznymi.

  Czytaj więcej: Akwarystyka


strony : [ 1 ]
 
20
lipiec 2014

lipiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1479
CHF 3,4169
USD 3,0652
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.