eGospodarka.pl

 • "Moda na HR". Podsumowanie kampanii

  (...) raz drugi, przeprowadzono badanie „HR-owca portret własny” a także debatę ekspercką, podczas której zaproszeni liderzy opinii zastanawiali się jaka będzie przyszłość branży HR w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3m, poznaj opinie o LG HT762PZ czy przeglądaj oferty pracy z miasta Golub-Dobrzyń.


 • Polska zaskarży dyrektywę tytoniową

  (...) roku 2016 ze sprzedaży papierosów smakowych. Papierosy mentolowe miałyby zniknąć z rynku 4 lata później. Polska jest jednym z największych producentów papierosów i tytoniu w UE, więc taki (...)

 • Inflacja w czerwcu: ceny stanęły w miejscu

  (...) w czerwcu 2014 r., utrzymały się przeciętnie na poziomie zbliżonym do zanotowanego przed miesiącem. Ceny obniżyły się w czerwcu w porównaniu z majem o 0,3 proc. Potaniał cukier, owoce (...)

 • Warszawska giełda: inwestorzy bez zapału

  (...) w Warszawie wyraźnie osłabł. Popyt starał się jeszcze coś zdziałać w segmencie dużych firm, jednak małe i średnie poszły w zapomnienie. Już na otwarciu widać było, że byki mogą mieć (...)

 • Niesprzedane roboty budowlane w spisie z natury na koniec roku

  (...) o podatku dochodowym od osób fizycznych mówi, że u podatników osiągających dochody z działalności gospodarczej i prowadzących dochodem z działalności jest różnica pomiędzy przychodem a (...)

 • Przekazanie i amortyzacja pomiędzy firmami małżonków środka trwałego

  (...) art. 22g ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Ust. 12 tego przepisu mówi, że w razie zmiany formy prawnej, a także połączenia albo podziału podmiotów dokonywanych na podstawie (...)

 • Aport przedsiębiorstwa do spółki z o.o. z podatkiem PCC

  (...) Wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą na własne nazwisko na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej. Jest czynnym podatnikiem VAT. Zamierza on wnieść aportem swoje (...)

 • Płyta główna ASUS H97-Pro Gamer dla graczy

  (...) H97-PRO Gamer obsługiwana jest przez Intel Gigabit Ethernet. W połączeniu z procesorem Intel-a oferuje bardzo wysoką przepustowość protokołów TCP i UDP, zmniejszone zapotrzebowanie na moc (...)

 • Oszczędzanie pieniędzy w wydaniu Polaków

  (...) Według gospodarstw domowych biorących udział w badaniu, bieżący klimat do oszczędzania w stosunku do poprzedniego kwartału pogorszył się. Odsetek tych, którzy uznają, że to bardzo dobry (...)

 • Monitor Rynku Pracy V 2014

  (...) Instytutu Badawczego Randstad pokazuje, że polski rynek utrzymuje dużą dynamikę rotacji pomiędzy miejscami pracy. W minionym półroczu pracodawcę zmienił co piąty badany. Nawet pomimo (...)

 • EUR/USD – kolejne odbicie od oporu

  (...) - Protokół z posiedzenia RBA, 04:30 (Chiny) - Nowe kredyty (CNY), czerwiec (1080 mld, prognoza 915 mld, poprzednio 870,8 mld), 04:58 (Japonia) - Komunikat po posiedzeniu BoJ, 08:30 (Japonia) (...)

 • Deweloperskie spółki giełdowe w I poł. 2014 r.

  (...) na rynku . Powodem są rekordowo niskie stopy procentowe, a najbardziej namacalnym efektem - wzrost sprzedaży. Niedawno spółki giełdowe zakończyły sezon, w którym chwaliły się swoimi (...)

 • Łacińskie paremie prawnicze: hereditas nihil aliud est (...)

  (...) „ABC Prawa” postaramy się przybliżyć wybrane i ich wpływ na dzisiejszy system prawny. Na wstępie warto zauważyć, że prawo rzymskie jest jednym z filarów kultury europejskiej. Nie dziwi (...)

 • Biurowiec Alchemia w Gdańsku: II etap inwestycji

  (...) w grudniu ub. roku. Obecnie kończą się już roboty budowlane na poziome 0, a na początku listopada mają się rozpocząć prace przy konstrukcji poziomów 1-3. W ramach inwestycji powstanie duże (...)

 • Słabną notowania złotego

  (...) ZEW obrazującego nastroje wśród analityków i inwestorów instytucjonalnych w Niemczech. Konsensus dotyczący sytuacji bieżącej wynosi 67,4 pkt., a odczyt dotyczący przyszłości mają (...)

 • Ile zarabia informatyk? Polskie firmy kontra zagranica

  (...) kapitału zagranicznego otrzymywali miesięcznie więcej niż 11 400 PLN brutto. Natomiast najlepiej opłacani informatycy w polskich firmach mogli liczyć na powyżej 7 300 PLN brutto. Jedynie w (...)

 • Wakacje 2014: zadbaj o spokojny wypoczynek nad wodą

  (...) planując wakacje, zawczasu rezerwuje sobie nocleg, a także, w wypadku żeglarzy – , którą będą czarterować. Aby taka rezerwacja była wiążąca, potrzebna jest zaliczka. Zanim wpłacimy (...)

 • Pracownicy gotowi na najnowsze technologie

  (...) korzystania z nowych technologii, które mogą usprawnić i uprościć interakcje między pracownikami. Pracownicy z sektorów takich jak usługi finansowe, opieka zdrowotna, edukacja czy sektor (...)

 • Inwestorzy w gorszych nastrojach

  (...) mogli zdążyć się przyzwyczaić, że ilekroć Janet Yelllen, przewodnicząca Fed, przemawia publicznie, akcje drożeją. Ale tym razem nikt nie oczekuje po niej niczego nowego podczas przemowy w (...)

 • Mieszkanie dla Młodych: limity poniżej cen rynkowych

  (...) 2014 program MdM, jeśli jego zasady się nie zmienią, będzie nadal mieć znikomą siłę oddziaływania; skorzystają z niego tylko mieszkańcy wybranych miast i to ci, którzy wybiorą konkretne, (...)

 • Niedozwolone klauzule umowne u deweloperów

  (...) spółdzielnie mieszkaniowe i towarzystwa budownictwa społecznego – czyli przedsiębiorcy oferujący nowe lokale mieszkalne mają jednakowe obowiązki wobec konsumentów. Aby chronić prawa (...)

 • Zagraniczne sklepy internetowe: mniejsze zaufanie klientów

  (...) Infas na zlecenie Trusted Shops, aż 52% Niemców kupujących online w innym kraju wymaga, aby sklep, w którym planują zakupy posiadał rozpoznawalny znak jakości. Dla porównania w ubiegłym roku (...)

 • Karta kredytowa czy konto walutowe – jak płacić za granicą?

  (...) na do jednego z krajów strefy euro i decydując się na kredytową, można sporo przepłacić. Różnice między najtańszą i najdroższą ofertą są znaczące i wynoszą niemal 700 zł (...)

 • Windows XP: czym grozi korzystanie z systemu?

  (...) miejsce w 2001 roku, długo przed nastaniem epoki technologii mobilnych i chmury obliczeniowej. Zdalny dostęp do komputerów uzyskiwano wówczas najczęściej za pośrednictwem linii telefonicznych, (...)

 • BMW 330d xDrive Touring

  (...) że prezentowany egzemplarz został doposażony w pakiet M. To zresztą widać. Sportowe zderzaki, nakładki na progi, delikatna lotka na klapie bagażnika, podwójna końcówka wydechu i 18-calowe (...)

 • Akwarystyka - Sklepy internetowe z artykułami akwarystycznymi.

  Czytaj więcej: Akwarystyka


strony : [ 1 ] . 2
 
15
lipiec 2014

lipiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1433
CHF 3,4124
USD 3,0454
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.