eGospodarka.pl

 • Warszawska giełda: gorsze nastroje

  (...) od kontynuacji rozpoczętej dzień wcześniej zwyżki. Na otwarciu niemal wszystkie indeksy zyskiwały po około 0,3 proc. Jedynie WIG250 nie zmienił swej wartości. Optymizmu nie starczyło jednak (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wypowiedzenie umowy, poznaj opinie o Bobo-Frut Sok jabłkowo - marchwiowo - gruszkowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta Gryfice.


 • Wynagrodzenia pracowników szeregowych 2013

  (...) zarabiało w 2013 roku powyżej 3 500 PLN brutto. W tym samym roku najlepiej zarabiający specjaliści otrzymywali więcej niż 6 200 PLN brutto miesięcznie, a dyrektorzy i członkowie zarządów (...)

 • Inwestorzy nie omijają ŁSSE. Kolejne 4 zezwolenia

  (...) przeprowadzi HTL-STREFA S.A. Spółka jest producentem jednorazowych nakłuwaczy bezpiecznych do pobierania krwi, nakłuwaczy personalnych do domowego użytku np. przez cukrzyków, stosowanych do (...)

 • Mieszkanie dla Młodych ma pół roku

  (...) lutym i marcu Bank Gospodarstwa Krajowego regularnie publikuje raporty o wartości przyznanej pomocy mieszkaniowej. Dlatego osoby zainteresowane mogą sprawdzić, czy pula środków na dopłaty (...)

 • Wymiana walut: bank, kantor czy Internet?

  (...) powinien być specjalnie problematyczny, ponieważ nawet przy założeniu, że wymiana nastąpi po zawyżonym kursie, to strata kursowa będzie odpowiednio niewielka. Kwestia komplikuje się jednak (...)

 • Kolejne przypadki afrykańskiego pomoru świń

  (...) i szósty przypadek wystąpienia afrykańskiego pomoru świń u dzików na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Ty razem jednak znaleziono łącznie 5 sztuk martwych zwierząt. Padłe dziki, u (...)

 • Amortyzacja oddanej do używania części środka trwałego

  (...) nieruchomości, z wyłączeniem pomieszczeń piwnicznych. W związku z tym wystąpiła z wnioskiem o wydanie interpretacji indywidualnej, w którym spytała, czy prawidłowym jest wprowadzenie do (...)

 • Korekta sprzedaży w ramach odwrotnego obciążenia

  (...) że zobowiązanym do rozliczenia tego podatku jest nie sprzedawca (jak ma to miejsce w większości przypadków) a nabywca danego towaru. Katalog towarów, do których system odwrotnego obciążenia (...)

 • Wygaśnięcie wierzytelności bez podatku dochodowego?

  (...) W małżeństwie wnioskodawcy obowiązuje ustrój . Żona udzieli mu oprocentowanych pożyczek. Następnie w formie aktu notarialnego wierzytelności z tytułu tych pożyczek daruje wnioskodawcy. W (...)

 • Kredyt inwestycyjny dla wolnych zawodów już w Deutsche Bank

  (...) kredyt inwestycyjny dla „Profesjonalistów" Deutsche Bank Polska, zakłada nawet 7-letni okres kredytowania z maksymalną kwotą kredytu wynoszącą 400 tysięcy złotych. Celem finansowania są (...)

 • Najlepsze lokaty bankowe VI 2014

  (...) trzy miesiące spadło w miesiąc o 0,1 pkt proc. do 2,54 proc. w skali roku. Średnia stawka na lokatach półrocznych zmniejszyła się o 0,08 pkt proc. do 2,56 proc., zaś oprocentowanie (...)

 • Miniduke atakuje w zmienionej formie

  (...) Lab na początku tego roku wykazało, że grupa stojących za pierwotną kampanią Miniduke znów aktywnie działa. Tym razem jednak eksperci zauważyli zmiany w podejściu i narzędziach (...)

 • Od 1 stycznia 2015 wyższa płaca minimalna w Niemczech

  (...) obywatele Niemiec. Oficjalnym tego powodem była nieznajomość języka niemieckiego czy też brak doświadczenia zawodowego. Oferowane przyjezdnym zarobki były jednak i tak wyższe od (...)

 • Nowy Świat 2.0: pierwszy etap zakończony

  (...) przy Trakcie Królewskim – pomiędzy Giełdą Papierów Wartościowych, Centrum Bankowo-Finansowym a Placem Trzech Krzyży. będzie pięciopiętrowym, przeszklonym biurowo-usługowo-handlowym o (...)

 • Księgi wieczyste z łatwiejszym dostępem

  (...) zmianą przewidzianą przez nowelizację jest wprowadzenie możliwości samodzielnego wydrukowania odpisu lub wyciągu z księgi wieczystej, bądź zaświadczenia o zamknięciu księgi wieczystej (...)

 • Aktywność w czasie wolnym: prawa konsumenta

  (...) fitness kluby, szkoły tańca, parki wodne, stacje narciarskie, imprezy masowe. Z doświadczenia UOKiK wynika, że przedsiębiorcy oferujący atrakcje w czasie wolnym od pracy nie zawsze dbają o (...)

 • Przemysł motoryzacyjny na Białorusi przechodzi metamorfozę

  (...) podobna do modelu gospodarek funkcjonujących w wielu małych i średnich państwach europejskich. Około 35% zajmuje przemysł (w którym 30% przypada na budowę maszyn), rolnictwo zajmuje 14% oraz (...)

 • Ranking kredytów MdM

  (...) banku przychodzą dwie rodziny - małżeństwo zarabiające 5 tys. zł netto oraz para z dzieckiem i takimi samymi wpływami. Obie rodziny chcą kupić mieszkanie warte 230 tys. zł. Zgodnie z (...)

 • Platformy B2B: fakty i mity

  (...) prowadzenia transakcji handlowych To prawda. Platforma B2B to nic innego, jak dedykowany system informatyczny, służący wymianie informacji pomiędzy poszczególnymi podmiotami, które mają do (...)

 • Zakupy online: liczą się koszty dostawy

  (...) produkty tańsze, a e-sklepy oferowałyby więcej zniżek, sprzedaż w sieci wzrosłaby. Jak wynika z badań, cena, jaką e-klient musi płacić za dostarczenie zakupów, jak i cena produktów oraz (...)

 • S&P nastraszył wczoraj rynki europejskie

  (...) ponieważ S&P stracił mniej niż spodziewano się w Europie (DAX stracił 1 proc., CAC40 1,4 proc. – po mocnych spadkach w końcówce notowań), wtorkowe notowania rozpoczną się od ruchu w (...)

 • Eurodolar - blisko dna po wysokim zamknięciu

  (...) - Sprzedaż detaliczna w.d.a. (r/r), maj (prognoza 1,8%, poprzednio 0,4%), 09:15 (Szwajcaria) - Inflacja CPI (m/m), czerwiec (prognoza 0,1%, poprzednio 0,3%), Inflacja CPI (r/r), czerwiec (prognoza (...)

 • Funt może znów zyskać

  (...) uwagę będą: publikacja danych o produkcji przemysłowej w Wielkiej Brytanii (10:30) oraz początek sezonu publikacji wyników amerykańskich spółek za II kw. bieżącego roku. Po zakończeniu (...)

 • WIG20 pozytywnie się wyróżniał

  (...) 0,36% i znajduje się obecnie blisko poziomu oporu z 2390 pkt. Dalsza kontynuacja wzrostów będzie możliwa po pokonaniu 2407 oraz 2421 pkt, gdzie wypadają kolejne opory. Główny indeks (...)

 • Nowy Volkswagen Passat także z napędem hybrydowym

  (...) ze wszystkimi modelami pochodnymi, wyprodukowany został już w prawie 22 milionach egzemplarzy. Tylko w 2013 roku na z tej serii zdecydowało się ponad 1,1 mln osób. Teoretycznie w ubiegłym roku (...)

 • Stado ogierów w Bogusławicach - Historia stada, informacje o hodowli i sekcji jeździeckiej.

  Czytaj więcej: Konie


strony : [ 1 ] . 2
 
8
lipiec 2014

lipiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1401
CHF 3,4064
USD 3,0441
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.