eGospodarka.pl

 • Zarobki i koszty życia w Norwegii i Niemczech

  (...) granicę wskazują analizy ujęte w publikacji Komitetu Badań nad Migracjami Polskiej Akademii Nauk. Opracowany przez profesora Romualda Jończego „Wskaźnik Makroekonomicznej Opłacalności (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Kontrola zwolnień lekarskich - upoważnienie do przeprowadzenia kontroli, poznaj opinie o Epson EMP-DM1 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Bogatynia.


 • Tablet Colorovo CityTab Lite 7” 2.2

  (...) Amlogic AML 8726-MX 1.5 GHz dual core, który współpracuje z 1 GB pamięci RAM, co przekłada się na szybsze uruchamianie i działanie aplikacji. Najnowszy tablet otrzymał również (...)

 • Rynek kredytowy się rozkręca

  (...) stycznia do maja powiększyła się o 2,7 mld zł. To niemal dwa razy tyle co przed rokiem. W 2012 r. na wynik bliski 3 mld zł klienci i banki pracowali prawie 8 miesięcy. Jak mocno zmienił się (...)

 • Prywatna opieka zdrowotna z banku

  (...) nie tylko polisy do kredytów i produkty ubezpieczeniowo-inwestycyjne, ale także podsuwają klientom ubezpieczenia komunikacyjne czy życiowe. W wielu instytucjach finansowych można liczyć także (...)

 • EUR/USD – powrót do wsparcia w rejonie 1.3655 USD

  (...) rejonie 1.3655 USD, powinno zostać obronione. W krótkim terminie możliwy korekcyjny ruch w górę. Silny opór znajduje się w okolicy 1.3700-1.3720 USD. Próba jego przełamania może się nie (...)

 • Zakup laptopa na raty = korekta kosztów w podatku dochodowym

  (...) przedsiębiorców się decyduje. Wydatek związany z zakupem laptopa czy tableta rozkłada się tutaj bowiem na dosyć długi okres, przez co miesięczna rata jest mało odczuwalna dla finansów (...)

 • Volkswagen Golf GTI bliski ideału

  (...) GTI, najbardziej kultowa z kultowych odmian najbardziej kultowego z kultowych hot hatchy szykuje się do... 40 urodzin. My, ostatnie dni spędziliśmy za kierownicą siódmej generacji (...)

 • Firma w domu: rozliczenie opłat za media w księdze podatkowej

  (...) wykorzystywać swoje nieruchomości mieszkalne na potrzeby prowadzonej . W tym celu z reguły wydzielają jedno bądź kilka pomieszczeń takiej nieruchomości, gdzie mieści się np. biuro czy (...)

 • Licytacja komornicza: pierwsze zasiedlenie z podatkiem VAT

  (...) Wnioskodawca prowadzi nieruchomości należącej do . Jest to lokal niemieszkalny w stanie deweloperskim. Lokal był budowany przez spółkę, która podczas trwania inwestycji odliczała VAT (...)

 • Upadłość konsumencka zbyt liberalna dla dłużników

  (...) nawet dla zwykłych nadużyć w zaciąganiu zobowiązań przez tych, którzy świadomie żyli na koszt innych, rzetelnych kredytobiorców. Ponadto nowelizacja powinna nastąpić razem z pracami nad (...)

 • Kolejne zezwolenia w ŁSSE

  (...) po raz trzeci Medana Pharma S.A. Spółka jest liderem w dziedzinie produkcji leków pediatrycznych i preparatów witaminowych. Wytwarza także leki dermatologiczne oraz stosowane w chorobach (...)

 • Roaming Orange: nowe ceny od 1 lipca

  (...) Połączenia telefoniczne Przesyłanie danych GPRS/UMTS/EDGE w roamingu: Wysyłanie wiadomości MMS w roamingu: Wiadomości SMS odbierane w roamingu są bezpłatne. Klienci mają do wyboru, w (...)

 • A może wakacje kredytowe?

  (...) pewien czas to już standard w polskich bankach. Informacja o warunkach tzw. wakacji kredytowych znajduje się w umowie hipotecznego lub regulaminie. Plusem tego rozwiązania jest niewątpliwie (...)

 • Własny biznes? Zapomnij o wakacjach

  (...) taki wniosek płynie z badania przeprowadzonego przez Grupę Idea Banku na 1000 właścicielach małych firm (jednoosobowa działalność gospodarcza). Niemal co drugi z nich w ogóle nie planuje w (...)

 • Megapanel: serwisy tematyczne IV 2014

  (...) „Biznes, finanse, prawo” na pierwszym miejscu, podobnie jak w , Grupa Onet.pl z zasięgiem 20,8%. Na drugim miejscu nadal Grupa Wirtualna Polska (zasięg: 19,2%), z kolei Grupa Money.pl z (...)

 • Niedoceniany zawód nauczyciela

  (...) nauczycieli na temat własnych warunków zawodowych, obejmuje informacje zwrotne od 55 000 nauczycieli szkół gimnazjalnych i szkół w UE. Komisja Europejska przeanalizowała wyniki badania TALIS (...)

 • PwC Top 100: największe spółki giełdowe 2014

  (...) 100 w analizowanym okresie uległa niemal podwojeniu – z 8,4 biliona dolarów do ponad 15 bilionów dolarów. Próg wejścia w skład TOP 100 również wzrósł prawie dwukrotnie – w 2009 roku (...)

 • Rekord S&P może wspomóc Europę

  (...) zwyżki na Wall Street pomagały Europejczykom wczoraj, choć publikacja indeksów PMI dla sektora produkcji na lokalnych rynkach generalnie raczej nie sprostała wymaganiom analityków. Podaż (...)

 • MoneyTrack: Polak i finanse 2014

  (...) dochodów najczęściej jest bowiem wymówką, a nie rzeczywistą przyczyną. – To, czy jesteśmy skłonni oszczędzać, inwestować czy ubezpieczać się, wynika nie z tego, ile mamy w portfelu (...)

 • Łodzie i jachty: preferencje Polaków

  (...) około 828 tysięcy mieszkańców kraju nad Wisłą zarabia powyżej 85 tys. złotych brutto w skali roku, za dwa lata może to być już blisko miliona osób (Dane na podstawie raportu KPMG, Rynek (...)

 • Oferty turystyczne same znajdą klientów

  (...) najszybciej rozwijających się segmentów sprzedaży internetowej. Według raportu interaktywnie.com, 78 proc. ankietowanych internautów planujących wyjazd wakacyjny korzystało z sieci w celu (...)

 • Kurs EUR/USD kontynuuje korektę

  (...) raportu ADP, który rozjaśni nieco sytuację przed jutrzejszymi danymi Departamentu Pracy. Konsensus ukształtował się na poziomie 205 tysięcy nowych etatów. W tym miejscu należy jednak (...)

 • Studia wyższe nie przygotowują do pracy

  (...) coraz wcześniej zderzają się z rynkiem pracy. Aż 62% uczniów szkół średnich (licea i technika) uważa, że ma już sprecyzowane plany zawodowe. Blisko 1/3 z nich decyzję o dalszej karierze (...)

 • Jak znaleźć najlepsze lokaty bankowe?

  (...) oszczędzania. Jest bezpieczny i przewidywalny. Dlatego też eksperci radzą by w tej formie trzymać większość swoich pieniędzy, a jedynie mniejszą część inwestować w instrumenty obarczone (...)

 • Red Real Estate Development: nowa inwestycja na warszawskich Skoroszach

  (...) nowego etapu Red Real Estate Development zakłada budowę 90 lokali o powierzchni od 31 do 106 m2 w cenie od 6 500 za 1 m2. Klientów przyciągnąć ma między innymi nowoczesny design i wysoki (...)

 • Parkur - Skup żywca, ubój i sprzedaż mięsa.

  Czytaj więcej: Mięso i przetwory


strony : [ 1 ] . 2
 
2
lipiec 2014

lipiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1500
CHF 3,4180
USD 3,0387
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.