eGospodarka.pl

 • EUR/USD: spadek do poziomu 1.3656 USD

  (...) - Wystąpienie publiczne szefa RBA (Glenn Stevens), 03:30 (Australia) - Nowe domy oddane do użytku (m/m), maj (9,9%, prognoza 3,0%, poprzednio -5,6%), Sprzedaż detaliczna (-0,5%, prognoza 0,0% (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Oświadczenie zawierające informacje niezbędne do ustalenia kategorii ratingowej, poznaj opinie o Siemens KI 34VV01 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Nowy Tomyśl.


 • Dostępność kredytów: indeks VI 2014

  (...) Finance oraz TVN Biznes i Świat osiągnął w czerwcu 119,23 punktu. Był o 3,1 pkt. niższy niż w kwietniu, ale jeszcze o 2 pkt. wyższy niż rok temu, gdy wynosił 117,17 pkt. Przewaga nad (...)

 • Zakup przedsiębiorstwa: amortyzacja środków trwałych i wartości firmy

  (...) o podatku dochodowym od osób prawnych (dalej updop) i odpowiednio art. 22g ust. 14 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (dalej updof) mówią, że w razie nabycia w drodze kupna lub (...)

 • Mieszkanie dla młodych: niższe limity na Pomorzu

  (...) metr kwadratowy będzie można od 1 lipca kupować w Gdańsku mieszkania z rządowymi dopłatami w programie . Jak policzył Home Broker, to o 256,30 zł i (4,5 proc.) mniej niż przez poprzednie (...)

 • Phishing: użytkownicy produktów Apple zagrożeni

  (...) Note: Unusual Access Acitivity in your account” (tłum.: Ważna wiadomość: Nietypowa aktywność związana z dostępem do Twojego konta) dociera do polskich użytkowników z rzekomego adresu (...)

 • Prywatny samochód osobowy w firmie: odliczenie VAT

  (...) zaliczać w ciężar kosztów wydatki związane z użytkowaniem niestanowiącego majątku firmy, podatnik jest obowiązany z jednej strony do prowadzenia ewidencji przebiegu takiego pojazdu i (...)

 • Podatek dochodowy: sprzedaż mieszkania w spadku z kredytem

  (...) Wnioskodawczyni otrzymała w po zmarłej w 2013 r. matce nieruchomość oraz zobowiązanie w postaci przeznaczonego na zakup przez spadkodawczynię mieszkania. Wnioskodawczyni sprzedała tę (...)

 • Pierwsza praca w IT: jakie zarobki?

  (...) informatycy to jeden z najlepiej opłacanych zawodów. Co więcej: popyt na pracowników IT z roku na rok jest coraz większy, nie tylko w samej branży IT, ale również w innych gałęziach (...)

 • Smartfon ZTE KIS 3 dostępny w Polsce

  (...) następca modeli ZTE KIS i ZTE KIS PRO. W sieci Plus telefon jest dostępny za 3 złote w abonamencie i ofercie mix. działa w oparciu o najnowszą wersję systemu operacyjnego Android 4.4 KitKat (...)

 • Najtańsze bilety lotnicze? Leć we środę lub czwartek

  (...) mają kupować bilety, żeby były one jak najtańsze. Mówi się, że im wyprzedzenie większe, tym bilet ma lepszą cenę, ale my od jakiegoś czasu staramy się obalić ten mit – zwłaszcza, że (...)

 • Rynek pracy w UE: pokryzysowe realia "straconego pokolenia"

  (...) politycy cytując dane urzędów statystycznych powoli zaczynają wieścić powrót prosperity, bezrobocie pozostaje jednym z najważniejszych wyzwań, przed którymi stoi współczesna Europa. Jak (...)

 • Lokaty i konta oszczędnościowe: realne zyski VI 2014

  (...) realnie można zarobić 0,93 proc., podczas gdy jeszcze miesiąc temu potencjalny zysk był na poziomie 0,81 proc. Za kolejnym wzrostem wskaźnika IRO stoi przede wszystkim niższa prognoza inflacji. (...)

 • Badanie techniczne samochodu to konieczność

  (...) Kontroli Pojazdów, ma zapewnić uczestników ruchu drogowego, na które negatywny wpływ mogą mieć poważniejsze usterki. Podczas badania sprawdzany jest stan techniczny wszystkich układów (...)

 • Upadłości firm w Polsce I poł. 2014 r.

  (...) to jednak ciągle o 100 proc. więcej niż w pierwszym półroczu przedkryzysowego 2008 r. W pierwszej połowie br. wyraźnie zmniejszył się odsetek z możliwością zawarcia układu – do 13,5 (...)

 • Zakup mieszkania z długami: jak go uniknąć?

  (...) każdy kupujący mieszkanie jest sprawdzenie księgi wieczystej. Przede wszystkim należy dokładnie sprawdzić dział IV księgi wieczystej, w której wpisane są hipoteki. Warto bowiem pamiętać (...)

 • Sytuacja finansowa sektora przedsiębiorstw I kw. 2014

  (...) popyt generowany przez klientów krajowych. Sprzedaż zwiększyła się w budownictwie, handlu, transporcie oraz w pozostałych usługach. Jednocześnie wzrosło zainteresowanie eksportem (...)

 • Boruta-Zachem S.A. na NewConnect

  (...) w dniu 11.01.2005 roku pod nazwą: Zachem Barwniki sp. z o.o. Zachem Barwniki Sp. z o.o. była kontynuatorem 60 letniej tradycji Zakładów Chemicznych Organika-Zachem. W 2009 roku dokonano (...)

 • Ważny dzień dla EUR/USD

  (...) podjęła Rada Polityki Pieniężnej. Zgodnie z oczekiwaniami pozostały one na dotychczasowym poziomie (główna 2,5 proc.). Najnowsze projekcje Narodowego Banku Polskiego przyniosły kombinację (...)

 • Licytacje komornicze nieruchomości coraz częstsze

  (...) Od samego początku spowolnienia gospodarczego, datowanego na przełom 2008/2009 roku, jednym z bardziej charakterystycznych jego symptomów była spektakularna zwyżka aktywności rodzimej (...)

 • Leasing-Experts S.A. na Catalyst

  (...) przedmiot działalności Emitenta polega na świadczeniu usług brokerskich w sprzedaży produktów leasingowych, kredytowych oraz faktoringowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Model (...)

 • Sesja giełdowa pełna wrażeń

  (...) otwarciu zdołała się podnieść i zakończyć sesję niewielkimi zwyżkami. Zupełnie inaczej sesja potoczyła się w Warszawie, gdzie WIG20 stracił 1 proc. po wyraźnym tąpnięciu w czasie (...)

 • Zbyt wysoka rata kredytu? Obniż ją

  (...) konkurencją Najlepszym sposobem na zmianę wysokości rat jest obniżenie wysokości marży kredytowej, od której zależy poziom oprocentowania . Jej poziom teoretycznie jest stały w całym (...)

 • Dow Jones znowu próbuje przebić 17 tys. pkt.

  (...) miało m.in. istotne obsunięcie się kursu GoPro. Akcje producenta super wytrzymałych, mobilnych kamer straciły na wartości 13,6%. To pierwszy spadek kursu GoPro od niedawnego debiutu. Inwestorzy (...)

 • Odpis na ZFŚS - kogo obowiązuje i na czym polega?

  (...) socjalnej na rzecz obecnych pracowników i ich , byłych pracowników (emerytów i rencistów) i ich najbliższych oraz na rzecz innych osób, które uznaje się za beneficjentów ZFŚS. Dokładną (...)

 • Rynek biurowy w Polsce 10 lat po wejściu do UE

  (...) zmian ekonomicznych jak i politycznych w Polsce. 1 maja 2014 roku minęło 10 lat od wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Był to okres intensywnego rozwoju naszej gospodarki, skutkujący (...)

 • Termochem - Sprzedaż ekologicznych zbiorników na media agresywne, pomostowych krat kompozytowych oraz systemów do monitorowania i optymalizacji spalania węgla.

  Czytaj więcej: Produkty przemysłowe


strony : [ 1 ] . 2
 
3
lipiec 2014

lipiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1536
CHF 3,4201
USD 3,0418
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.