eGospodarka.pl

 • Dyskusyjna umowa na czas określony

  (...) czasowa ma jednak wiele zalet. Po pierwsze, daje możliwość elastycznego kształtowania relacji pomiędzy pracodawcą i pracownikiem. Po drugie, pozwala dostosować strukturę zatrudnienia w firmie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VZM-1/A, poznaj opinie o Lidl Aerocell baterie alkaliczne AAA czy przeglądaj oferty pracy z miasta Warszawa.


 • Gdański Business Center: rusza II etap inwestycji

  (...) Center II wejdą dwa budynki liczące od siedmiu do dziewięciu kondygnacji. Obiekt został zaprojektowany zgodnie z wytycznymi wyznaczonymi przez nowy standard energetyczny budynków, który (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości VI 2014

  (...) nie odnotowujemy również poważnych zmian w cenach. Jednak w wyniku sezonowego zastoju bardziej prawdopodobne są obniżki cen niż ich podwyżki. Podobnie jest w tym roku: w czerwcu w 15 miastach (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych VI 2014

  (...) zrekompensowania przez banki spadku przychodów w wyniki . Wynika z niej, że jeśli bank wymaga od kredytobiorcy ubezpieczenia się, to powinien poinformować go o możliwości wyboru oferty innego (...)

 • Polacy o nepotyzmie w urzędach

  (...) faworyzowanie (promowanie) członków rodziny, przyjaciół albo znajomych przy obsadzaniu stanowisk, rozdziale dóbr czy rozdawaniu godności w instytucjach publicznych. W badaniu zdecydowana (...)

 • Prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów

  (...) Rozchodów Prowadzona przesz podatnika księga przychodów i rozchodów powinna być spójna i jednolita. Karty w KPiR powinny być kolejno ponumerowane, a księga zbroszurowana. Podczas (...)

 • EUR/USD - korekta, ropa w dół, złoto w górę

  (...) - Zamówienia na sprzęt, maszyny i urządzenia (m/m), maj (-19,5%, prognoza 0,7%, poprzednio -9,1%), 03:30 (Australia) - Zmiana zatrudnienia, czerwiec (15,9 tys., prognoza 12 tys., poprzednio -5,1 (...)

 • Samochód wielozadaniowy, van z VAT-1 z pełnym odliczeniem podatku

  (...) t (Mercedes sprinter). Samochód ma 1 rząd siedzeń, a za nim trwała ściana oddzielająca od reszty pojazdu. Mercedes miał przeprowadzane badanie dodatkowe (poza badaniami okresowymi) w lutym (...)

 • Go Europe Plus: tanie rozmowy i internet w roamingu Orange

  (...) Europe Plus wystarczy wysłać SMS o treści AKTYWUJ pod bezpłatny numer 80125. można aktywować tylko raz w czasie jednego okresu rozliczeniowego, w kolejnych okresach rozliczeniowych pakiet (...)

 • Rozwód rodziców i dzieci z różnych związków a ulga prorodzinna

  (...) Wnioskodawca w kwietniu 2013 r. rozwiódł się z małżonką, z którą ma troje dzieci (uprawniających do ). W orzeczeniu o rozwodzie władza rodzicielska została powierzona obojgu rodzicom, z (...)

 • Debiuty giełdowe w Europie w II kw. 2014 r.

  (...) cechowała się tradycyjnie giełda w Londynie, gdzie miały miejsce 54 IPO o łącznej wartości 9,9 mld euro. Ożywienie zauważalne było również na rynkach Europy kontynentalnej, gdzie (...)

 • Sprzedaż obligacji skarbowych VI 2014

  (...) kupili 2-latki warte 76,4 mln zł, czyli o 7,4% więcej niż miesiąc wcześniej. W czerwcu br. Ministerstwo Finansów oferowało klientom detalicznym następujące obligacje skarbowe: 2-letnie (...)

 • Rynek instrumentów pochodnych VI 2014

  (...) instrumentów pochodnych jest w dużej mierze zależna od zmienności rynku, która w ostatnim kwartale, zarówno w Polsce, jak i na pozostałych rynkach europejskich, jest wyjątkowo niska (...)

 • Zadziorny Fiat 500 0.9 TwinAir Sport

  (...) rockowy: „Mały Fiat przetrwa jeszcze tysiąc lat”. I rzeczywiście, coś jest na rzeczy. Sylwetka w stylu retro ma bardzo wiele uroku. Z jednej strony silnie nawiązuje do protoplasty, z drugiej (...)

 • Wynagrodzenia członków zarządu spółek giełdowych 2013

  (...) 2013 roku po 1,5 mln złotych czyli ok. 1% mniej niż rok wcześniej – wynika z najnowszego badania PwC „ największych spółek giełdowych w 2013 r.” Przeciętne wynagrodzenie pozostałych (...)

 • Mieszkanie dla Młodych: wnioski I-VI 2014

  (...) kwotę dopłat 24,9 mln zł przekazały w czerwcu do Banku Gospodarstwa Krajowego instytucje udzielające z rządowym wsparciem w ramach programu . Z obliczeń Home Broker wynika, że pod względem (...)

 • Bank BBVA i Visa wdrażają płatności NFC w chmurze

  (...) BBVA – z którego korzysta obecnie ponad 200 tys. użytkowników – działa już w Hiszpanii, a do końca roku zostanie udostępniona w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Chile. Międzynarodowy (...)

 • Zawieszenie firmy podczas urlopu to oszczędność

  (...) trwający na przykład miesiąc – urlop może w tym czasie zawiesić działalność gospodarczą. Dzięki temu nie musi w tym okresie płacić składek na ubezpieczenia społecznie, a w niektórych (...)

 • FireEye: lepsza ochrona poczty elektronicznej

  (...) jedyną platformę zabezpieczającą pocztę elektroniczną, która wykorzystuje mechanizm Multi-vector Virtual Execution™ (MVX) i chmurę FireEye Dynamic Threat Intelligence™ (DTI). Zgodnie z (...)

 • Francuskie inwestycje w Polsce

  (...) Polski, Francja jest trzecim co do wielkości inwestorem zagranicznym w Polsce. Od 2004 roku wartość skumulowanych inwestycji francuskich wzrosła dwuipółkrotnie, z 34,2 mld zł (8,4 mld euro) do (...)

 • Karty płatnicze: płać bezpiecznie

  (...) według danych NBP już 35 mln kart płatniczych. W ostatnim kwartale ubiegłego roku przeprowadzono za ich pomocą aż 592 mln transakcji na łączną kwotę 114 miliardów złotych. – Mimo (...)

 • McAffe: złośliwe oprogramowanie na urządzenia mobilne

  (...) wielofunkcyjne centra komunikacji. Użytkownicy korzystają z nich na wiele sposobów – dzwonią, wysyłają SMS-y i MMS-y, maile, korzystają z Internetu, portali społecznościowych, łączą (...)

 • Zadania menedżera ds. social media

  (...) przychodami przedsiębiorstwa, jednak w większości przypadków specjaliście od social media nie przyczyniają się do poprawy wskaźników, na których na prawdę zależy dyrektorowi firmy. Od (...)

 • Amerykańskie indeksy w górę po protokole FOMC

  (...) skupu aktywów nastąpi w grudniu. Obecnie jednak przy zdecydowanej poprawie sytuacji w amerykańskiej gospodarce członkowie Komitetu Otwartego Rynku są skłonni QE zakończyć już w (...)

 • FED nie zaskakuje

  (...) QE3 w październiku, cięciem wartości skupu aktywów o 15 miliardów dolarów. Jest to pierwszy przypadek, kiedy Rezerwa Federalna wskazuje dokładną datę zakończenia programu luzowania (...)

 • Dobry Serwis Sprzątający - Firma zajmuje się kompleksowym utrzymaniem czystości biur, instytucji, osób prywatnych. Warszawa

  Czytaj więcej: Utrzymywanie czystości


strony : [ 1 ] . 2
 
10
lipiec 2014

lipiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1341
CHF 3,4040
USD 3,0323
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.