eGospodarka.pl

 • Wyroby gotowe do KPiR poprzez spis z natury

  (...) Na wstępie przypomnijmy, że w §3 pkt 1 rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów ustawodawca wskazał, że towarami są: , materiały (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ER ZAS-68, poznaj opinie o Mlekovita Ser Morski czy przeglądaj oferty pracy z miasta Dębno.


 • Kasa fiskalna przy sprzedaży internetowej

  (...) z dnia 29.11.2012 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących (Dz. U. z 2012 r. poz. 1382 ze zm.) ze zwolnienia z obowiązku posiadania kasy (...)

 • Odszkodowanie za wypadek przy pracy z podatkiem dochodowym?

  (...) Wnioskodawca, jako pracodawca w myśl przepisów , w związku z zatrudnianiem pracowników, narażony jest na ryzyko występowania . Gdy taki nastąpi, spoczywa na nim wiele obowiązków o (...)

 • Szybkie pożyczki coraz tańsze

  (...) klientów ... W ramach swojej analizy eksperci eBroker.pl wzięli pod uwagę najbardziej popularne parametry szybkich pożyczek (kwota: 1000 zł, okres spłaty: 30 dni). Koszty pożyczenia 1000 zł (...)

 • Wynagrodzenia osób z różnym wykształceniem

  (...) Największą grupę respondentów w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń w 2013 roku stanowiły osoby, które posiadały wykształcenie wyższe magisterskie – 58%. Natomiast 24% ankietowanych (...)

 • Wypowiedzenie umowy najmu na czas oznaczony

  (...) czas oznaczony wynika, że strony chcą się nią związać na dokładnie w niej określony – ani dłuższy, ani krótszy – okres czasu. Co do zasady więc umów takich nie można wypowiedzieć (...)

 • Konkubinat w Polsce a podział majątku

  (...) wspólnie prowadzących gospodarstwo domowe. Układ taki nie powoduje powiązania prawnego partnerów, również w kwestiach materialnych. Skutkuje to tym, że w razie rozpadu związku żadna ze (...)

 • Szkoły powinny kształtować nawyki żywieniowe

  (...) promowanie zdrowej diety w szkołach obejmują m.in nieobowiązkowe wytyczne (dotyczące np. jadłospisów i wielkości porcji), a nawet całkowite zakazy (np. zakaz marketingu, zakaz automatów lub (...)

 • Portfel elektroniczny V.me by Visa w kolejnych krajach

  (...) przeznaczenie dalszych 200 mln euro na wsparcie rozwoju swoich usług płatności elektronicznych, w tym na program dalszej rozbudowy sieci akceptacji V.me by Visa, którym można już płacić u (...)

 • Koszt kredytu hipotecznego: indeks VII 2014

  (...) kredytu (IKK) wzrosła do poziomu 87,7 pkt. Tym samym już od roku wartość indeksu rośnie. Czym jest wskaźnik stworzony przez Lion’s Bank i portal nieruchomości Domy.pl? Ma on za zadanie w (...)

 • Uproszczenie infrastruktury informatycznej a wyniki biznesowe

  (...) dla działów zwiększenie kosztów operacyjnych, zmniejszenie wydajności pracowników oraz ograniczenie zdolności do zapewniania firmie wysokiego poziomu obsługi. W skali całej firmy (...)

 • Phishing: wzrost liczby nowych sygnatur

  (...) grupę odnośników wykrywanych przez rozwiązanie ochrony jako link do zasobów, gdzie cyberprzestępcy próbują oszukać użytkowników i wyłudzić od nich informacje. Phishing to dość prosty (...)

 • EUR/USD – konsolidacja w rejonie czerwcowego dna

  (...) - Wystąpienie publiczne szefa RBA (Glenn Stevens), 12:00 (Wlk. Brytania) - Wskaźnik zamówień wg CBI, lipiec (prognoza 8, poprzednio 11), 14:00 (Węgry) - Decyzja ws. stóp procentowych, lipiec (...)

 • Czym jest firma osoby prawnej?

  (...) dobierane są dowolnie. Niemniej jednak, przepisy Kodeksu cywilnego przewidują kilka wymogów, którym zadośćuczynić muszą przedsiębiorcy. Zgodnie z ww. przepisami firma osoby prawnej zawiera (...)

 • Budowa mieszkań w VI 2014 r.

  (...) o budownictwie mieszkaniowym pokazują spory wzrost liczby rozpoczynanych budów. W tym czasie tylko raz dynamika wzrostu była niższa niż dwucyfrowa (2%; listopad 2013 r.), a raz wyniosła aż (...)

 • Ranking kont oszczędnościowych VII 2014

  (...) Jak w każdym miesiącu eksperci porównywarki TotalMoney.pl porównali konta oszczędnościowe, na których zgromadzone zostało saldo wynoszące 10 000 zł. Spośród nich wybrali te, które swoim (...)

 • Nowe prawo antymonopolowe od 18 stycznia 2015 r.

  (...) konsumentów oraz skuteczniejsze wykrywanie praktyk ograniczających . Zmiany dotyczą m.in. kontroli koncentracji. Wprowadzona zostanie dwuetapowa procedura analizowania wniosków w sprawie fuzji (...)

 • Rynek walutowy ustabilizowany

  (...) dolar australijski. Było to wynikiem dość dobrych nocnych danych na temat nastrojów konsumentów. Indeks Hang Seng Enterprises wzrósł dziś w nocy o 2 proc i jest to największa zwyżka od (...)

 • M-commerce: gdzie najłatwiej robić zakupy mobilne?

  (...) internetowe z wybranych europejskich krajów pod względem oferowanych przez nie możliwości zakupów za pośrednictwem urządzeń przenośnych. Raport idealo ma na celu zaprezentować, czy (...)

 • Badania i rozwój w Polsce 2014

  (...) wzrosła liczba firm, które planują zwiększyć wydatki na badania i rozwój w krótkiej i dłuższej perspektywie, w stosunku do poziomu wydatków poniesionych w roku 2013. W perspektywie dwóch (...)

 • Biznes Raty: sprzedaż ratalna dla firm w Meritum Banku

  (...) firm zajmujących się handlem w obszarze B2B: specjalistycznych sklepów, salonów i hurtowni, także tych działających w obszarze e commerce, które kierują swoją ofertę do przedsiębiorców (...)

 • Zarządzanie zasobami ludzkimi: czas na miękki HR

  (...) z badania jest fakt, że duży odsetek rozważa obecnie zmianę pracy, jednak pracodawcy zdają się nie dostrzegać jeszcze zagrożenia, jakie z takiej sytuacji może płynąć. Zdecydowana (...)

 • Ford Ranger Wildtrack 3,2 TDCI

  (...) polskiej drodze jest naprawdę trudne, więc Ford Ranger z automatu staję się ciekawym samochodem. O unikatowości pickupów dowodzi fakt, że pytając kogoś o to jaki samochód sobie wymarzył (...)

 • Ceny mieszkań nad morzem

  (...) jeden z popularniejszych sposobów na spędzenie letniego . Nie zmienia tego nawet charakterystyczna dla naszego kraju niepewna pogoda w miesiącach letnich. Z tego względu mieszkania nabywane w (...)

 • Drukarka etykiet Brother P-touch P750W

  (...) urządzenie kompaktowe i łatwe w użyciu. Model oferuje prędkość druku wynoszącą do 30 mm/s oraz umożliwia druk na etykietach o szerokości do 24 mm, przy czym maksymalna wysokość zadruku (...)

 • Tartak ABWood - Jedno z największych przedsiębiorstw przemysłu drzewnego w Polsce. Produkcja tarcicy mokrej i suchej, różnych elementów meblowych, brykiet drzewny, zrębki. Sławno

  Czytaj więcej: Drewno


strony : [ 1 ]
 
22
lipiec 2014

lipiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1464
CHF 3,4121
USD 3,0748
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.