eGospodarka.pl

 • TK: zbyt szerokie uprawnienia kontrolerów biletów

  (...) Generalnego zbadał zapisy prawa przewozowego, przewidujące karę grzywny dla podróżnego, który w czasie kontroli nie pozostał w miejscu przeprowadzenia kontroli do czasu przybycia Policji (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o przywrócenie do pracy w związku z niezasadnym rozwiązaniem umowy o prace bez wypowiedzenia, poznaj opinie o Ardo CN 60 IX czy przeglądaj oferty pracy z miasta Elbląg.


 • Giełdy europejskie wytrącone z marazmu

  (...) emocji można było szukać ze świecą. Nieco ruchu w przypadku indeksów dużych spółek widać było jedynie w ciągu dwóch pierwszych godzin handlu. Po symbolicznej zwyżce na otwarciu, WIG20 (...)

 • Rosja musi zapłacić 50 miliardów dolarów. Za Jukos

  (...) dwukrotnie większej sumy odszkodowania, ale i tak sprawa należy do największych tego typu w historii działania haskiego trybunału. Zajął się on badaniem pozwu wniesionego przez spółki grupy (...)

 • Eurodolar – możliwe dalsze spadki

  (...) - Wskaźnik Wyprzedzający Koniunktury wg BIEC, lipiec (153,4pkt., poprzednio 152,9), 15:45 (USA) - Indeks PMI dla usług, wst., lipiec (prognoza 61,5, poprzednio 61), 16:00 (USA)- Indeks podpisanych (...)

 • Wydatki na wojsko 2014

  (...) liderów w dziedzinie obronności, wyniosły w 2013 roku 1,6 bln dolarów, co stanowiło 92 proc. całkowitych wydatków zbrojeniowych na świecie. Rok wcześniej było to 1,7 bln dolarów. W (...)

 • Zasady bezpieczeństwa na drodze – za co mandat?

  (...) w ruchu drogowym obowiązkowo musi posiadać na swoim wyposażeniu gaśnicę z ważną homologacją oraz trójkąt ostrzegawczy. Brak którejś z tych pozycji skutkuje nieprzyjemnymi konsekwencjami w (...)

 • Przetargi - raport VI 2014

  (...) , w czerwcu 2014 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych opublikowano 13 tys. 132 ogłoszenia o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Tegoroczny czerwcowy wynik jest niższy (...)

 • Obligacje skarbowe – oferta VIII 2014

  (...) skali roku. Pozostałe w pierwszym okresie odsetkowym oprocentowane są odpowiednio: 3,00% dla 3-latek, 3,50% dla 4-latek oraz 4,00% dla 10-latek. Mnożnik i marże zostały utrzymane na (...)

 • Wynagrodzenia w działach produkcyjnych 2013

  (...) miastach Mediana miesięcznego wynagrodzenia całkowitego brutto w działach produkcyjnych w 2013 roku wyniosła 3 600 PLN. Jednak w niemal 70% województw wynagrodzenia nie przekraczały tej kwoty. (...)

 • Fundusze akcji dywidendowych zarabiają więcej

  (...) warszawskiej giełdzie rządzi marazm. Najszerzej obrazujący koniunkturę indeks WIG co prawda zyskał, ale raptem 9,8 proc. (stan na 18 lipca br.). Natomiast WIG20 Total Return, czyli wskaźnik (...)

 • Kultura w Polsce w 2013 r.

  (...) liczba muzeów, kin stałych domów i ośrodków kultury, klubów i świetlic, spadła natomiast liczba bibliotek publicznych i placówek informacyjno-bibliotecznych, galerii i salonów sztuki oraz (...)

 • Mały ZUS: kiedy się kończy i z czym się to wiąże?

  (...) – czym się różnią? Składki ZUS przedsiębiorcy to konieczność, jeśli prowadzi się firmę w Polsce. Nie można z nich zrezygnować, nawet jeśli nie planuje się korzystać z usług (...)

 • Gdy wiedza ekonomiczna kuleje, budżet domowy cierpi

  (...) wciąż ten sam – wiedza ekonomiczna Polaków kuleje. Co gorsza, bardzo słabo jest też z umiejętnością zwykłego liczenia. W badaniu Millward Brown „Stan Polaków”, przeprowadzonym na (...)

 • Rynek najmu: ceny w ośrodkach akademickich

  (...) trzeba przeznaczyć na kawalerki wynosi 1530 zł. Pomimo tego, że obecnie bez problemu znajdziemy w stolicy tańsze lokale, też w dobrej lokalizacji, to jednak na najem 1-pokojowego M za cenę (...)

 • Niezbywalne prawo do urlopu

  (...) takich profitach marzy każdy pracownik, ale nie każdy może je mieć. Jedna rzecz należy się jednak wszystkim zatrudnionym na etacie bezwzględnie – . Każdy etatowiec nie tylko ma do niego (...)

 • Prawa konsumenta a wyjazdy wakacyjne

  (...) w lokalu firmy nie przysługuje nam do rezygnacji, jeżeli nie przewiduje takiego uprawnienia sam sprzedający. Sytuacja wygląda jednak zupełnie inaczej, gdy taką umowę zawarliśmy poza jego (...)

 • Fiat 500L Trekking dla hipsterów z gór?

  (...) chce mieć wszystkie modele z akcentem "500". Przecież 1000 jest większe... To samo przytrafiło się z Multiplą (chociaż może to i dobrze? - legenda trwa nadal) i tak do dyspozycji mamy (...)

 • Rekomendacja U – podsumowanie zmian

  (...) do banków znajdują się zarówno wskazówki dotyczące bezpośrednio klienta (np. obowiązki informacyjne), jak i takie, których realizacja pozostanie dla klientów najprawdopodobniej (...)

 • Kurs EUR/USD stabilizuje się

  (...) wielu ważnych wydarzeń. Uwagę w zasadzie jedynie powinien przykuć odczyt indeksu podpisanych umów kupna domów w USA (16:00), który stanowi stosunkowo dobry predyktor sprzedaży domów na rynku (...)

 • Płyta główna ASUS Maximus VII Formula

  (...) pamięć DDR 3300+ (OC) oraz konfiguracje: quad-GPU SLI™ i 3-way CrossFireX™. Posiada dwa złącza SATA Express, dziesięć złączy SATA 3.0 oraz osiem portów USB 3.0 i sześć portów USB 2.0. (...)

 • Usługi assistance doceniane

  (...) przeprowadzonego w marcu 2014 roku przez Europ Assistance Polska pokazują, że 72% badanych docenia ubezpieczenia i usługi assistance dołączone do produktów bankowych. Co więcej, zdaniem (...)

 • Giełdy europejskie: lekkie wzrosty na początek tygodnia

  (...) pozytywnie działają wzrosty w czasie sesji azjatyckiej. Szczególnie imponująco wygląda chiński rynek, gdzie w Szanghaju główny indeks rośnie o ponad 2%. Hang Seng zyskuje 1%, podobnie jak (...)

 • Wsparcie dla firm: gdzie może udać się start up?

  (...) lat (2007-2013) łączna kwota, o jaką aplikowali startupowcy do Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, wyniosła ponad 12,24 mld zł. Gdyby zamiast EFRR w startupy miał zainwestować każdy (...)

 • Zaległy urlop: negatywne skutki

  (...) Państwowej Inspekcji Pracy, ilość niewykorzystanych dni urlopów wypoczynkowych na przestrzeni ostatnich lat jest nadal znacząca, mimo przesunięcia terminu ostatecznego wykorzystania rocznego (...)

 • Spam V 2014

  (...) zwykle, przed obchodami Dnia Matki w maju mieli ręce pełne roboty, rozsyłając reklamy kwiatów oraz słodyczy jeszcze przed nadejściem tego święta. Aby zdobyć uwagę odbiorcy, temat e-maila (...)

 • Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Sawala - Informacje ogólne, oferta i zakres usług prawnych dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych, zasady wynagrodzenia, lokalizacja. Poznań.

  Czytaj więcej: Kancelarie radcowskie


strony : [ 1 ] . 2
 
28
lipiec 2014

lipiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1470
CHF 3,4132
USD 3,0860
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.