eGospodarka.pl

 • Kursy walut 14-18.07.14

  (...) wydarzenia, czyli katastrofa lotnicza samolotu malezyjskich linii lotniczych oraz lądowa inwazja Izraela na Strefę Gazy. Na wartości wyraźnie traciły złoto i srebro, których zwyżki (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Duplikat korekty faktury, poznaj opinie o Golden Rose GREY HAIR TOUCH UP BARWIACY SZTYFT DO ODROSTOW czy przeglądaj oferty pracy z miasta Lipno.


 • ASF znów powraca. To już epidemia?

  (...) świń (ASF) poinformował Główny Lekarz Weterynarii. Dziewiąty już przypadek to – jak do tej pory – najliczniejsza grupa chorych zwierząt, padłych na tę śmiertelną i nieuleczalną (...)

 • Analiza SWOT: salon fryzjersko-kosmetyczny

  (...) angielskich wyrazów: S = Strengths, czyli mocne strony W = Weaknesses, czyli słabe strony O = Opportunities, czyli szanse T = Threats, czyli zagrożeniaNajprościej przeprowadzać taką (...)

 • Kontynuacja przyjętej metody amortyzacji środków trwałych

  (...) z uregulowaniami Ustawy z dnia 26.07.1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (dalej: ustawy o PIT) kosztem uzyskania przychodów są wydatki, które mają związek z uzyskanym przychodem - w (...)

 • Jeep Wrangler Unlimited 3.6 V6 Sahara

  (...) samochód świata. Już…? To teraz jego stuprocentowe przeciwieństwo… Właśnie taki jest Wrangler. Jego kwadratowa karoseria nawiązuje do tradycji i nie zmienia się prawie wcale. To jedno z (...)

 • Nieodpłatne świadczenia dla pracowników: podatek zgody z Konstytucją

  (...) przepisów W wyroku z 8 lipca 2014 r. Trybunał Konstytucyjny uznał, że przepisy ustawy o PIT rozumiane w ten sposób, że „inne nieodpłatne świadczenie” oznacza tylko przysporzenie (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia VI 2014

  (...) umorzeń był nieco niższy niż w (+0,70 mld zł), jednak był to już 21 miesiąc z rzędu nieprzerwanego strumienia gotówki płynącego do krajowych TFI. Potwierdził on również dobre pierwsze (...)

 • Podwójna darowizna mieszkania w jednym akcie notarialnym bez podatku?

  (...) Rodzice męża wnioskodawczyni zamierzają darować mu (aktem notarialnym) , w którym zamieszkuje wnioskodawczyni wraz z mężem. W tym samym mąż zamierza następnie przekazać w formie połowę (...)

 • Remont mieszkania po polsku

  (...) , aby odświeżyć lokal, tj. pomalować ściany, zmienić wystrój i styl pomieszczeń itp. – tak przyznało blisko 80% badanych. 41% ankietowanych maluje ściany w częściej niż co 4 lata (...)

 • Monitoring mediów: cytowania VI 2014

  (...) w grupie dzienników ogólnopolskich została Gazeta Wyborcza (269). Wśród wielu publikacji GW chętnie cytowano wywiad z Justyną Kowalczyk, w którym przyznała się ona do depresji. Przytaczano (...)

 • ALUMETAL S.A. debiutuje na GPW

  (...) Alumetal zajmuje się produkcją aluminiowych stopów odlewniczych, stopów wstępnych i odtleniaczy stali dla hut. Grupę aktualnie tworzą: spółka holdingowa – Alumetal S.A. w Kętach (...)

 • Towarowa Giełda Energii w I-VI 2014 roku

  (...) (RTT) DLA ENERGII ELEKTRYCZNEJ W 2014 r. całkowity wolumen wszystkich transakcji zawartych na RTT wyniósł 72,928 TWh, co oznacza wzrost o 18,1 proc. w porównaniu do pierwszego półrocza roku (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości VI 2014

  (...) cen mieszkań. Liczony na podstawie transakcji na rynku nieruchomości dokonywanych przez klientów Home Broker i Open Finance Indeks Cen Transakcyjnych wzrósł w czerwcu o 1,82 proc. do 819,9 (...)

 • KNF: wniosek o bankructwo SKOK-u

  (...) został złożony z powodu bardzo złej sytuacji ekonomiczno–finansowej w SKOK, zastanej przez zarządcę komisarycznego. Gdańska kasa "Wspólnota" to kasa będąca w najtrudniejszej sytuacji (...)

 • Jak dobrze wybrać produkty strukturyzowane

  (...) którą warto podkreślić jest fakt, że jest produktem inwestycyjnym, a nie oszczędnościowym. Stanowi jednak ciekawą terminowych, ponieważ daje szanse na atrakcyjne zyski przy zachowaniu (...)

 • Produkcja w Polsce VI 2014

  (...) roku wzrost produkcji sprzedanej odnotowano w 20 (spośród 34) działach przemysłu. W większości z nich wzrost ten był jednak wolniejszy od notowanego przed miesiącem, co mogło być związane (...)

 • Ukraina: zamknięta strefa powietrzna. LOT umożliwia zmiany rezerwacji biletów

  (...) nad obwodami donieckim, ługańskim i częścią charkowskiego - poinformowało ukraińskie ministerstwo infrastruktury. To właśnie w tych obwodach trwają działania zbrojne prorosyjskich (...)

 • EUR/USD – w pobliżu czerwcowego dna, ropa dalej w górę

  (...) - Protokół z posiedzenia BoJ, 10:00 (Strefa Euro) - Saldo rachunku bieżącego s.a. (EUR), maj (prognoza 23,1 mld, poprzednio 21,5 mld), 14:30 (Kanada) - Sprzedaż hurtowników (m/m), maj (prognoza (...)

 • Badanie Oszczędności Polaków VI 2014

  (...) cel Spowolnienie gospodarcze, trudna sytuacja na rynku pracy i rosnące koszty życia spowodowały, że stało się dla wielu polskich rodzin priorytetem. Spośród tych, których stać na (...)

 • Relacje w pracy: 4 zwroty, które sprawią, że szef Cię znienawidzi

  (...) do byłego pracodawcy - zwłaszcza jeśli dotyczy to wytykania wad, na pewno nie przekona nowego szefa do Ciebie. Jeśli sądzisz, że firma, w której pracowałeś wcześniej była lepsza - nie (...)

 • Mieszkanie dla młodych: nowe wskaźniki przeliczeniowe

  (...) Krajowego wskaźników przeliczeniowych kosztów odtworzenia 1 mkw. powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych w danej lokalizacji jest o tyle istotna, ponieważ to ich wysokość determinuje (...)

 • Na co zwrócić uwagę wybierając konto firmowe?

  (...) Polsce obowiązkowe, co zapisane jest w przepisach prawnych (wyjątkiem jest , której konto może być osobistym rachunkiem właściciela). Rachunki firmowe oferują wiele funkcji na różnych (...)

 • Indeks VIX wystrzelił

  (...) (lub został zestrzelony) pasażerski samolot linii Malaysia Airlines z 298 osobami na pokładzie. Nikt nie przeżył. Wiceprezydent USA Joe Biden powiedział, że katastrofa nie była wypadkiem. W (...)

 • Rynki finansowe dostały pretekst

  (...) polskie media codziennie żyją sytuacją na Ukrainie, na Zachodzie mówiło się o tym znacznie mniej. Jeszcze w czerwcu wielu strategów w Europie Zachodniej zalecało wręcz kupowanie rosyjskich (...)

 • Sytuacja na rynku nieruchomości w I poł. 2014 r.

  (...) 1 stycznia 2014 r.), do Banku Gospodarstwa Krajowego trafiło 8237 wniosków o preferencyjne kredyty na łączną kwotę 187 mln zł. Z tej puli prawie 150 mln dotyczyło wypłaty dofinansowania w (...)

 • Akwarystyka - Sklepy internetowe z artykułami akwarystycznymi.

  Czytaj więcej: Akwarystyka


strony : [ 1 ] . 2
 
18
lipiec 2014

lipiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1479
CHF 3,4169
USD 3,0652
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.