eGospodarka.pl

 • Kursy walut 30.06-04.07.14

  (...) nowe historyczne szczyty. Zarówno S&P 500, jak i Dow Jones Industrial zyskały w tym tygodniu niecałe 2 proc. Wtórowały im największe europejskie parkiety, a także główne giełdy Azji (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa użyczenia samochodu ciężarowego, poznaj opinie o Wydawnictwo Prószyński i S-ka Terry Pratchett, Eryk czy przeglądaj oferty pracy z miasta Legnica.


 • Rynek walutowy 30.06-04.07.14

  (...) impulsów sesje na głównej parze walutowej cechowała dość mała zmienność kursu. Około godziny 16:00 tego dnia eurodolar wyceniany był na 1,3687, co było niemal identycznym poziomem jak (...)

 • EUR/USD – w dół po lepszych danych z USA

  (...) - Dzień Niepodległości, 08:00 (Niemcy) - Zamówienia w przemyśle s.a. (m/m), maj (-1,7%, prognoza -1,0%, poprzednio 3,4%), 09:30 (Szwecja) - Produkcja przemysłowa s.a. (r/r), maj (prognoza 0,1%, (...)

 • Zarobki w IT w 2013 roku

  (...) wynagrodzeń całkowitych w branży IT wyniosła w 2013 roku 6 000 PLN. Jednak w zależności od obszaru przeciętne płace w IT wahały się od 4 200 PLN do 7 000 PLN miesięcznie. Najwięcej (...)

 • Podatek liniowy nie zawsze korzystniejszy od skali podatkowej

  (...) liniowego? Grono samozatrudnionych, którzy mogą skorzystać z podatku liniowego, zostało poszerzone. Jeśli podatnik zrezygnuje w danym roku z etatu i podejmie samozatrudnienie przy jednoczesnym (...)

 • WNT towaru: zbiorcza faktura korygująca w podatku VAT

  (...) r. polski przedsiębiorca otrzyma od kontrahenta unijnego notę kredytową (in minus) wystawioną dnia 4 lipca, dokumentującą przyznany opust osiągnięty za plan sprzedaży w pierwszym półroczu (...)

 • Pełne odliczenie VAT od zakupu motocykla dopiero od kwietnia 2014 r.

  (...) Wspólnicy zamierzają kupić na potrzeby prowadzonej firmy (którego zakup jest gospodarczo uzasadniony), który ma służyć wyłącznie prowadzonej działalności, a jego użytek prywatny nie (...)

 • TYNKBUD-1 buduje przy Pełczyńskiego 17a w Warszawie

  (...) Bemowie, w okolicy ulic Lazurowej i Górczewskiej, ma stanowić dogodne rozwiązanie dla osób, które ceniąc walory miejskiego życia, pragną jednocześnie pozostać z dala od jego zgiełku. To tu (...)

 • Lexus IS 250 F-Sport – piękny ze słabym sercem

  (...) w oczy niezłymi hasłami: silnik V6, nazwa modelu zawierająca słowo „sport” oraz bardzo agresywne nadwozie to cechy, które muszą się podobać. Podnoszą one apetyt w miarę zagłębiania (...)

 • Księgi wieczyste z łatwiejszym dostępem

  (...) i hipotece jest kolejnym etapem ułatwiania życia osobom i instytucjom działającym na . Już od czterech lat istnieje internetowa przeglądarka ksiąg wieczystych (http://ekw.ms.gov.pl), lecz jak (...)

 • Plus i Cyfrowy Polsat: Internet LTE z nowościami

  (...) ofercie dla biznesu Od 3 lipca oferta szybkiego mobilnego bez ograniczenia wielkością pakietu danych przez całą długość umowy jest dostępna także dla klientów biznesowych, dzięki czemu (...)

 • Windows 9: powróci menu Start i pulpit?

  (...) internauci po raz kolejny mogą dowiedzieć się o najnowszych planach . Tym razem sprawa tyczy aktualizacji Windows 8.1, oraz nowej wersji Windows 9. O ile informacja o Update 2 do Windows 8.1 była (...)

 • Nowe inwestycje w ŁSSE

  (...) Podstrefie Koluszki SuperDrob Zakłady Drobiarsko-Mięsne S.A. (firma branży drobiarsko-mięsnej działająca na polskim rynku od 1993r.) wybuduje kolejny nowoczesny zakład przetwórstwa i (...)

 • Najlepsze lokaty bankowe wg Expandera VII 2014

  (...) czasu przynoszą zbyt dużych zysków. Trzeba jednak dodać, że gdyby Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała się na obniżenie stóp procentowych, odsetki od depozytów byłyby jeszcze niższe (...)

 • Smartfon Samsung Galaxy S5 mini

  (...) Wyświetlacz HD Super AMOLED o przekątnej 4,5 cala GALAXY S5 mini zapewnia żywe kolory i doskonałą jakość obrazu. Podobnie jak , smartfon GALAXY S5 mini posiada perforowaną tylną część (...)

 • Stopy procentowe bez podwyżek

  (...) pozostają na najniższym poziomie w historii. Na środowym posiedzeniu, co nie powinno nadmiernie dziwić, RPP po raz kolejny pozostawiła stopy procentowe na dotychczasowym poziomie (stopa (...)

 • Biedronka i Lidl - najbardziej zaufane sklepy spożywcze

  (...) są w Polsce podstawą do przyznania nagród Złotego i Kryształowego Godła. Złote Godło to nagroda przyznawana , które w swojej kategorii zdobyły najwięcej spontanicznie oddanych głosów (...)

 • Skanery Plustek SmartOffice PS4080U i SmartOffice PS3060U

  (...) pojemny, ultraszybki automatyczny podajnik dokumentów. Podajnik w modelu PS3060U pomieści do 50 arkuszy formatu A4 oraz 20 wizytówek. Natomiast model PS4080U zmieści aż do 100 oddzielnych (...)

 • Najbardziej poszukiwane zawody 2014

  (...) deklarowany jest przez 36% pracodawców na świecie. W Polsce trudności w rekrutacji pracowników o odpowiednich kwalifikacjach deklaruje 33% firm. W ciągu siedmiu lat prowadzenia badania w naszym (...)

 • Pośrednictwo kredytowe 2013

  (...) przez GUS, w 61 firmach głównymi udziałowcami były osoby prawne i osoby prywatne spoza sektora finansowego, w 8 – instytucje finansowe, w tym 4 firmy były kontrolowane przez banki. W grupie (...)

 • Stara Odra Residence: apartamenty we Wrocławiu

  (...) , w którym znajdzie się łącznie 89 lokali o powierzchni od 28 do 120 mkw. Są to: studio, 53 mieszkania 2-pokojowe, 20 3-pokojowych oraz 15 przestronnych apartamentów 4-pokojowych. Apartamenty (...)

 • Ubezpieczenie na życie: co warto wiedzieć?

  (...) Polsce. Tymczasem taka polisa może się okazać bardzo przydatna. Przy jej wyborze trzeba się jednak wykazać ostrożnością, tak by wykupić taką, która spełni wszystkie nasze potrzeby (...)

 • EUR/PLN nieco powyżej 4,15

  (...) natury makroekonomicznej dniu jak wczoraj, dziś nie należy spodziewać się gwałtownych ruchów na rynkach finansowych. W godzinach nocnych eurodolar zniżkował z poziomu 1,3610 do 1,3600. Polski (...)

 • Program LIFE: dla kogo dofinansowanie?

  (...) LIFE jest instrumentem finansowym Unii Europejskiej na rzecz . Ogólnym celem LIFE jest przyczynianie się do wdrażania, aktualizacji i rozwoju polityki ochrony środowiska i prawodawstwa UE poprzez (...)

 • Edukacja w Polsce: co wpływa na decyzje Polaków?

  (...) dostarcza cennych informacji o tym, jak Polacy rozwijają swoje umiejętności i kompetencje z perspektywy decyzji podejmowanych w rodzinie. Tak wielkiego badania, poza badaniami Głównego Urzędu (...)

 • BHP MAX Niedzielscy s.j. - Zaopatrzenie przedsiębiorstw w odzież roboczą i artykuły BHP z dostawą do klienta.

  Czytaj więcej: Robocza


strony : [ 1 ] . 2
 
4
lipiec 2014

lipiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1435
CHF 3,4076
USD 3,0495
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.